Mimoni 2: Padouch přichází

• USA Minions: The Rise of Gru (více)

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. Jmenuje se Gru a aniž to tuší, tohle setkání mu zásadně změní život. (CinemArt)

Sfinkter

Slabší animák než konkurenční projekty v kinech, ale děti jsou spokojené. Druhý film absolvovaný s dcerkou v biografu. Kino Oko Šumperk 7/2022. ()

Mrkvič

Fajnoví Mimoni pro děti i dospělé. První film v kině s mým prvorozeným. Zezačátku byl nadšený kinem, jak to pěkně rámusí, jak se vše rychlé hýbá a vůbec akci bych za syna ocenil po celý film nejvíce. V druhé polovině nás už více zajímaly bombóny. Naopak já jsem film sledoval a nechtěl přijít o žádný nenápadný fórek. Šedesátá léta byla pro film hodně pěkným prostředím. I postavy Grua a Wildy Kopance byli hodně fajn. Možná, pokud podruhé film ještě někdy celý dokoukám, si dovolím jednu hvězdičku přidat. Oproti lepším animákům mi ale ve filmu scházely nějaké emoce (ty, které zde byly, byly hodně povrchní a krátkodobé) ()

Lachtaan

Banda oblíbených animovaných postaviček je zpátky už v pátém filmovém kabátě a byť je to furt velká sranda, třeba přiznat, že všeho už je někdy příliš. Sice jsem se nad mnoha situacemi od srdce zasmál, ale jakožto náročnějšímu divákovi mi v generických animácích chybí ta tvůrčí hravost, co ráda přinese něco nového, neokoukaného. Druzí Mimoni jsou prostě jen Já, padouchem 4 s tím, že recyklují všecko už víckrát viděné. [viděno na SkyShowtime 1.3.2023] ()

oveckaoa

Pokud někomu vadil předchozí díl tak na tenhle ani nechoďte jelikož je ještě horší. Máme zde 6 padouchů , ale kromě té černošky (která je zajímavá svým oblečením  ničím jiným) nestojí ani jeden za pochvalu taková Scarlet měla daleko lepší backstory a i příběh než všichni tihle celkově kromě toho záporáka z Já Padoucha 2 zde horší záporáky nenajdete  . Takřka všechny scény jsou v trailerech a ty co lákají a vypadají zajímavě tam ani nejsou (hláška Mimoni do boje ani nezazní hlášky Moji mimoni mě zachrání taky ne a scéna v bance zla vypadá úplně jinak než v trailerech i vzhled padouchů na konci ve zvířecích formách je jiný). Scéna s kung fu je příšerná zbytečně film natahuje a nový mimoň Oto zaujme jen tím, že je tlustý ničím jiným. Jediné co to zachraňuje jsou narážky na budoucí Já Padouchy a scény na začátku s tou učitelkou a s tou krádeží v bance  , které jsou jediné vtipná.  Další díly bych už nenatáčel a pokud vyloženě chtějí tak radši Já padoucha 4 než Mimoně 3. 40 procent ()

lykan9

U Padoucha přichází se mi stalo prakticky to samé, co u prvních Mimoňů. Po shlédnutí traileru jsem byl natěšen na velmi vtipný animák, od kterého mě bude bolet pusa smíchy, ale ve výsledku jediné vtipné části, které ve filmu jsou, byly právě ty z traileru. Tudíž buď se divák nesmí podívat na trailer a pak si užije vtipné části ve filmu nebo stačí si ten trailer pustit a film je zbytečnost. Vzhledem k tomu, že je film zaměřen na hodně malé diváky, tak se jedná o čistý průměr. ()

Sany33

Príbeh: V prvom diely sme sa zoznámili s Minions Origin a tu už sa pozrieme na to, ako slúžia svojmu ikonickému pánovi Gruovi, ktorý sa snaží dostať do super šestky najväčších zločincov sveta už v útlom veku. Jeho pohovor sa ale značne komplikuje. Herecké obsadenie: Mimoni sú nemí a ostatné hlasy mi nijako nevadili ako aj v ostatnej animovanej tvorbe poslednej doby. Prevedenie: Mimoňom dochádza dych už od prvej časti a tu sa opäť dostávame do sterilných koľají, kedy iba robia somariny, ktoré mi už úprimne nepripadajú vtipné. Jediným plusom je Gru a atmosféra 70. rokov. Pocity: Tak ako som bol sklamaný z prvého dielu tam pokračujem aj o pár rokov neskôr. Opäť mám ale iba pocit, že som neni cieľová skupina. Pridaná hodnota: Žltá blbosť part 2. 20% ()

