Režie:
Marco KreuzpaintnerKamera:
Daniel GottschalkHrají:
Kostja Ullmann, Aylin Tezel, Ken Duken, Katja Riemann, Frederick Lau, Hanno Koffler, Tilo Prückner, Denis Moschitto, August Zirner, Mavie Hörbiger (více)Obsahy(1)
Tom (Kostja Ullmann) je úspěšný berlínský kadeřník s prosperujícím podnikem a milujícím přítelem Robertem (Ken Duken). Při propagaci nového šamponu pro muže poznává poněkud roztržitou Heidi (Aylin Tezel), která vlastní kadeřnictví v zapadlém Neuköllnu. Když mu v práci poradí, aby rozšířil svůj sortiment i mezi ženy, začne Tom v přestrojení pracovat u Heidi, aby se dozvěděl, „po čem ženy touží“. Přes počáteční averzi mezi nimi vzniká přátelství, které se pomalu a zcela navzdory Tomově orientaci začíná měnit v něco hlubšího. (Stanislaus)
(více)Hrají
Kostja Ullmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Prameny života (2013)
Rande naslepo (2017)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Aylin Tezel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Víkendoví rebelové (2023)
Almanya - vítejte v Německu (2011)
Der Club der singenden Metzger (2019) (TV film)
Ken Duken
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Karol (2005) (TV film)
Sotto il cielo di Roma (2010) (TV film)
Katja Riemann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Bandits (1997)
Otloukánek (2011)
Frederick Lau
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Náš vůdce (2008)
Kapitán (2017)
Můj bratr Simpel (2017)
Hanno Koffler
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Nikdy neodvracej zrak (2018)
Rivalové navždy - bitva o tenisky (2015) (TV film)
Vražda bez důkazů (2014) (TV film)
Tilo Prückner
Německá říše
Nejlepší filmy:
Kouzelný vrch (1982)
Nekonečný příběh (1984)
Med v hlavě (2014)
Denis Moschitto
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (1999)
Almanya - vítejte v Německu (2011)
Odnikud (2017)
August Zirner
USA
Nejlepší filmy:
Homo Faber (1991)
Kolonie (2015)
Celý život (2023)
Mavie Hörbiger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Napoleon (2002) (seriál)
Lommbock (2017)
Království prstenu (2004) (TV film)
Bruno Eyron
Nejlepší filmy:
Na křídlech slávy (1990)
Zvrat štěstěny (1990)
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Max Felder
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Černý svědek (2006) (TV film)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Popelka (2010) (TV film)
André Jung
Lucembursko
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2016)
Experiment (2001)
Vysněná země (2013)
Paula Riemann
Německo
Nejlepší filmy:
Seitenwechsel (2016)
Žáby k zulíbání 2 (2007)
Žáby k zulíbání (2006)
Hildegard Schmahl
Německá říše
Nejlepší filmy:
Nikde v Africe (2001)
Temný les (2020) (seriál)
Zkouška (2019)
Emilia Pieske
Nejlepší filmy:
24 týdnů (2016)
Elser (2015)
Místo činu (1970) (seriál)
Klaas Heufer-Umlauf
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Už je tady zas (2015)
Zlaté rybky (2019)
Rubbeldiekatz (2011)
Eugen Bauder
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Fucking Berlin (2016)
Upovídaná láska (2015) (TV film)
Turecky snadno a rychle (2012)
Alexander Yassin
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Captain America: Občanská válka (2016)
Atlas mraků (2012)
Lutz Blochberger
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Nikdy neodvracej zrak (2018)
Frantz (2016)
Cesta s tátou (2016)