poster

LEGO® Batman film

 • USA

  The Lego Batman Movie

 • Dánsko

  LEGO Batman Filmen

 • Slovensko

  LEGO® Batman vo filme

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko, 2017, 104 min

Externí recenze k filmu (13)

 • CinemaView.sk (Ján Janočko) ****

  "Lego Batman je nápaditý, vtipný, neskutočne farebný a azda neprekvapí ani to, že je aj kvalitne hudobne podfarbený. Chýbala však chytľavá pieseň s atribútmi stať sa hitom. Toto sa zvládlo pri Lego príbehu skladbou Everything is awesome, ktorá by azda obstála aj medzi popovými hitmi v rádiu." (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Film tedy hodnotím rozhodně pozitivně. Asi je těžké ho srovnávat s hranou verzí, protože tady si tvůrci mohou dovolit skutečně cokoliv. Rozhodně mi snímek nepřipadá pouze pro děti, protože ty podle mě většinu narážek nepochopí. Je hezké, že si zde stejně jako u Lego příběhu každý něco najde.…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "Po úspěchu LEGO příběhu tvůrci nezaháleli a rozhodli se vytvořit toto jeho volné pokračování. Bylo to dobré rozhodnutí. LEGO Batman film je snímek, který potěší diváky různých věkových generací. Má překvapivou zápletku, která je jednak originální, ale zároveň i vtipná. Humorné zesměšňování známých…" (více)

 • Deed.sk (Pavel Bielik) ****

  "Spin-off LEGO príbehu sa vydaril. Navyše rovnako, ako predošlý film, ďalej posúva aj hranice možností CGI, teda špeciálnych efektov, ktoré sa pokúšajú eliminovať „stop motion“ efekt tak, aby vznikla naozaj realistická a atraktívna animácia. LEGO Batman vo filme je zábavný a dynamicky pôsobiaci…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "LEGO Batmanovi nejvíce škodí slaboučký příběh s morálem, který divákovi otlouká o hlavu basebalovou pálkou. V očích mnoha lidí mu nepomůže ani zacílení humoru na diváky, kteří o miliardářském maskovaném mstiteli leccos vědí – na druhou stranu dnes žijeme v době komiksové a superhrdiny už zná každý…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Některé trhliny v příběhu skutečně nelze přehlédnout, na drobnější chyby jsou ale stovky dobrých vtipů docela dobrou záplatou. Celková zběsilost a obsahová přeplněnost snímku a přehnaná přemrštěnost akce je sice místy ubíjející, ale na druhou stranu se nelze ani na minutu nudit (nicméně je možné se…" (více)

 • Generace21.cz (Jakub Fejsák) **

  "Marná snaha! Někdy je prostě lepší neprodukovat stejné množství filmů jako váš konkurent. Nesnažit se ho dohnat nebo snad předehnat. Upřímně se divím, že film vznikl. Tedy vlastně nedivím, stačí si pustit dnešní víkendové pohádky pro děti a člověk zjistí, že už nemají žádné kouzlo. Stejně jako…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ***

  "Všechno už tentokrát tak boží není a do budoucna už vůbec být nemusí. Zůstává otázkou, pokud Batman ve svém kostičkovém provedení uspěje, bude to značit úsvit sebeparodických blockbusterových remaků od Harryho Pottera po Pána prstenů? Je to ale zapotřebí? Naštěstí jako příští projekt vyzkouší…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "V jádru se tedy jedná o roztomilou poctu celé značce, hardcore fanoušci by s ní však mohli mít pár nepříjemných problémů. O čem je řeč? Především o zápletce, jejíž kostra je z comicsů, animáků a videoher obšlehnutá tak dobře, že by z ní šel z fleku natočit nový celovečerák. Film bez okolků útočí na…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) ***

  "Oproti LEGO® příběhu se ale jedná přinejmenším o značné vystřízlivění. Batman se zkrátka drží hlavně co do dění až moc při zemi. Dostanete tak pokrm, který dobře znáte, přesto vám ale stále chutná. I když byl, podobně jako Brucem Waynem tolik oblíbení humři, ohřátý v mikrovlnce." (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) ***

  "Kdo by to byl řekl, že ve filmu se značkou hračkářského molochu v názvu půjde o trademarkové války. Batman ale dopadl vlastně dobře – jako důkladně vyřáděná over-the-top jízda založená na intertextuální parodii funguje dost dobře. Všechno boží tu už ale určitě není." (více)

 • Specialkalega.cz (Petr Stejskal)

  "To, že je totiž všechno z LEGO kostiček, se ve filmu úplně vytrácí. Kromě pár scén, kdy si Batman poroučí různé velikosti kostek, aby dostavěl svou rozpadající se stíhačku Bat-wing se na toto specifikum rychle zapomene. A LEGO Batman se jeví jako obyčejný, kreslený film. V LEGO příběhu totiž právě…" (více)

 • TotalFilm.cz (Petr Račko) ****

  "Nikdy bych neřekl, že se mi bude líbit Lego film. Samotná idea je tak ujetá, že jinačí než absurdní přístup nemá šanci. A i Lego Batman film jej má. Je to odlehčená komedie, plná ujetosti, vtipu a akce, takže o zábavu není nouze. A každý si v něm něco najde. Pro rodinnou návštěvu kina ideální mix." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace