Hněv a čest

Hnev a česť

Akční / Krimi / Drama

USA, 1992, 89 min

• Gilmour93

Dámy a pánové, dovolte mi představit J.C.Van Damma napěchovaného od blonďatých vlasů až po lodičky estrogenem! Přivítejte prosím hvězdu časopisu Bravo z 90.let, Cynthii Rozkrok..! Jsem si vědom, že existuje úzká skupina osob, kterým se tohle může líbit, ale pokud u mě nastane nějaké příště, tak už jenom s černým páskem karate přes oči. Víte o tom, že Xena a právě Cynthia jsou jediné dvě ženy na světě, které Chuck Norris nejdříve zabije a až potom osouloží? U ostatních žen to funguje naopak, neboť se podvolí ryšavému Rangerovi dobrovolně a až po styku umírají na celkové vyčerpání organismu. Rothrock, Nerothrock, co Chuck chce, to si vezme..(19.1.2010)

Dát k sobě asi herecky nejlépe pasoucí hereckou dvojku Rothrock a Norton byl ten nejlepší nápad pro tenhle film. Oba dobře hrají,celý film je dobře sestaven a neztrácí dech ani uprostředka a to je dobře. Pro mě to patří k těm opravdu dost skvělým akčním filmům z 90.let. Galerie byla nahozena mnou.(7.7.2006)

• Dale

Herecký výkon Cynthie Rothrock tu je škoda rozoberať, dokázala úžasne kopať, ale o hraní nemôže byť reč. A to bola v 90s moja najobľúbenejšia herečka. Tie kopy sú tu fakt to jediné, čo za niečo stojí, zvyšok je katastrofa.(4.10.2014)

• Enšpígl

bych fakt nechtěl být manželem Cynthie, to bych byl asi hodně pokopanej. Nedej bože kdybych nesouhlasil:)). By si hodili k sobě s Chuckem Norrisem, tihle dva by se vydželi kopat zřejmě roky.(14.8.2006)

• K.I.N.G.

Mně se to docela líbilo. Jeden z těch filmů, které chlap nejvíce ocení někdy v období, když začíná mutovat.(18.6.2016)