Veliteľ zásahovej skupiny prichádza so svojou vycvičenou jednotkou do jedného z mestských obytných panelákov, aby okradol najväčšieho dodávateľa drog. Mladá a krásna kuriérka sem prináša donášku, ktorú sa nikdy nemala pokúsiť doručiť. Swingers párty v byte u jedného z miestnych feťákov sa razom mení zo sexuálnych orgií na krutý boj o život. Toto je len hŕstka z osudov mnohých obyvateľov paneláku, ktorí sa ocitajú v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Mestom sa začína šíriť smrteľný vírus, ktorý mení ľudí v krvilačné beštie... (*CARNIFEX*)

Fr

„ LIDÉ SE ZBLÁZNILI A BRUTÁLNĚ UKUSUJÍ OBĚTEM TVÁŘE...“ /// Tchaj-wanskej panelák v centru nákazy. Zombíci se valej z bytů, z vejtahu…. jsou prostě všude a zdrhaj před nima úplně všichni. (I přeživší členové speciální jednotky, co tam měli jakejsi šolich). Divný (levný?) speciální efekty, celkem krvavý, ale ta krev je debilně komiksová, všude cáká a dělá skvrny, který zajebou každou kameru v dosahu několika mil (kilometrů). Citově se tady snažej rozehrát pár nějakejch mikropříběhů nájemníků, který mě nechávaj (nečekaně?) klidným. Emoce nevzbudí, spíš nuděj. Po hoďce přehoděj vyhybku a předváděj, co lidi naučila apokalypsa. Sex a hry. Pobíhaj tady holky ve spoďárech, kolem nich pár magorů, pak taky horda vobyčejnejch zombíků…... prostě žlutá trapárna. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci zjistit, jestli je hezčí zombík náš, nebo ten žlutej. 2.) Za kus žvance si to nechám udělat i na sucho. 3.) Thx za titule „mindhunter29“ /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

LIVINGDEAD

Masky Zombie - hrozné, oživlí vypadali jako pankáči z 80 let. První 1/2 filmu ušla, ale druhá 1/2, kde si profesor hraje na tatínka a na velkého bosse, byla totální nuda. A jelikož mají Asiaté stejné ksichty, nevíte, zda po chodbě utíká doručovatelka, nebo dcera Nana, nebo milenka rockového zpěváka, nebo jiná sousedka. ()

EvilPhoEniX

Nízkorozpočťák roku!! Tenhle film je neuvěřitelná jízda za málo peněz !! Od 5 minuty se film rozjede svižným tempem a pokračuje až do zajímavého vyvrcholení. Kdo tvrdí, že české holky jsou nejhezčí na světě, mrkněte na Zombie fight club !! Vystupuje zde škála krásných polonahých holek, které se nebojí ukázat i něco více a při velmi intenzivní mrdačce, se nejeden z vás vzruší. Dále je potřeba vychválit gore, byť v převážné míře stříkají digitální cákance, naštěstí je krev dobře zbarvená, takže to působí efektně nikoli jako ve sračce Adam Chaplin a podobně, některé scény jsou vskutku over the top (mlýnek na maso) a hlavní hrdina je sympaťák, se zombíkama se nesere, žádný nemá proti němu vůbec šanci, rukou jim bez problémů rve čelist a nejednomu rozmlátí xicht o zeď. Už ve 40 minutě jsou všichni prosáklí krví, ve filmu není ani jedna bytost bez cákance krve, což je plus, je to totiž masakr jako kráva, kterému vadí na kráse pouze lehce ošuntělý look, ale dá se to přežít. Jen pro příznivce Gore, Asie a fanoušky videoher.. Left for dead ?? !! Mít film vyšší rozpočet, tak by mi Asie slušně překoutila žebříčky ke konci roku, ale i tak fajn řežba 70% ()

Flipnic

Tak jako ... "asi jsem viděl nějaký jiný zombies než tady ostatní .." :-DD Jak se často na CSFD používá tahle věta. The Raid 1 meets zombies apocalypse. Od snad první ani ne minuty najede okamžitě akce jako prase, furt se něco děje, swat jednotka, gengstři, zombie a obyvatelé věžáku se řežou mezi sebou navzájem tak intenzivním, rychlým a brutálním způsobem, že jestli zde je bodycount kolem 100ky, tak se rozhodně nepletu, ale myslím, že to bude víc. Krve stříkance, gejzíry a hektolitry, těžko by divák našel místo, kde krev není ... krev stříká samozřejmě i do kamery a pomalu snad i na diváka před obrazovkou. Do toho krásný holky, sex, kozičky, nešetří se absolitně nikdo prostě. Ta poslední třetina je uznávám trochu zvláštně střižená do postapokalyptickýho světa, ale stejně je to fajn a konec úsměvnej. Ukousnutý péra, střeva roztahaný po chodbách, do toho špičková choreografie fightů a střelby, že nějakej John Wick může odjet zpět do Asie a něco se tam přiučit. Jestli je přeceňovaná fraška Wirmwood (2014) za 4 hvězdy, tak tohle je za čtyřicet. Nejlepší zombies za posledních 5 let, ne-li za 10, protože mě větší a lepší a zábavnější masakr nenapadá ... Jenom je to prostě Asijský no ... o to je to lepší. V rámci subžánru (!!!!) nemám absolutně důvod tomu nedat plnej počet, i když krev je digitální, stejně zde NIC lepšího v zombies ranku nebylo ani nevím kdy, možná od Snydera ... ()

Marceloo

Obrovský panelák sa ocitne pod útokom Zombie a jeho obyvatelia musia bojovať o to, aby prežili. - Hodnotenie tohto filmu by som rozdelil na dve časti. Prvú by som nazval Zombie apokalypsa. Táto časť bola vynikajúca.Ludia hovoria, že obyvatelia USA sú idioti. Ale obyvatelia USA aspoň vedia, ako sa majú správať počas Zombie apokalypsy. Ludia v Tchaj-wane sa to ešte nenaučili a tak prvé, čo na začiatku apokalypsy urobia je to, že si dajú dole tričko a ukazujú prsia a do uší si dajú slúchadlá. Celkovo je táto časť napriek amatérskym efektom velmi vtipná. Zombie vyzerajú velmi smiešne. Najvtipnejšie bolo pre mňa bábätko, ktoré bolo celé nehybné, ale jeho penis sa hýbal. Sú tu parádne bitky ludí proti Zombie a krv tečie všade naokolo. Body tomu pridáva aj velmi vela nádherných Aziatiek. Druhá časť je strašná. Úplne nelogická zápletka bez humoru, ktorá ma nedokázala ničím zaujať. ()

Dellamorte

Kravaťáci to pošlou do sraček, to je jasný. No ja som týmto úletom bola " giltys pležrovaná" a nevadili mi ani vykrádačky čohokoľvek, v čomkoľvek a akokoľvek. Koho uráža Rape Zomb / K. Pussy prípadne Santiho Čaplin, nech ukáže snímku záda. Že digi krvavé cákance ? A co! Je to jen poho koncoročnej Tchaj zombie joint. ()

George Stobbart

Z väčšej časti lacná vykrádačka "The Raid", s chabým digitálnym spracovaním a natočená v škaredom ošuntelom looku. Raid sa však samozrejme nedá vykrádať príliš dlho - obzvlášť keď sú tvorcovia i aktéri bez výraznejšieho talentu - a tak sa to po chvíli „originálne“ zvrtne do zombie flicku, kde sa ako detičky vybavia s umelými gore efektmi, naivne uletenými momentmi a sirupovo-krvavými scénkami. A aby sa nepovedalo, že sa to už v zombie duchu aj uzavrie, tak sa to v záverečnej tretine nasilu prehupne do namiešanej post-apo / WIP / fight šarády, ktorá celkovým vyznením ešte trochu zatrasie. Ale už len za očividnú snahu a určitú nápaditosť tie 3* dám, hoci by sa to bez problémov dalo strhať omnoho hlbšie. ()

