Poet Anderson: The Dream Walker

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný

USA / Portugalsko, 2014, 15 min

Angels And Airwaves môžem aj keď bohužiaľ ich nové album u mňa nedosahuje kvality predchádzajúcich albumov. Ale promovať ho pomocou animáku považujem za dobrý ťah - hlavne ak uvážime, že samotný Poet je skvelým vyobrazením hrdinu chodiacom medzi dvoma svetmi. Má super outfit. Dopomáha mu k tomu pekne temná hudba a pekná animácia. Na konci až zamrzí že sa jedná o animovaný štek- chcelo by to seriál, alebo celovečerák ako celkom pekný protipól súčasnému animovanému mainstreamu. A tá baba je najkrajšie nakreslenou jebačkou od dôb Malej morskéj víly.(22.1.2015)

Spojení akční animace a vesmírný hudby AVA funguje mnohem líp, než bych si byl ochotnej připustit. Jestli si někdy Tom DeLonge po vzoru Gerarda Waye napíše vlastní rozmáchlej comics, bude to asi pecka...(26.7.2019)

To by mohl byt docela zajímavý celovečerák.(15.7.2016)

Něco ze Sucker Punch, něco z Trona, něco z Watchmenů, dochuceno parádní animací a pocukrováno skvělou hudbou od Angels and Airwaves. K vidění třeba tady.(2.5.2016)

Výborný nápad, pěkný vizuál a samozřejmě skvělá hudba. Poet Anderson by zasloužil třeba i 10ti dílný seriál. Tom zase jednou zabodoval.(24.1.2015)

• - Tento krátký animovaný film vyšel jako součást pátého alba "The Dream Walker" skupiny Angels & Airwaves. (figgo jr.)