Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každý otec má problémy se svými dětmi. Nevyhnou se ani Mattonimu. Jeho dospívající syn Leo má zcela jiné představy o životě a cti, než jeho otec. Studuje ve Vídni a chová se zcela nepatřičně. Pohrdá obchodnickým duchem svého otce, míří výš, k těm bohatým a privilegovaným, utrácí velké peníze. Mattoni se musí rozjet do hlavního města monarchie, aby zjednal nápravu a přivedl syna na správnou, mattoniovskou cestu. Zpočátku to vypadá beznadějně, mladý lev se nečekaným způsobem vzpírá. Pak se ale náprava přece jen dostaví, ovšem zcela neobvyklým způsobem, do něhož se osudově zamíchá i sama rakouská panovnice. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

troufalka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl působil velmi nevěrohodně. Císařovně chyběla elegance a rozvaha, kterou bych od panovnice očekávala. Ani vztah otec syn neposkytl žádnou hlubší psychologii nebo napějí. ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna ze zdařilých epizod, velmi se mi líbila, svěží, děj bez nějakých větší natahování. Mladá Mattoni je opět o něco starší a je to na něm poznat, což je dobře. A děj tohoto dílu byl opět velmi dobrý. ()

Reklama

Galerie (24)

Reklama

Reklama