Energická Janice Johnstonová žije se svými dvěma syny v malém americkém městě v Texasu, kde je místním obyvatelům nejen trnem v oku, ale také předmětem klevet, a to ze čtyř důvodů. Chodí totiž výrazně namalovaná, oblečení má výstřední, je svobodná matka a její děti jsou zvláštní. Mladší syn Ray je rošťák a Tony je slepý autista. Jejich matka pracuje v baru a tam si Tony jednoho dne sedne k pianu a ke všeobecnému údivu na něj začne hrát odposlechnuté melodie. Janice se rozhodne synův talent podpořit a po šesti letech se jí podaří našetřit tolik, aby mohla odjet do Bostonu, kde může Tony začít navštěvovat speciální školu. Druhý syn Ray sní o kariéře baseballisty a začne na Tonyho žárlit. Snaží se udělat cokoli, aby se mu dostalo stejné pozornosti, jakou dospělí věnují bratrovi, o kterém začínají mluvit jako geniálním pianistovi. (TV Nova)

Terva

Uronil jsem i slzu. Pěkné, dojemné, optimistické a hlavně to má šťastný SPOILER - konec !!!! - KONEC SPOILERU. ()

hous.enka

Romantická slaďárna o nadaném pianistovi, který je nejen slepý, ale zároveň trpí autismem. Všichni s ním jednají jako s posledním nickou, jediným člověkem, který v něj věří, je jeho matka. I přesto jde o optimistický film s příjemnou hudbou. ()