Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Veliteľ zásahovej skupiny prichádza so svojou vycvičenou jednotkou do jedného z mestských obytných panelákov, aby okradol najväčšieho dodávateľa drog. Mladá a krásna kuriérka sem prináša donášku, ktorú sa nikdy nemala pokúsiť doručiť. Swingers párty v byte u jedného z miestnych feťákov sa razom mení zo sexuálnych orgií na krutý boj o život. Toto je len hŕstka z osudov mnohých obyvateľov paneláku, ktorí sa ocitajú v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Mestom sa začína šíriť smrteľný vírus, ktorý mení ľudí v krvilačné beštie... (*CARNIFEX*)

(více)

Recenze (28)

Fr 

všechny recenze uživatele

„ LIDÉ SE ZBLÁZNILI A BRUTÁLNĚ UKUSUJÍ OBĚTEM TVÁŘE...“ /// Tchaj-wanskej panelák v centru nákazy. Zombíci se valej z bytů, z vejtahu…. jsou prostě všude a zdrhaj před nima úplně všichni. (I přeživší členové speciální jednotky, co tam měli jakejsi šolich). Divný (levný?) speciální efekty, celkem krvavý, ale ta krev je debilně komiksová, všude cáká a dělá skvrny, který zajebou každou kameru v dosahu několika mil (kilometrů). Citově se tady snažej rozehrát pár nějakejch mikropříběhů nájemníků, který mě nechávaj (nečekaně?) klidným. Emoce nevzbudí, spíš nuděj. Po hoďce přehoděj vyhybku a předváděj, co lidi naučila apokalypsa. Sex a hry. Pobíhaj tady holky ve spoďárech, kolem nich pár magorů, pak taky horda vobyčejnejch zombíků…... prostě žlutá trapárna. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci zjistit, jestli je hezčí zombík náš, nebo ten žlutej. 2.) Za kus žvance si to nechám udělat i na sucho. 3.) Thx za titule „mindhunter29“ /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Masky Zombie - hrozné, oživlí vypadali jako pankáči z 80 let. První 1/2 filmu ušla, ale druhá 1/2, kde si profesor hraje na tatínka a na velkého bosse, byla totální nuda. A jelikož mají Asiaté stejné ksichty, nevíte, zda po chodbě utíká doručovatelka, nebo dcera Nana, nebo milenka rockového zpěváka, nebo jiná sousedka. ()

Reklama

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Obrovský panelák sa ocitne pod útokom Zombie a jeho obyvatelia musia bojovať o to, aby prežili. - Hodnotenie tohto filmu by som rozdelil na dve časti. Prvú by som nazval Zombie apokalypsa. Táto časť bola vynikajúca.Ludia hovoria, že obyvatelia USA sú idioti. Ale obyvatelia USA aspoň vedia, ako sa majú správať počas Zombie apokalypsy. Ludia v Tchaj-wane sa to ešte nenaučili a tak prvé, čo na začiatku apokalypsy urobia je to, že si dajú dole tričko a ukazujú prsia a do uší si dajú slúchadlá. Celkovo je táto časť napriek amatérskym efektom velmi vtipná. Zombie vyzerajú velmi smiešne. Najvtipnejšie bolo pre mňa bábätko, ktoré bolo celé nehybné, ale jeho penis sa hýbal. Sú tu parádne bitky ludí proti Zombie a krv tečie všade naokolo. Body tomu pridáva aj velmi vela nádherných Aziatiek. Druhá časť je strašná. Úplne nelogická zápletka bez humoru, ktorá ma nedokázala ničím zaujať. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Nízkorozpočťák roku!! Tenhle film je neuvěřitelná jízda za málo peněz !! Od 5 minuty se film rozjede svižným tempem a pokračuje až do zajímavého vyvrcholení. Kdo tvrdí, že české holky jsou nejhezčí na světě, mrkněte na Zombie fight club !! Vystupuje zde škála krásných polonahých holek, které se nebojí ukázat i něco více a při velmi intenzivní mrdačce, se nejeden z vás vzruší. Dále je potřeba vychválit gore, byť v převážné míře stříkají digitální cákance, naštěstí je krev dobře zbarvená, takže to působí efektně nikoli jako ve sračce Adam Chaplin a podobně, některé scény jsou vskutku over the top (mlýnek na maso) a hlavní hrdina je sympaťák, se zombíkama se nesere, žádný nemá proti němu vůbec šanci, rukou jim bez problémů rve čelist a nejednomu rozmlátí xicht o zeď. Už ve 40 minutě jsou všichni prosáklí krví, ve filmu není ani jedna bytost bez cákance krve, což je plus, je to totiž masakr jako kráva, kterému vadí na kráse pouze lehce ošuntělý look, ale dá se to přežít. Jen pro příznivce Gore, Asie a fanoušky videoher.. Left for dead ?? !! Mít film vyšší rozpočet, tak by mi Asie slušně překoutila žebříčky ke konci roku, ale i tak fajn řežba 70% ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Tak jako ... "asi jsem viděl nějaký jiný zombies než tady ostatní .." :-DD Jak se často na CSFD používá tahle věta. The Raid 1 meets zombies apocalypse. Od snad první ani ne minuty najede okamžitě akce jako prase, furt se něco děje, swat jednotka, gengstři, zombie a obyvatelé věžáku se řežou mezi sebou navzájem tak intenzivním, rychlým a brutálním způsobem, že jestli zde je bodycount kolem 100ky, tak se rozhodně nepletu, ale myslím, že to bude víc. Krve stříkance, gejzíry a hektolitry, těžko by divák našel místo, kde krev není ... krev stříká samozřejmě i do kamery a pomalu snad i na diváka před obrazovkou. Do toho krásný holky, sex, kozičky, nešetří se absolitně nikdo prostě. Ta poslední třetina je uznávám trochu zvláštně střižená do postapokalyptickýho světa, ale stejně je to fajn a konec úsměvnej. Ukousnutý péra, střeva roztahaný po chodbách, do toho špičková choreografie fightů a střelby, že nějakej John Wick může odjet zpět do Asie a něco se tam přiučit. Jestli je přeceňovaná fraška Wirmwood (2014) za 4 hvězdy, tak tohle je za čtyřicet. Nejlepší zombies za posledních 5 let, ne-li za 10, protože mě větší a lepší a zábavnější masakr nenapadá ... Jenom je to prostě Asijský no ... o to je to lepší. V rámci subžánru (!!!!) nemám absolutně důvod tomu nedat plnej počet, i když krev je digitální, stejně zde NIC lepšího v zombies ranku nebylo ani nevím kdy, možná od Snydera ... ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama