1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

gogo76

Ja som si Chart show celkom obľúbil. Adelu Banášovú mám úprimne rád a jej humor mi je strašne blízky. Relácia ako celok má samozrejme chyby, rebríček piesní je veľmi subjektívny, zostavený z pohľadu inak skúseného hudobného odborníka J. Čurného. Mám rád debaty okolo piesní, kde sa vraciame v čase a spomíname na hity na ktorých sme vyrástli. Spomínané, dosť kritizované silvestrovské vydanie som nevidel, ale v týchto novších častiach je mnoho hostí i z českej strany, rovnako piesne sú vyberané dobre a je to výber hitov, ktoré kedysi v Československu vládli. Hovorím však na rovinu, že ak by to nemoderovala Banášová tak by som to asi nesledoval. Takže chápem hodnotenia tých, ktorým je Adelka ukradnutá. Ja som spokojný, až na tie reklamy, ale pozerám na až na druhý deň cez archív, takže reklamy neriešim. 70%. Adela 100%. ()

eSakk odpad!

Největší sračka za dlouhou dobu. Už sem si myslel, že větší hovna ta týhle stanici prostě vysílat nelze, ale po tomhle ultrahovnu měním názor. Tv Nova má nekonečnou zásobu sraček!!!!! Humor na levelu dítěte a místo toho, aby tam tu písničku nechali zahrát, tak do toho melou nezajímávý sračky, který nikoho nezajímaj. Ještě, že na televizi nekoukám a viděl jsem to omylem na oslavě.... ()

Krt.Ek

Herr Gott, že já onu třešničku nepředjímal, mohl jsem si ušetřit s reklamami skor tříhodinový hudební pořad bez zpěvu, vtipu, čehokoliv nosného; omluvte mne, ale kurva proč jsem takový ocas, že nedokážu rande-vous s naší nejsledovanější komerční televizi důstojně ukončit, dát vále něčemu, co je užitečný, jako sáňky v létě a příjemný, jako trn v patě? Hvězdička z milosti, přeci jen jsou formáty TV Nova stále lepší než drát v oku, avšak vsadím, že s takovou to nebude trvati dlouho a trend se obrátí; zvěte furt Kramáry, Mareše a jim podobné a půjde to samo. ()

Torgal

Pripadal som si, ako by som sa pozeral na záznam dvadsať rokov starej relácie. Kŕčovitá snaha o šou a zábavu s nezábavnými hosťami a pofidérny rebríček hitov, ktorý bol očividne zostavený podľa "legendárnosti" interpretov - prvé miesto Karla Gotta hovorí za všetko. O nulovej výpovednej hodnote hovorí už len to, že žiadny autor nemal v rebríčku dve skladby. Zvláštne tiež pôsobilo to, ako niektorí (Knechtová, No Name) spievali naživo, ale "najväčšie hviezdy" (Gott, Vondráčková) išli z playbacku. 3-/10 ()

ModryPlamen

Na rozdiel od iných užívateľov som videl viac ako ten prvý diel s československými hitmi. Samotný nápad s rebríčkom, ktoré piesne sú v danom žánri top 15 naj, nie je vyložene zlý. Lenže to by musela Markíza pozvať ako hosťov odborníkov na hudbu, a nie nejaké celebrity z horných 10000. Ich komentáre k samotnej hudbe, ktoré odzneli počas samotných piesní, ma nielenže nezaujímali, ale vyložene mi vadili. Ani sa nevedeli k danej piesni vyjadriť, len tam povedali, že kde prvý raz pieseň počuli, nejaké „pikošky“ z ich života, doplnené akože vtipnými animáciami. Aspoň že tam dali nejaké zaujímavosti do lišty pod videoklipom. Asi tri z piesní, odohrali interpreti v štúdiu osobne. Síce neviem, kto vytvára samotný rebríček, ale niekedy sa naozaj čudujem, ktoré piesne sa dostanú do top 15. Buď som ich počul po prvý raz, alebo ich osobne nepovažujem za dobré, ale je to len môj subjektívny pocit. Niekto iný zas môže s rebríčkom súhlasiť, ja mu to brať nebudem. Ale ak si budem chcieť ja vypočuť nejakú hudbu, tak potom na Youtube alebo na rádiu, ale rozhodne nie v tejto šou, kde mimochodom nie sú tie piesne úplné, ale skrátené do cca dvoch minút, okrem tých, ktoré interpreti predniesli osobne. ()