sniper18

Už po chvíli cítiť, že sa tvorcovia rozhodli natočiť zombie variáciu na Raid, čo ma potešilo a bol som veľmi zvedavý, čo z toho bude, no nakoniec ani nebolo treba, nič výnimočné sa určite nekoná. Zase zlé to určite nie je, už po chvíli sa to naplno rozbehne a celá prvá hodina sa nesie vo výbornom tempe, ktoré prakticky ani na chvíľu nepoľaví, takže nudiť sa tu vlastne ani nedá, nájde sa tu viacero slušných nápadov a udržuje si to obstojnú úroveň zábavnosti, ale predsa len sa z toho dalo získať aj viac. Hlavne ma sklamalo využitie zásahovej jednotky, pri ktorej som čakal, že bude mať pre film podstatne väčší význam, ale už po prvej akcii padne väčšina jej členov a tak sa z toho vlastne stane len štandardný film tohto typu, kde po budove pobehuje viacero menších skupín alebo jednotlivcov a snažia sa o prežitie, pričom očakávane najlepšie je to práve vtedy, keď sa dej zameriava na preživších z jednotky. A po hodine sa z toho nečakane stane prakticky úplne nový film a aj žáner, čo síce pôsobí celkom originálne a potenciál to malo, ale ten sa moc nevyužil a tak táto časť ma už ani moc nebavila. Radšej sa to už do konca malo niesť v štýle prvej hodiny. Sklamaním je ale nanešťastie aj akcia, je jej tu plno a krvi je dostatok, ale je to až príliš digitálne a nanešťastie tým úplne lacným spôsobom. Masky zombií sa mi moc nepáčili a čo je najhoršie, ešte aj streľba zo zbraní je urobená digitálne a cez to sa preniesť nedokážem. Ale aspoň keď sa prestanú používať zbrane a do popredia idú fyzické schopnosti, dá sa na to pozerať, aj keď ani toto nič výnimočné nie je. Celkom môžem pochváliť obsadenie, Andy On ako najlepší zo zásahovej jednotky mi plne vyhovoval a práve on ma z celého filmu bavil najviac, plusom je aj legenda Michael Wong a rozhodne poteší aj plno pekných dievčat, ktoré sa tu celý film vyskytujú a príjemne to osviežia. A režijne to síce nie je najhoršie, videl som viacero omnoho horšie zvládnutých filmov tohto typu, ale tie efekty sú veľmi slabé a zbytočne to zhadzujú. Takže Zombie fight club mal potenciál byť vydarenou béčkovou žánrovou zábavou, čo sa nepodarilo, ale aj tak ma to celkom bavilo a kladov som si tu našiel pomerne dosť, takže to jedno pozretie neľutujem. 58% ()

castor

Máme pár minut do vypuknutí nákazy. Před kamerou se neobjeví jiné, než krásné mladé kočky (asi nejvíc zaujme Jessica Cambensy). Je tu jedno feťácké doupě, je tu jedna narozeninová party. Brzy tak v jednom baráku pobíhá několik menších skupinek přeživších, kteří odráží monotónní útoky nemrtvých a nechávají diváka chladným. Asiaté zase přehrávají, kde můžou, speciální efekty jsou spíš divné, než že by nadchly. Krev cáká bez ladu a skladu, akce i explicitní scény se brzy okoukají, hladová, klimbající se a líně se pohybující stvoření moc nepřekvapí, takže dál platí, že nějaký šťavnatý zástupce tohoto subžánru se už nějakou dobu neobjevil. Ale na Tchaj-wanu se snaží, takže ty odřené tři hvězdy dám. ()

*CARNIFEX*

Veliteľ zásahovej skupiny prichádza so svojou vycvičenou jednotkou do jedného z mestských obytných panelákov, aby okradol najväčšieho dodávateľa drog. Mladá, krásna kuriérka zas s donáškou, ktorú sa nikdy nemala pokúsiť doručiť. Swingers párty v byte u jedného z miestnych feťákov sa razom mení zo sexuálnych orgií na krutý boj o život. Toto je len hŕstka z mnoha osudov obyvateľov paneláku ktorí sa ocitajú v nesprávnu dobu na nesprávnom mieste. Mestom sa začína šíriť smrteľný vírus, ktorí mení ľudí v krvilačné beštie! Keby sa tento trhák dočkal lepšieho spracovania v oblasti gore či efektov, prevalcoval by v tomto roku všetko čo sa mu v oblasti tohto subžánru postavilo do cesty. Priznám sa, že mi spočiatku veľmi nesadla vizualizácia, ale odstupom času som si akosi "zvykol" a následne len užíval čo mi "Zombie fight club" ponúkol. V úvode som mal dokonca dojem, že sledujem hororovú verziu "Serbuan Maunt". Záverečná polhodinka dostáva príbeh do úplne iného uhla pohľadu "šialenosti" a rozmerov (vysvetlil by som ako to myslím, no nechcem spoilerovať) čo ma milo prekvapilo a potešilo zároveň. Netreba zabudnúť podotknúť, že snímok je dostatočne akčný a plný akcie, takže divák sa nemá kedy nudiť. Po dlhej dobe, veľká spokojnosť - 65%. ()

