Pod vysokým napětím

Pod vysokým napätím

Akční / Drama

USA, 2015, 97 min

• Marze

Toto měl být spíš televizní film o dělnících, kteří udržují elektrické vedení. Je to jeden z těch filmů "podle skutečné události" , který vám dá pocit, že by si skutečná událost zasloužila více. Country píseň nabídne více zajímavých detailů ze života pod vysokým napětím než tento 100 minutový film. Skuteční muži a ženy pracujících na zemských elektrických drátech si zaslouží více než tendenční studie o cti a týmové práci.(17.6.2019)

• LIVINGDEAD

John Travolta vypadá na 62 let stále dobře, zato Sharon Stone o které psal Blesk, že vypadá na 30 let, vypadala na 70 let. Jasně, hrála ožralou matku, ale i tak abych ji hádal 30 let, musel bych mít 10 dioptrií a stát od ní 50 metrů. Co se týče filmu, nechtěl bych dělat takovou práci ani za milion. A ten konec? To opraváří nemají s sebou nařádí? Stačilo mít nějaké větší gumové kladivo, ne?(10.8.2016)

Rozhodně větší hodnocení ,už jen pro ty chlapy co tam položily životy, já mam prostě tyhle filmy rád, John Travolta velmi impulzivní herec jednou dole jednou nahoře, a to na svůj věk vypadá pořád skvěle. Zahrál užasnou roli, co se týče příběhu déšt , hromy a blesky prostě drsné počasí já můžu , práce nebyla jednoduchá ale drsnější náročná a tohle byl docela příjemně silnější příběh, když odbočím od efektu vykolejeni vlaku který byl rychlí a slabší tak jsem byl dost spokojen, jak se zpracováním příběhu , který byl založen na skutečných událostech, tak s hercama a jejich výkonama, trošku mě mrzí rozjezd filmu smutna tragedie neštastná smrt dvou lidi a hotovo, a jelo se dal žádné větší dojeti, roztáhnutí začátku prostě nic a myslím jsi že by to nebylo na škodu. Celkové zasazeni příběhu filmu nejen k práci ale i k životu lidi byl výborný.(27.9.2016)

Snímok síce hrá s kartou obľúbenej schémy notoricky využívaných tém vo filme ako napr. problémy s matkou, rodinná tragédia, rozchod partnerov, tehotenstvo, uzmierovanie, otravný týpek, hrdinstvo patriota rodiny... no pozeralo sa na to celkom fajn. Zaujal ma hlavne J. Travolta, ktorý má často nos na zaujímavé filmové postavy, ktoré potom aj dokáže zahrať s patričným nasadením, pričom sa mu úspešne darí strhnúť takmer celú divácku pozornosť. Priemer. 60/100(30.9.2017)

Vzťahová dráma zasadená do netradičného prostredia, že by som čakal, že sa s niečím takýmto vytasia skôr Škandinávci. Ale, samozrejme, Američania to však armagedonovským záverom, nad ktorým treba extrémne silno privrieť obe oči (a možno i tie na pančuchách), veľmi odľahčili a ten prívlastok v záhlaví filmu ''akčný'' tam nakoniec aj pasuje. P.S. Ked' v prvých desiatich minútach filmu má Apač Johny Travolta narodeniny hned' trikrát, myslel som si, že celý film bude iba o narodkách... Silné tri hviezdičky! 65%(30.7.2016)