Komentáře uživatelů k sérii (11)

 • emma53
  ****

  Škoda, že v druhé sérii tam už nehraje James Nesbit, přesto je to napínavé a smutné se svojí klasickou britskou atmosféru, takže uvidíme dál..........(7.12.2016)

 • Davies182
  ****

  Menší bordel v překombinovaný zápletce a zlehka matoucích časových liniích, jinak ale stejně fajn jako před léty 1. sezóna. Dají se u toho prokecat HODINY, než se všechno krásně vybarví s poslední půlhodinkou. Fantastičtí herci.(29.1.2017)

 • sochoking
  *****

  Druhá séria bola o triedu lepšia podľa mňa. I ked' som mal pocit, že také dve časti by sa ešte hodili k lepšiemu zakončeniu. Ale nervov som si užil za kýbel! Kde sa hrabe Tony Hughes , ktorý ma neuveriteľne vytáčal v prvej sérii... Tu sa mi otváral nôž vo vrecku už len pri pohľade na samotné ksichty niektorých postáv! Rozhodne za päť a bez zaváhania u mňa.(28.12.2016)

 • Soweek
  *****

  Tak trochu nerozumím tomu, proč se série The Missing stále pohybuje spíše v ústraní a mimo mainstreamové pole, když sbírá jedno ocenění za druhým a očividně i dle čsfd sbírá fantastické divácké hodnocení. Druhá serie vás prostě chytne a nepustí. Zatímco první bych označil za frustrující dramatický příběh, tento příběh inklinuje daleko více k thrillerové detektivce. Hlavní hnací motor je jednoznačně dějová linka. Seriál si nehraje na další odnoš severských kriminálek. Vše zdaleka není potemnělé, charaktery nejsou neustále pokuřijící beznadějní alkoholici, ne. The Missing podává vše tak jak je a o to je to možná horší, protože Vám to bude připadat daleko více reálné. První půlka Vás velmi rychle vtáhne, protože položí na stůl velké množství otázek. Otázek, na které budete chtít znát odpověď. Jak čas plyne, otázky se v odpovědi přetvoří a Vaši touhu po poznání vystřídá touha po nekompromisní odplatě, o které však nebudete vědět, jestli se uskuteční nebo ne...(16.2.2017)

 • Charlie84
  *****

  Tentokrát se po dokoukání zřejmě nebudete chtít nezbytně zabít. Tedy posun oproti jedničce. Solidní depka je to pořád a stejně jako v jedničce je dost jasné, že i ti, co to celé přežijou, jsou slušně v loji. Tady posun žádný. A to je pořádku, protože plíživá bezvýchodnost a pocity marnosti, především u těch nejangažovanějších postav, byly hlavní devizou již první série. Linka v Iráku je lehce zbytečná, ale neruší, vodítka k rozuzlení jsou tentokrát rozmíchána zdařileji, druhý Missing tedy lépe funguje jako detektivka. Tím pádem ale ztratil na onom živelném splynutí s postavami. Je to ale pořád na výbornou a leč Nisbitt chybí, Karyo to kupodivu sám utáhne. Což mě překvapilo. Mile. Díky a prosím zase za rok.(19.12.2016)

 • petikacka
  *****

  Druhá série byla pro mě o dost lepší, zajímavější, akčnější, ale hlavně se netáhla jako smrad. Oč bych 1.sérii o 2 díly zkrátila, tak tuto bych klidně o 2 díly protáhla. Jo a ti zkurvenci co to všechno dopustili to zahráli výborně a hlavní zmrd byl dokonale slizký. Takže za mě spokojenost a 100%(28.1.2021)

 • DonBraso
  ****

  Můžu jen říci,že tvůrci určitě umí zabodovat a druhá série je opět velmi zajímavá.První série mě neskutečně bavila,druhá byla super,ale na olymp to nebylo.Popravdě mě neustálé přeskupování času v posledních třech dílech už silně nebavilo,ikdyž na tom celá série vlastně stavěla.Nebyla určitě špatná,člověk se hned orientoval,protože tvůrci neustále o tom diváka informovalo,ale přesto nakonec k tomu poslednímu dílu(předposlední) přišlo rozuzlení,které docela bylo nakonec v hádánkách jasný už v prvopočátku.Irák a jeho putování bylo naprosto zbytečný příběh,který vlastně v tom důsledku neměl co říci,jakoby někdo řekl,že se seriál musí natáhnou na nějaké dějové linky.Samozřejmě i zde je to hlavní co zbobí tento seriál a to je bezmoc a zažrání se do hlavních postav,rodin a jak jinak skvělého Tchéky Karya,který si přímo užívá každou minutu.(5.12.2016)

 • oasismanik
  *****

  Skvele premyslené a postuplne podávané nedočkavému divákovi, dvihnime to tu trošku, lebo Missing ma rozhodne čo ponuknut mainstreamovemu publiku.(20.8.2018)

 • jfaba
  *****

  Asi nej co jsem za posledního půl roku viděl. Síla, síla a ještě jednou síla.(31.1.2017)

 • WugWugs
  *****

  Prvá séria ma akurát poriadne štvala neustálym krúžením okolo hysterického Tonyho charakteru. Zato Dvojka patrí k tomu najlepšiemu, čo sa v krimi žánri dá vidieť. Herecké výkony nie sú vždy najlepšie, no súčin troch časových línií tak, že divák vždy vie niečo viac ako vyšetrovatelia, a napriek tomu každá epizóda uspokojivo prekvapí - je nevídaný. Prvé štyri časti som pozrel s otvorenými ústami.(11.5.2017)

 • hajicek
  *****

  Za dlouho nejlepší co jsem viděl. A to jsem už viděl celkem dost.(16.12.2017)