Reklama

Reklama

Čest a sláva

  • Hongkong Zong heng tian xia (více)

Obsahy(1)

Bankéř Slade se chce zmocnit nukleární zbraně, pocházející z bývalého SSSR. Netuší, že agentka FBI Tracy Prideová je mu na stopě. Do hry vstupuje i její sestra Joyce, mistrovsky ovládající kung-fu. (ČSFD)

Recenze (16)

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Nic mě nezastaví,abych tomuhle filmu vyprodukovaným šrotařem Godfrey Ho nedal plný počet hodnocení znamenající vynikající. Příběh je dobře udělaný,pardon říkejte si co chcete a házejte si to do odpadu jak chcete. John Miller hraje hnusného arogantního a nemilosrdného Jasona Slide naprosto,je to tak trochu můj oblíbený záporák,už díky svý postavě. Cynthia je skvělá stejně jako její filmová sestra. Já v tomhle filmu vydím jen samé pozitiva,i ty souboje mi stačily k tomu abych si tu pustil,kdykoliv mám náladu. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Hmm se Cynthií jsem za svých mladých let sjížděl a žral kde co, ale tenhle kousek mi nikdy zvlášť v paměti neutkvěl a teď po jeho repete už vím proč. Neskutečně hloupý a naivní děj který, ale není tak pekelně zábavný jako u Neporazitelné Kristy. Je to jenom blbé a nudné. Neherec John Miller jako záporák totálně úděsný. Bitky neviděli kontaktnost ani z rychlíku. No nechám tam ty slabý 2*, ale jenom tak tak.25% ()

Reklama

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Najprv si vyjasnime ten bordel, ktory panuje ohladom filmov Angel the Kickboxer a Honor and Glory jak tu, tak aj na IMDB. V roku 1992 uviedol profesionalny packal Godfrey Ho 87 minutovy film Honor and Glory. Dej celkom zodpoveda tomu, co je tu uvedene v obsahu. Hlavnu ulohu ma Donna Jason, ktora ako novinarka patra po tych nuklearnych zbraniach. Cynthia sa behom filmu parkrat objavi ako jej sestra, ktora tiez patra po tych zbraniach so svojim kolegom Robinom Shou. Tento film je na urovni Kanadskych produkcii Jalala Merhiho. Cize primitivny dej, otrasne herecke vykony a pomale bitky s tou najjednoduchsou choreografiou. Proste cisty odpad. Nasledne sa Godfrey Ho rozhodol tento nepodarok znova spenazit a tak pritocil pol hodinu novych scen odohravajucich sa v HK, kde Yukari Oshima a Robin Shou patraju po nejakom japonskom zabijakovi, ktory sa snazi zabit Waise Lee. Tato linia sa neustale prelina s tymi akcnejsimi zabermi z filmu Honor and Glory a cele to vôbec nedava zmysel. Tato verzia vysla v roku 1993 pod nazvom Angel the Kickboxer a ma 90 minut. Tie nove pritocene sceny obsahuju aspon celkom solidne ovela dynamickejsie a narocnejsie bitky v ktorych obcas Yukari a Robin nakopu nejakych statistov. Tato verzia je teda o triedu lepsia a zasluzi si jednu hviezdicku. Ak by sa vysrali na zabery z Honor and Glory uplne a natocili cely film nanovo, tak by si Angel the Kickboxer mozno vysluzil aj 2*. Ale to by tam absentovala Cynthia. Takto si zahrala v dvoch filmoch a asi o tom ani nevie. He, he. ()

POciSEM 

všechny recenze uživatele

Tak tohle já můžu kdykoliv.Jason Slade je prostě masakrátor v šusťákový soupravě a nic ho nezastaví.Na konci už trhá i řetězy a musej mu jít namlátit 4 lidi najednou ale to ho stejně nezastaví.Filmík narvanej bombastickýma hláškama (Polibte mi prdel,dávám výpověď a nechci pro vás dělat) docela slušnýma bitkama i na ty poměry zajímavym příběhem o slizounovi kterej chce atomovku a vládu nad světem.Chutná jednohubka,šup sem s další ()

Chřástal 

všechny recenze uživatele

Rychle zapomenutelná blbost, ve které se amorální bankéř snaží koupit a zase prodat roznětku jaderné zbraně a kvůli tomu prvnímu se o něj zajímá reportérka, kvůli tomu druhému její sestra agentka. Děj není úplně jednoduchý a je zde několik postav sledující různé zájmy (zajímavá postava záporákova bodyguarda), ale natočeno je to nudně a nenápaditě, a co je nejhorší, i v případě soubojů. Navíc každá akce je motivována stejně jako v pornofilmu – z legrace s kolegou v práci, z legrace se sestrou o klíčky od auta, při návštěvě mistra na tréninku si to musí rozdat taky. Chápu, že využívání každé záminky k fyzické interakci je v obou žánrech běžné, ale filmy pro dospělé mívají oproti Cti a slávě lepší choreografii. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama