Reklama

Reklama

Recenze (16)

silentname 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už z traileru som si nebol istý, ako to dopadne. Normálne síce seriály hodnotím až keď uvidím všetky epizódy, no tu sa mi nedá nevyjadriť. Je to maximálne otrepané, postavy sú neskutočné stereotypy a je to tak maximálne prevarené, že všetko je klišé. Vyzerá to celkom okey, no myslím si, že iné seriály od Marvelu človeka nadchli viac. Toto je nudné, predvídateľné, otrepané, staré a najmä plné stereotypov a postáv, ktoré sme videli miliónkrát. A to nielen od Marvelu. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Po X-Menech je ten koncept Inhumans trochu ...out of bowl, ale dobrá, proč ne. Akorát formát, resp zpracování a la, Supergirl, nebo Agents Of Shield...to je pro 12-ti letý děcka. Navíc některé bizarnosti, jako je třeba obří mops, který má teleportační schopnosti a jiné ptákoviny...to je za čarou i pro ty děckoše. Kdo má za sebou "velký" marvelovky, ten se tady bude spíš nudit...leda by to byl děsnej závislák a spokojil se i s céčkovou produkcí, jen aby měl každý týden něco od Marvela. PS: bratra Black Boltona, hraje Iwan Rheon ... bastard Bolton z GoT? To jako vážně? ()

Reklama

Hopeman odpad!

všechny recenze uživatele

Tfvuj tfuj tfuj............do pekla s tebou, ale néé do toho pěknýho ...do toho vošklivýho!!!!!................. .............. ty voé já sem kokot že sem se na to vydržel dívat 17,49 minut.....no fakt lidi vod Mrvela dokázali že umějí udělat z hovna.....počkejte si..........překvapení............ještě větší HOVNA!!!!!!!!!.... tohle nechceš fakt nechceš! ()

Mr.Baboon 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Upřímně, nechápu, co se komu na tomhle nelíbí. Má to tempo, postavy jsou zajímavé a příběh se zatím zdá být i pochopitelný a rozhodně ne špatný. Na IMAX to určitě nemá, to ne, ale jako TV seriál si stojí dobře. Maximus je skvělý. Není to tak úplně záporák. Má dobré úmysly, ale pro jejich prosazení musí jednat tak, jak ani sám nechce. Hned zezačátku se s ničím seriál nemaže. Jde se rovnou na věc a nemá to pomalý rozjezd, jako většina seriálů. Prostě se mi to líbí a znovu říkám, nechápu "hejt" na tento seriál. Info pro uživatele Kothy: Seriál spadá do Marvel Cinematic Universe. Je i spjatý s Agents of S.H.I.E.L.D. a ti tam také patří. ()

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No po těch ohlasech z Imaxu jsem skutečně nečekal moc a dostal jsem přesně ten bolestný průměr, v jaký jsem v době plánování velkolepého filmu ani trošku nepřemýšlel. Akce nezáživná, hudba vesměs zapomenutelná, casting ok (k mému překvapení jsem si velice oblíbil Medůzu). Můžu jen a jen doufat, že seriálová divize Marvelu má opět jen slabší začátek (Agents) a postupně se to rozjede do zábavné show. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama