Několik rodičů se jednoho krásného dne bude chtít zbavit svých neurvalých a neposlušných dětí. Pošlou je tedy do hrůzného domu, kde slouží k zabíjení dětí různá monstra. První dojem na děti začne působit trošku legračně a každý si to přebírá po svém. Skupina dětí, která se skládá z punkera, metalové slečny, dívky připadající si jako miss world, arogantní holky, neustálého jedlíka s nadváhou a nejbohatšího chlapce na světě postupně zjišťuje, že se nejedná o zábavný večer, ale večer, který se začíná stávat pro všechny osudným. Porazí nakonec sebranka studentů monstra, nebo monstra pohltí studenty? (cskomando)

cskomando

To se takhle jednou rozhodne pár rodičů, že se chtějí zbavit svých vlastních dětí, protože už jich mají pokrk. V tom ''komediálně/strašidelném duchu'', který se filmem nese, to ale vypadá místy jak podívaná na postavičky z Teletubbies. Pojem fantasy jsem si představoval opravdu jinak, účel zde byl jednoznačný zesměšnit úplně všechny, ať už záporné postavy nebo hrdiny (děcka), které rodiče poslali na smrt. Děj se odehrává po celou dobu v jednom domě, který vlastní hlavní záporák(kdo-ví, co vlastně byl zač) a nechal si zaplatit peníze od všech rodičů na vraždy a zabití jejich potomků. Více se k tomu vyjadřovat asi nemá cenu, bylo to slušně šlehlé. Konec byl happy end ? No ovšem, pro ty co přežili ano. Nakonec proč nenahradit jejich smrt rodiči ? Pokud jsi Bárbínka, punker, tlusťoch co rád jí, holka co poslouchá gothic metal, nebo bohatý synek - neváhejte pustit, je to přímo pro vás. ()