Nezvěstní

Drama / Krimi / Mysteriózní
USA / Velká Británie, (2014–2016), 15 h 40 min (Minutáž: 56–60 min)

James Nesbitt, Frances O'Connor, Tchéky Karyo, Jason Flemyng, Émilie Dequenne, Saïd Taghmaoui, Eric Godon, Arsher Ali, Anastasia Hille, Astrid Whettnall (více)

Série(2) / Epizody(16)

Keď sa päť ročný syn Oliver stratil počas dovolenky vo Francúzsku, nikoho vtedy ani nenapadlo, že prípad bude trvať ešte mnoho rokov. Seriál Stratený, je citlivý príbeh zobrazený prostredníctvom otca rodiny, ktorý sa nevie zmieriť so stratou svojho syna a aj po rokoch sa vracia na miesto činu a hľadá minimálnu nádej na jeho nájdenie. Príbeh je vyrozprávaný striedaním dvoch časových ôs. Jedna spätne rekonštruuje dobu, kedy Oliver zmizol a druhá sleduje príbeh Oliverovho otca Tonyho, ktorý stále, aj po ôsmych rokoch, nestráca nádej a neúnavne pátra po svojom synovi. Spolu s pomocou detektíva Juliena, chce dostať povolenie na znovuotvorenie prípadu. Je to mrazivý, srdcervúci príbeh o strate, živený nádejou a presvedčením, že na konci všetkého príde úľava. (STV)

Recenze uživatele sochoking k tomuto seriálu (2)

Nezvěstní (2014)

Výborná psychologická a nervy drásajúca hra, ktorá ma svojim koncom dokonale pristihla nepripraveného. P.S. Nervy mi hlavne drásal Tony! ()

Série 2 (2016) (S02)

Druhá séria bola o triedu lepšia podľa mňa. I ked' som mal pocit, že také dve časti by sa ešte hodili k lepšiemu zakončeniu. Ale nervov som si užil za kýbel! Kde sa hrabe Tony Hughes , ktorý ma neuveriteľne vytáčal v prvej sérii... Tu sa mi otváral nôž vo vrecku už len pri pohľade na samotné ksichty niektorých postáv! Rozhodne za päť a bez zaváhania u mňa. ()