Reklama

Reklama

Captain Marvel

  • USA Captain Marvel (více)
Trailer 5

Obsahy(1)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

Ano to je pravda ale Cpt Marvel v komiksu je kde kdo, Mar Vell je jméno té paní to ani ( v komiksech muž) ovšem Carol je Cpt Marvel už roky, před tím byla Ms. Marvel

na příspěvěk reagoval Proste..Jana

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Ratemus

Hlavní hrdinka není TEN Kapitán Mar-vel, o kterém je celou dobu řeč. Kapitán Mar-vel byla ta mimozemšťanka, která vyvinula ten nový motor a hledala domov pro zbylé Skrully. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Tohle je asi jediný film z celé řady, který je pojmenovaný po postavě, která ve filmu vlastně není. Tedy je jen jako vzpomínka, ale naživu není. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Takže už je jasné, jak Fury přišel o oko. Ohledně Fury - nikde na netu (v češtině) jsem nenašla zmínku o tom, jestli jeho příjmení Fury (v angl. zuřivost) je jen shoda okolností nebo je to nějaká souvislost nebo náznak?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Ratemus

Takže dokoukáno, sice to není taková síla jako třeba Thor, ale 5 hvězd si zaslouží humor a ta kočka. Ta kočka je naprosto skvělá, takovou bych taky chtěla, tedy bez toho, aby mi vysekla oko. 

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

Tvůj problém je jasný, dokoukej nejdřív celý film a pak piš dotazy sem, už po několikáté píšeš často v průběhu filmu a přitom vše se ve filmu vysvětlí...

na příspěvěk reagoval Proste..Jana

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nene, jakože méně dokonalé věci mě nedeptají, ale už uběhlo skoro 50 minut filmu a já si pořád nejsem jistá, jak se to vlastně má s hlavní hrdinkou. 
Měla by tedy být mimozemšťanka, ale má řadu pozemských vzpomínek a mám takový dojem, že to byla právě ona, kdo jako druhý pilot údajně zahynul při leteckém neštěstí společně s vynálezkyní nadsvětelného motoru, o které se právě s Furym dověděli, že byla Kree. 

Jo, ta kočka je fakt super, ale taky zatím nic nechápu - leda - to zatím jen spekuluju, ale bylo řečeno, že ti měňavci dokáží přijmout podobu jakéhokoli tvora, který má DNA, takže kočka by klidně mohla být jednou z nich. 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Pustila jsem si tenhle film, při minulém sledování jsem ho zjevně vypustila nebo na něj zapomněla, nevím. Uběhlo ale 25 minut a já jsem zatím naprosto mimo, vlastně jsem toho zatím pochopila dost málo.

Film má ale dvě hodiny, tak snad se chytnu, protože zatím v tom mám neskutečný chaos.

na příspěvěk reagoval Ratemus

ad0lph

ad0lph (hodnocení, recenze)

..napadla ma jedna zaujímavosť.. Ako Furyho poškábala "mačka" (flerken:), čo keď mu tak dodala genetický upgrade? znie to smiešne.. ale bol som prekvapený, že práve tá mačka mala vo filme relatívne dlhé zastúpenie (spočiatku som si preto myslel, že to je práve pôvodná Mar-Vell)

martess

martess (hodnocení, recenze)

Väčšiu sracku som nevidel. Nechápem ci vacsina ľudí premasturbuje ten film alebo akým spôsobom si z toho filmu urobili príjemný zážitok. 

na příspěvěk reagoval Spiker01, ad0lph

PD321

PD321 (hodnocení, recenze)

Film založenej na komixu, kde dvě drsný feministky vedou drsný řeči nemůže dopadnou dobře. Dát superhrdince od začátku neomezený schopnosti s povolením zmlátit jakýhokoliv chlapa jistě podpoří feministický hnutí, ale koukat na to je děsná otrava. Scenář je plnej klišé třeba "pohlídej mi bundu, zatímco budu pryč a já se pak pro ní vrátim". Osobní linka, kde její černošská Ex neustále žadoní, aby si vzpomněla na jejich vztaj je dost rozpačitá. Nejhorší je poslední třetina plná nezáživných digitálních orgií. Vrcholem je příliš snadný nalezení základny ve stylu "nasednem a letíme" co se podobá krabici od bot.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Však jo, stejně za 2019 na prvních cca šesti příčkách bude Disney, čili kraluje. Endgame, Lion King, spider man, Cpt Marvel, Toy Story 4, Aladdin a koncem roku ještě SW...tak sedmi

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

alienemo

Teseract vylovil Howard Stark v roce 1945 když hledal Capa. Teseract byl celou dobu v S.H.I.E.L.D.u a na projekt Pegassus byl teseract zapůjčen, po smrti Lawsonové byl projekt ukončen a až potom se projekt obnovil. Na začátku A1 ta zničená budova, tak tam bylo centrum projektu Pegassus pro S.H.I.E.L.D.

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

dragon94

spidergay homeless 2 bude uplna sracka, zase ten trapny humor, v shazamovi bol prirodzeny humor, billy patril medzi vazne postavy, len hladal svoju mamu a pestunsku rodinu mal takpovediac na salame, kym si k nim nenasiel cestu

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

dragon94

v paradnom shazamovi boli snyderove emocie, ked billy nasiel svoju bilogicku matku alebo billy zachranil mary pred iducim autom s pluhom, napisal som komentar za 32 riadkov a to mam slovnu zasobu tarzana

na příspěvěk reagoval dragon94

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

Ratemus

uz som mnoho krat opisal sceny z infinity war a fallout, ktore su snyderove, si so mnou suhlasil, ze je to snyderov rukopis

na příspěvěk reagoval Ratemus

hrdybuzik

hrdybuzik (hodnocení, recenze)

higuain

o tyzden, ked uvidim shazama, napisem komentar za niekolko riadkov, v nom vypisem jednotlive sceny a dialogy, ktore su snyderove, v pripade aquamana som napisal komentar za 32 riadkov a to som nevypisal vsetky snyderove sceny

na příspěvěk reagoval dragon94

Související novinky

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Marvel Studios pod hlavičkou Disney ještě před pár lety byly doslova Midasovou rukou a čeho se dotkly, to přineslo obří divácký úspěch a vyšší stovky milionů dolarů na tržbách z kin. To ovšem už… (více)

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Sezóna dlouhých stopáží rozhodně nekončí a už brzy nás po tříhodinovém kolosu jménem Oppenheimer čekají další obsáhlá dramata – Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce (206 minut) a Scottův Napoleon … (více)

Barbie má miliardu

Barbie má miliardu

07.08.2023

Ačkoliv Margot Robbie studiu Warner Bros., když pro projekt sháněla financování, slíbila, že Barbie může vydělat miliardu, sama tomu příliš nevěřila. Měla ale pravdu. Komedie na motivy ikonické… (více)

Reklama

Reklama