misterz

Úvod ma celkom navnadil, bolo tu cítiť akési postupné budovanie atmosféry, avšak s prvými mŕtvolami to prešlo. Podľa mňa film podstatne dehonestujú digitálne triky a krv, taká umelina nemôže predsa nikoho vystrašiť, skôr naopak len odpudiť. A to radšej nespomínam masky zombíkov - na koncerte ACDC sa dajú zohnať lepšie. Ani dejová linka nepriniesla so sebou nič nové, proste ošúchaná zombie klasika - jeden barák, v ňom plno ľudí a nákaza. Ide o to dostať sa von. Až potiaľto to teda ušlo, pretože schematický dej aspoň dopĺňa akcia takmer bez prestávky, takže tu stále niečo lieta vo vzduchu. Po prenesení deja o rok neskôr od počiatočných udalostí sa mi ale zdalo všetko také akési skratkovité a nesúrodé, prišlo mi to ako keby autori chceli silou mocou niečo k zvyšku zaujímavé prilepiť a tak tam bez rozmyslu dali pár zápasov so zombíkmi a jedného psychopata s ochočenou zombie. Na niečo zmysluplnejšie tu však bol obmedzený časový priestor - skrátka koniec je už len jedna veľká nuda. Podpriemer. 40/100 ()

Karamanlis

Tvorcovia Shi cheng si toho naložili na plecia dosť a hoci presun deja z interiéru obytného domu do postapokalyptického sveta pôsobí akosi nesúrodo, nakoniec skĺbenie viacerých tém zvládli nad moje očakávania. Choreografia bojových scén je na dobrej úrovni a nechýba slušná dávka gore, nahoty či potrebnej nadsádzky. Kvalita masiek nemŕtvych možno občas pokrivkáva, nad to by som sa však povzniesol. Čo ma však u tohto uleteného zombie hororu iritovalo, boli biedne CGI efekty, prítomné najmä v prvej polovici filmu. To tí Tchajwanci naozaj nedokázali zrealizovať ten jeden-dva výbuchy pekne "po starom" za pomoci špeciálnych pyroefektov a museli tam pchať tie digitálne odpornosti? ()

JASON_X

Divoká a vysokoprocentně šťavnatá zombie rubačka v šíleném asijském tempu, s hektolitry krve, skvělými maskami, kvantem digitálních efektů, ale bohužel i se zběsilou kamerou a frenetickým střihem. Rada předem - nevytvářejte si k žádné postavě příliš hluboký vztah, neměl by budoucnost... Navíc z obvyklého zombie průměru (i nadprůměru) se pak film vymyká svou extrémně pokleslou, bláznivou a mozkovýplachovou třetí třetinou, odehrávající se "rok poté". Temný věk lidstva, postapo barbarství, novodobé otroctví, zombijské gladiátorské hry, dominy v kůži a s bičíky, zdrsnělý dédy profesůrek se svou zombie dcerkou... totální šílenost. Bavilo mě to. ()

Morholt

Akcí nabušené zombie béčko, které jde nekompromisně na věc hned na začátku. Mezi zombíky a potoky krve se proplétají zástupy nádherných Asiatek s katalogovýma kozama, které nezřídka ukazují. Hodnotil bych klidně i výš, ale ty digitální efekty byly v tomto případě strašlivé a sem mi vůbec nepasovaly, protože celkové zpracování si říkalo o mnohem poctivější řezničinu. Ale spokojenost převládá. 60% ()

