Slender

USA, 2016, 90 min

Joel Petrie

Joel Petrie

• George Stobbart

Hádžem tyčku. Vydávať niečo takéto za „film“ by malo byť trestné. Seriózne.(23.3.2016)

• kaylin

Tohle opravdu ne. Found footage není žánr, který bych měl příliš v lásce, ale tohle už je jeho degradace. Slender je zajímavá postava, ale využít ji v takové zbytečnosti mi přijde prvoplánové a v konečném důsledku směšné. Rušní kamera zabírá scény, které jsou nudné a nic neříkající, není zde nic, co by mělo člověka vyděsit. Nikdy více.(1.4.2016)

• honajz2

Neskutečně utahaná kravina, která ve finále ani nedává smysl. Je tu tolik filmových šíleností, už jenom záběry točené na výšku (!!!) mě dostávají. A co potom ty záběry v záběru! Připomnělo mi to Prosperovy knihy, ale tam to i k něčemu je, tady to bylo jen tak, že se jim to hodilo. Rozpočet musel být strašně nízký a taky to celé pak vypadá, sice se to ve finále o něco snaží, ale to finále trvá tak deset minut, zbytek filmu je nudné pochodování štábu + nějaký video dětí na hřišti, které tam absolutně nemá opodstatnění. Jenže on není třeba vysoký rozpočet - když si vzpomenu na, i když trochu utahané, You Are Not Alone od Dereka Mungora, tam je rozpočet taky strašně nízký funguje to, má to napětí i atmosféru. Ale zpět k filmu, je to prostě blbost, kterou nemá cenu za to ji vůbec vidět. Ale musím se přiznat, to hodnocení 0% (které tu teda předtím bylo) bylo více než lákavé, třeba bych viděl nejhorší film na světě. Nakonec ale konstatuji, že už jsem viděl mnohem horší filmy a to dokonce byly filmy i s vyšším rozpočtem. Odpad!(29.1.2019)

• Shanen29

Noooo tak toooo je opravdový nářez!!.To se jen tak nevidí.Znemožnit Slendera.!!!.(19.4.2018)

• Blondsky

Blbost ! 😂😂😂(31.5.2019)

• Hornet.CZ

0% / Nezajímavý, nudný a odfláklý nízkorozpočtový (pokud to nějaký rozpočet mělo) film, který nemá cenu sledovat, opravdu za nic. Skoro 90 procent filmu je o absolutním hovně, zbytek je procházka po baráku.(6.7.2018)