poster

Joker's Wild

Horor

USA, 2016, 70 min

 • AlfaNumerO
  *

  Viděl jsem poslední 2 minuty a přesto mi to stačilo na to, abych věděl, že tohle je... šetřím slovy... 15%(10.3.2018)

 • kaylin
  *

  Americký snímek „Joker's Wild“ skutečně není velkou peckou, nezachrání to ani Eric Roberts, který si pro sebe vzal relativně dost prostoru, i když svůj part celkem snadno mohl stihnout za hodinku dvě. Děj je průhledný jako stokrát prané slipy a dialogy jsou nejspíš improvizované nebo napsané v pauze na záchod. I tak je ale na film lepší nekoukat, než mu věnovat pár minut a rovnou ho odsoudit.(18.7.2018)

 • beso74
  *

  Film, ktorý sám nevie čím chce byť, či hororom o vraždiacom klaunovi, alebo filmom s posolstvom, riešiaci problém násilia a rozšírenej držby strelných zbraní v USA. Výsledkom je zmätená koláž utápajúca sa vo flasbackoch a hemžiaca sa klaunami. Mimochodom, klaun stojací v pentagrame a s celkom hrozivou maskou je len jeden jediný, ten na plagáte...(27.9.2016)

 • ARI50
  *

  Chtěl bych aspon jednou vidět nebezpečný horror s klaunem zatím sem na něho nenarazil a to přitom klauni dokážou dost vyděsit.(20.12.2016)

 • - Meno hlavnej postavy (Aurora Palace) je inšpirované mestom Aurora v Colorade, kde sa 20.7.2012 pri premietaní filmu The Dark Knight Rises odohral podobný masaker, ako na začiatku tohoto filmu. (beso74)