poster

Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War - Part I

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Avengers: Nekonečná vojna

 • Nový Zéland

  Avengers: Infinity War

 • Velká Británie

  Avengers: Infinity War

 • Austrálie

  Avengers: Infinity War

 • Kanada

  Avengers: Infinity War

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 149 min

Externí recenze k filmu (21)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ****

  "Sourozenecké režisérské duo Anthony a Joe Russoovi dostalo za úkol ve velkorysém dvouapůlhodinovém spektáklu ohromit diváky složitě koncipovaným superpříběhem plným technicky dokonalých triků a operujícím s víc než šedesáti důležitými postavami. Našinec musí uctivě smeknout už před tím, že se celý…" (více)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Režijní dvojice namíchala koktejl, v němž nechybí dosud nejlepší marvelovský záporák, emoce, spektakulární akce, humor a dobré herecké výkony. Z dosavadních tří týmovek je tato nejlepší a jde i o jeden z nejlepších marvelovských filmů v rámci série MCU. Nebo možná ten nejlepší." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Rozkúskovaný dej medzi jednotlivými postavami práve Thanos drží pokope v ucelenom rámci. Doteraz Marvelu fanúšikovia vyčítali plochosť a určitú šablónovitosť záporákov, ktorí boli napísaní ako cez kopirák. Thanos však všetkým vytrel zrak a ponúkol skutočný filmový zážitok. Doteraz bol vždy…" (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Avengers: Infinity War je veľkolepým zhrnutím doterajšej tvorby MCU, ktoré ulahodí pamätníkom a zároveň pritiahne nové generácie, avšak laik sa v tomto diele dokáže veľmi ľahko stratiť." (více)

 • Comixzone.cz *****

  "Shrnu to asi takto...Jde o nejlepší Marvelovku? Určtitě Ano. Nejlepší záporák, nejlepší akce, nejvíce hrdinů a nejvíce emocí. Tenhle film má prostě samé nej a to mu nikdo neupře. Nicméně má i své mouchy, na které během filmu nedohlédnete a dojdou vám až po cestě domů z kina." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) *****

  "Dohromady se dá Infinity War nazvat jako superhrdinský team up snů. Pro komiksového nadšence chuťovka. Russoovi odvedli opravdu kus práce a dali si záležet, aby své fanoušky nezklamali. Snímek má spád, akci, napětí, chytlavý soundtrack, kvalitní vizuální i speciální efekty, bohaté herecké obsazení…" (více)

 • Epochtimes.cz (Milan Kajínek)

  "Přiznejme také snímku Infinity War vtipnost, vytvářenou v dialozích. Jejich vzorec se ale bohužel opakuje tak často, až nakonec přestane být vtipný. Jak se říká „opakovaný vtip přestane být vtipem“. Každopádně i tak stojí Infinity War za zhlédnutí a koneckonců každý si může udělat na snímek vlastní…" (více)

 • Expressinfo.cz *****

  "Všechno jsou to ale naprosté drobnosti a bratři Russoovi dokázali vytvořit soudržný film s jedním z nejlepších komixových záporáků vůbec. I přes některé mouchy je Avengers: Infinity War nejlepším filmem, jaký mohl vzniknout. I když to není moje nejoblíbenější Marvelovka, nedovedu si představit, že…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Marvel nevydal nové kompaktní hudební album, ale vzal svoje best of hity, proložil je několika překvápky a celé to s neuvěřitelnou chutí zahrál s živou kapelou pro všechny fanoušky. Trvalá hodnota možná s postupem času pomalu vyvane, ale ten aktuální zážitek je po čertech příjemný." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) *****

  "Avengers: Infinity War je epický a na mnoha úrovních úžasný kolos, který i přes zdánlivý příběhový chaos a přemíru postav překvapivě dobře drží pohromadě. Každá jeho součást je pečlivě vybroušená a promazaná, aby perfektně šlapala v koherentním a konzistentním celku, jenž je na poli komiksového…" (více)

 • Gorilla.cz (Tomáš Poštulka) ****

  "Avengers: Infinity War jsou primárně poctivě odvedeným produktem, což se ovšem dá říct v podstatě o kterékoliv jiné marvelovce. Funkčnost tohoto produktu se pak logicky odvíjí primárně od vztahu konkrétního diváka k danému komiksovému vesmíru. Jen těžko lze čekat, že pokud MCU považujete za…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ****

  "Přestože má snímek k dispozici 150 minut, neztrácí Inifnity War čas a dynamicky se žene kupředu bez hluchých míst. I to má však své nevýhody, třeba v tom, že se nedává prostor žádné expozici, a počítá se s tím, že divák viděl předchozí marvelovky." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) *****

  "Jak správně tušíte, právě Thanos je tím zásadním elementem, který film posouvá od zábavné řezanice k osudové blockbusterové pecce. Místo nahněvaného siláka se totiž zápolí s někým, kdo umí triumfovat nejen v pěstním duelu, ale i v dialogu nebo v čiré logice při pohledu na svět. Kdekdo by skoro řekl…" (více)

 • Multiverzum.sk *****

  "Marvel Studios sadá na pomyselný trón filmových komiksoviek a konkurenciu necháva mŕtvu ďaleko za sebou! Neutíchajúca akcia, trefné vtipy, ikonické komiksové scény, najlepší záporák poslednej dekády, obrovské množstvo hrdinov, osudovosť a citová vydieračka diváka robí Infinity War najlepšou…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) *****

  "Inu, je to tu. Nejenže tu konečně máme výborného záporáka, jenž je středobodem celého filmu a paradoxně je pro jeho charisma a motivaci (jakkoli zvrácenou) celkem těžké jej nenávidět, ale jedná se o velký event, který nadobro změní celé MCU jednou provždy. Další fáze, které se po Infinity War budou…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Marvel slaví deset let ve velkém stylu. Po dlouholetém budování dorazila první část tohoto velkolepého zakončení konfliktu a... vlastně docela fajn. V humorných momentech a v rámci interakce některých postav útočí Infinity War na absolutní špičku toho co Marvel za těch deset let předvedl, díky…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ****

  "Marvelácký klimax je díkybohu aspoň trochu něco jiného, než by člověk otupělý produkcí studia mohl čekat. Hýří se sice akcí, která ve většině případů padá do škatulky „zapomenutelná“ a „CGI kam se podíváš“, z tohohle balastu ale mocně trčí pilíře emocionálních momentů, které plodí interakce…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Infinity War nepochybně představuje velmi drahou a akcí nabušenou podívanou, která nadchne fanoušky po celém světě, ačkoli jde o neskutečně jednoduchou zábavu. Funguje ovšem jen v kontextu minulých snímků a – s ohledem k tomu, že je úvodem do zamýšleného dvoudílného vyprávění – především těch…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) *****

  "Avengers: Infinity War je velkolepý film, který posouvá hranice zážitku a kvality ještě dál než si před pár lety bylo možné představit. Je to zábavné, je to skličující, dojemné a je to plné očekávání. Jen rok nás dělí od něčeho, co bude zřejmě ještě velkolepější." (více)

 • TVrecenze.cz (Jan Lysý) ****

  "Monumentální komiksovka, které po řemeslné stránce těžko něco vyčítat. Velkými pozitivy jsou interakce mezi postavami, překvapivé zvraty a působivý záporák. Lehkým zklamáním je závěr. Přesto je nám servírován počátek konce první dekády Marvelovského filmového universa, za který se tvůrci nemusejí…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) *****

  "Marvel zkrátka ani po deseti letech nezevšedněl, znovu nabídl něco trochu jiného a nového, a za to studiu patří velké uznání. Čtvrtý díl slibuje ještě větší epičnost a po tomhle kousku není důvod, proč tomu nevěřit. Do té doby se ale fanoušci budou muset spokojit se dvěma "výplněmi": Ant-Man a Wasp…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace