Inhumans (TV seriál)

• Nový Zéland

Inhumans

Inhumans

Akční / Sci-Fi

USA, 2017, 5 h 44 min (Minutáž: 43 min)

Komentáře uživatele micle21 k tomuto TV seriálu

No po těch ohlasech z Imaxu jsem skutečně nečekal moc a dostal jsem přesně ten bolestný průměr, v jaký jsem v době plánování velkolepého filmu ani trošku nepřemýšlel. Akce nezáživná, hudba vesměs zapomenutelná, casting ok (k mému překvapení jsem si velice oblíbil Medůzu). Můžu jen a jen doufat, že seriálová divize Marvelu má opět jen slabší začátek (Agents) a postupně se to rozjede do zábavné show.(1.10.2017)

Druhý díl o něco lepší..celkem se mi líbil konec, ale dál by to furt takhle nešlo.(1.10.2017)

Celé je to takové divné. :D Nemá to grády, jednotlivé situace nedávají smysl a jen pár postav je trošku prokreslenějších, ostatní šustí papírem a nejsou zajímavé. No už to dokoukám, ale zlepšení bych se určitě nebránil. :D(8.10.2017)

• Make Way for... Medusa (E04) (epizoda) (2017)

absolutně nezáživný maglajz. Nenudil jsem se ještě tak moc, ale čekam, že příště už to přijde. Tentokrát jsem přísnější. Doufam, že se to radikálně v druhé půlce zlepší.(18.10.2017)

Ne, tohle už nahoru nepůjde. Fakt je to o ničem, ale aspoň to není úplná nuda k pos*ání. Poprvé mi jaktakž bavil Karnak, ale znalci komiksů mu asi nepřijdou na chuť nikdy.(23.10.2017)

• The Gentleman's Name Is Gorgon (E06) (epizoda) (2017)

Je skutečně obdivuhodné, jak se tady vůbec nic neděje. Ani za srdceryvná smrt už to nemohla spasit. Maximus je neuvěřitelně zoufalá postava ačkoliv Rheon dělá co může.(1.11.2017)

Takže v jednom díle umře jedna postava a v dalším jí hned oživí, prostě kravina nad kravinu. Ještě, že to má jenom 8 dílů, víc bych nedal. Souboj toho zelenáče jednu hvězdičku přidal, ale pořád průměr..50% by vystihovalo víc A jestli neuvidíme pořádnej řev Black Bolta, tak tenhle seriál ani nemá smysl, když další série nebude.(8.11.2017)

Nejlepší díl pro mě, ale stejně žádná sláva..jestli druhá série nebude, tak mi to vadit nebude.(12.11.2017)