Hollohlaway

Tak tohle byla prostě nuda. Je to sice krátké, ale poměrně prázdné. Vtipů je skutečně naprosté minimum, i krátké skeče mimoňů, které v prvním díle alespoň trochu táhly, jsou dost slabé. V podstatě jediná věc, která mě hodně bavila, byla hudba a Amerika sedmdesátých let. Auta, hipíci a afra, to musím ocenit. Jinak ale to spadá to kategorie " milá nuda". ()

Soweek

V podstatě přes kopírák první díl, ale ono to je vlastně jedno a na příběhu moc nezáleží. Všichni na to koukají stejně jen kvůlii blbostem, které Mimoni dělají. ()

coscarelli odpad!

Animácia bokom , je to ako na páse dnes. Ale ten zbytek je nepopísateľne ťažko stráviteľná pitevňa. S 1kou nič spoločné, len farby. Všetko ostatné sa pominulo do neznáma. ()

kenkaku

Tak nevím, jestli jsem za těch 7 let o tolik zestárnul, nebo Mimoni pěkně vyčpěli. Prostě už to není ono. Co funguje fajn je snaha o propojení s prvním padouchem (potkáme mraky známých postav). Co celkem pobaví jsou dospělé narážky (třeba Mimoni v kung-fu scénách mají na sobě stejné oblečení jako Bruce Lee v Game of death) a San Francisco je vyobrazené fenomenálně. Na druhou stranu díky změně konceptu vyprávění je děj vyloženě náhodný a debilní (i na Mimoní nenáročnou optiku). Také mě celkem rozčilovala ta až okatá inspirace Marvel filmy současnosti. ()

Wally

Už to nepřekvapí...pár vtipným scénkám se zasmějete...ale jde právě o ty scénky, které jsou tentokrát poslepované v příběh ne moc povedeně a samotný příběh moc nebaví. V podstatě se smějete jen když se objeví mimoni. Záporáci jsou vyloženě nezajímaví.. ()

Silwer

Bohuzel to postrada humor a mimoni jsou uz spise otravni nez by se clovek jejich pitvoreni smal..Je to infantilni a pribeh je taky nudny.. ()

Litvicek

Nejslabší díl možná vůbec. Jde to dolů a dolů. A já vlastně nevím, pro koho tyhle poslední díly vlastně jsou - Pro starší publikum, které chce pořádný a zábavný animák? A nebo pro žvatlající děcka, která se během kung fu scény požvatlají blahem? Nevím. Já ze začátku čekal a čekal na něco, co bude vtipné a zaujme. Pak jsem si zašukal (neviděno v kině...), přetočil to zpátky a čekal dál až do samotného konce a ono nic slavného se nekonalo. Tahle série potřebuje buď natočit něco pořádného a nebo tu sérii utnout úplně a nerýžovat na dobře vybudované značce a postavách, které máme tak rádi. ()

Gogo333

Podobné jako předchozí díl, možná tu byl jen ucelenější příběh a míň přiblbých vtípků. Potěšilo aspoň obsazení známých herců do role záporáků. 60% ()

aquiver

Předpremiéra byla skvělá! Pokud jste měli pocit, že vrchol geniality série proběhl v Já, padouch 2 a pak přišla slabší chvilka u prvních Mimoňů, Padouch přichází vás vrátí zpátky nejen dějově, ale tentokrát i kvalitativně - já dospělý i můj 13 letý doprovod jsme se shodli, že ze všech pěti celovečerních mimoních filmů byl tento hned druhý nejlepší. Tahounem byl díkybohu povedený scénář a zvýšené množství nápaditého mimoního humoru. Že se smály děti kolem mě, s tím se počítat dalo, ale paní ve 3. řadě ani nemohla zastavit smích :-D 80 % ()

Hanys_

Asi by se dalo vypíchnout dost věcí, které mi tu vadily, nicméně i protože jsem jedničku viděl asi 30x a dost rychle jsem ji vzal na milost, tuším že tady to časem bude podobné. Zase zajímavý soundtrack, pár vtipných scének. Možná zbytečně šílený mysteriozní podtext s kouzelným náhrdelníkem, ale budiž. 6/10 ()

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

14.12.2022

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (více)