Lacike

Zombie Raid. Elitna jednotka nabehne do budovy, aby zlikvidovala nejakych drogovych priekupnikov, ale prekvapi ich barak plny zombie. Ludia, ktorym sa paci bezmyslienkova a bezdejova nonstop akcia plna stavnatych gore efektov, budu z tohto filmu nadseni. Ale mne uz po 10 minutach bolo uplne jedno, co sa tam deje. Ziadna postava ma ani na sekundu nezaujimala a akcia ma tiez nebavila. Tvorcovia sa sice snazia neustale prist s nejakou vtipnou krvavou vychytavkou, ale asi som uz na tieto tupe krvaky stary. Film postrada akekolvek napätie, takze pre mna to cely cas pôsobilo monotonne a dost som sa nudil. Takisto ma srali slabsie pocitacove triky. Proste film, ktory uz nie je pre mna, ale pokial ste v puberte, tak budete nadseni. 4/10. ()

maddy

Zombie a Fight Club? No skôr ako Fight Club taký Zombie Raid. Akurát v pomerne lacnejšom a vizuálne omnoho odpudivejšom prevedení. Opäť tu je jedna inkriminovaná budova, pár policajtov, gangsterov a do toho zombies. Uf, Taiwanci mám vás rád, ale toto mi nerobte. Zombie 108 v roku 2012 som vám ešte prepáčil, ale do tohto žánru sa viac nepúšťajte. Samozrejme, že film s názvom Zombie Fight Club vyžaduje, aby ho nikto nebral vážne, ale ja asi nebudem cieľovka, pretože aj keď to vážne neberiem, tak sa nad tým chabým spracovaním a dementne uleteným nápadom nedokážem povzniesť. Otrasné prevedenie, chabé CGI, neustále snaha pôsobiť cool až to je maximálne trápne a index zábavnosti nula, ehm ešte aj ten pokus natočiť polovicu dialógov v chinglish, teda pardon v angličtine, je chabý. S týmto chcel vážne niekto cieliť aj na mimoázijský trh? Nech sa nenechá režisér vysmiať. Akčné hororové C-éčko ako vyšité a taiwanských zombies nechcem do konca života viac vidieť. Nie, ďakujem, neprosím. CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

Wade

Tyhle crazy šílenosti s digitální krví a úsměvnými efekty miluju a nezklamal mě ani Shi cheng. The Raid na tenhle způsob jsem si nemohl nechat ujít, protože je to šílená palba všeho na co si vzpomenu krásné holky, souboje, digi krev a spoustu dalšího. Sice film ke konci tak trochu ztrácí po přehoupnutí mimo barák i tak dam plný počet. Jak jsem psal mam pro tyhle filmy slabost. 92% ()

manonfire

Jen ho Čhčije je takový typický Mtv styler s jedinou starostí, a sice tou, aby se v jeho filmu hodně zabíjelo krvácelo a prcalo najednou. Zatímco o něco snesitelnější první půlku jen vykradl, ve druhé již svým extrémně dementním scénářem nezvládá naplnit potřeby céčkového Zombie hororu. 20% ()

Perverz

Takhle krvavý zombie film jste asi ještě neviděli. Ta první půle, resp. třetina filmu je naprostá řezba, kdy to stříká, zombíci dostávají takové kapky, nohama, rukama, zbraněma, lítají tady hlavy, střeva a zombíci dostávaj na prdel snad na všechny způsoby zabití, kung-fu, dědek si vezme jakýsi robotický nohy, do ruky motorovku, no.. Mazec.. Navíc je film přehlídkou prcinek, ale myslím fakt pěkných asiatek, žádné pokřivené činské huby, ale dokonalé těla, prsíčka, zadečky. taková Jessica Cambensy, to se mi dostat do ruky, áááj. Když už to vypadá že film končí, máte před sebou ještě půl hodiny, kdy se to celé přesouvá do budoucnosti, myslím o rok později?? asi. To je jedno. Tady to začíná pokulhávat, a tahle část filmu srazila moje hodnocení. Pořád jsou tam ještě holky, a krev, ale,... je to takové slabší, škoda. Takže výsledek za 4 stars. A ta digitální krev? Umělá je lepší. Ale mě třeba zde ta digiblood nevadila.. ()