Asia_Power

Tak já budu zas jednou po sto letech vážná a jakože seriózní. Film je strašlivá sračka. Hééérci a héééérečky dostali za svoje výrony , teda výkony, zaplaceno lístkem na baru a jelikož chlastali nonstop i se scénáristou a rejžou v jedný osobě, tak to taky podle toho dopadlo. Všichni "klaďáci" jsou na zabití a příběh si Drů Hnědej vytáhnul snad z prdele spolu s použitým toaleťákem. Akční scény na píču, brutalita na vyliž kokot a celkově by to byla do nebes sahající kolosAnální píčovina KDYBY tam nehrál Scott "Raven" Levy. A teď se všichni ptáte, kdo to jako je, ten Scott Levej aka Raven, když neni ani v titulkách na všemocný CSFD? Já Vám to řeknu. Raven byl, je a vždy budu můj nejoblíbenější wrestler. Od mala jsem žrala wrestling stejnou měrou jako rejži a můj hrdina byl právě Raven, kterýmu z mýho okolí nefandil jinak nikdo. Proč sem mu fandila já? Protože Raven měl vždy všechny a všechno v píči. Jebal na pravidla, jebal na vedení a než aby lezl do prdele MacMahůnovi, aby získal nejcennější pásy, jebal i na nejcennější pásy a zůstával dál svůj. Proč? Možná proto, že je génius, týpek jehož IQ vlastní cca 0,2% planety, včetně mě, heč, a právě proto má to tupé stádo ovcí kolem sebe naprosto u prdele, protože ví, že do něj stejně nikdy nezapadne. A já na něm žrala úplně všechno - chování, outfit, zápasnický styl, hudbu na kterou chodil do ringu i to, že X krát se na vše prostě vysral, protože se mu nechtělo. Tehdá to byl přes 30 let starej ranař s extrémně vlnitejma vlasama, piercingy, sadou kérek a celkem velkou svalovou hmotou. V tomto filmu už je mu cca 45 narostl mu bachor atd. ale ten obličej !! Zesrala bych se na místě, kdyby po mně šel takhle se tvářící "magor", co smete všechno, co mu jde do cesty. Stejně jako Kane v See No Evil 1 a 2, i tady máme hošana co budí respekt prostě už tím ksichtem. Jelikož jsem viděla doslova stovky Ravenových zápasů, vím že je rekordman v počtu Hardcore titulů a že v době, kdy tohle točil, stále aktivně zápasil, absolutně nechápu proč jsou všechny bitky ve filmu jak ze slow motion a z Ravena dělaj týpka, co než se ožene, tak uplyne školní rok. Asi proto, že ostatní uměli naprostou píču, tak je musel kosit pomalu, aby jim neublížil. To, že v titulkách má čtyři dubléry (dva na řízení auta !! a dva na akční scény) to jsem už jen měla bradu na podlaze a říkala si, že sem se asi sjela moc. Raven a dubléry? Ten chlap se nechal třískat židlí, prolamoval stoly, nechal se cvakat sešívačkou, třískat násadama a má jizev víc než Vondráčková vrásek, tak na co, do píči, by asi potřeboval dvojníky v bitce s puberťákama? A od kdy neumí řídit? Jak sem psala, celej film strašná píčovina, ale z lásky k Ravenovi (ps Alík mu taky vždy fandil , juchůůůů jak já ho miluju) a vzhledem k tomu, že v totálně jiným filmu by se z něj zesral každej PLUS , že ono to nakonec bylo vše tak trochu jinak (jedinej druhej klad filmu) tak místo kolosálního odpadu dávám 5*. Proč? Protože, stejně jako Raven, mám vše v piči a to i hovnocení na CSFD. Quoth the Raven, nevermore !! () (méně) (více)