Hra o Niké je späť! Napätie a fantastické výhry, hrajte denne o tisíce eur a každé dva týždne môžete vyhrať až milión eur! Hra o Niké vám zmení život! (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Niké bola antická starogrécka bohyňa sily, rýchlosti a víťazstva. Na väčšine obrazov a sôch je vyobrazená s krídlami. Jej podobizeň zdobila mnohé mince. Toľko z histórie. Niké je aj jedna z najväčších stávkových kancelárií na Slovensku. Bola založená v roku 1991. Má viac ako tisíc pobočiek, v ktorých ťahá peniaze od prevažne závislých chronických typovateľov. To jej však nestačí a tak svoj špinavý biznis pretlačla aj na televízne obrazovky. Nie je prakvapením, že práve dekadentná TV Markíza chŕli na svojich otupelých divákov tento odpad! ()

SOLOM. odpad!

Kdyby na tom opravdu „každý vyhrával“ Niké by brzo zkrachovalo. Nemám podobné pořady vůbec rád, nekupuji si losy a tvůrcům této show „nevěřím“ ani nos mezi očima. Na rozdíl od ostatních mi tady však moderátor zas až tolik nevadí. Jinak ovšem další zbytečnost, kterou vidím jen v případě, že to v hospodě někdo přepne z nudy na Markízu… ()

Aljak odpad!

Kravina. Neznášam takéto súťaže, kde sú všetci "happy" a vyhrávajú nejaké sumy bez akejkoľvek námahy = bez štipky logiky či inteligencie. O trápnych moderátorských prejavoch radšej rovno pomlčím a celý dojem z tejto "show" nahradím jediným dôstojným slovom : ODPAD. ()