Tumbledown

Scénografie:

Jane Ann Stewart

Kostýmy:

Amela Baksic

Trochu nevýrazné a konec odfláknutý a moc urychlený. Univerzitní profesor chce v rámci svojí práce poznat blíže jednoho zesnulého hudebníka a rozhodne se proto oslovit jeho ženu. Ta bohužel stále truchlí i po mnoha letech od smrtelné nehody jejího muže. Nechce, aby se někdo šťoural v soukromí jí a její lásky. Zatím stále není schopna milovat někoho jiného. Proto má profesor stíženou práci. Ale Jason Sudeikis mi doslova vyrazil dech. Že je rozený komik, to jsem věděla, ale že dokáže i udržet vážnou tvář a je přitom velice přirozený, to jsem netušila. Scénář je plný poznávání sebe sama, druhých, přemýšlení o životě a osudu, ale také se sem tam objeví i jiskřička budoucnosti. Jen mě mrzelo, že konec byl strašně uspěchaný a bylo to jako rána z čistého nebe, protože během filmu takovému rozuzlení nic moc nenaznačovalo.(14.8.2016)

• Arsenal83

Zbytočný film. Nechutne nesympatická Rebeca Hall vo dvojici s dvorným šašom Jasonom Sudeikisom. Chcelo sa to hrať na vážny žáner s nejakou myšlienkou, zároveň ale do toho pridali pseudokomediálne prvky, ktoré sa sem tam vydarili, ale nie vždy do deja zapadli. Sudeikis môže ostať v komédiách, na to má ksicht, ale pestovaná brada mu nič nepridala na dramatických kvalitách. Romantický nádych filmu tu u mňa končí, keď si Sudeikis vyberie slečnu Rebecu Hall a zavrhne svoju priateľku Diannu Agron. To by fakt urobil len aktívny užívateľ brailloveho písma.(23.6.2016)

• Aljak

Konverzačka, ale musím uznať, že strašne zdĺhavá a väčšinou aj nudná. Zopár svetlých momentov, ale inak nič moc. Azda jediné čo mi na tomto filme imponovalo bol Andrewov dôvtip a zopár dobrých dialógov. Ale dokopy nič extra, keďže celý čas sa dokola točilo všetko okolo toho istého, no a ten záver radšej ani nekomentujem...(24.6.2016)

Ano, ano, ano.. křičím do světa ano, díkybohu, stále ještě dokáží natočit krásný romantický film! Jasně, někdo může vytknout, že víc předvídatelné to být nemohlo, takže jasně, od první minuty víte jak to skončí, ale no a co?! V jistých momentech mi to hrozně moc připomínalo Nevěstu na útěku :D A jak za ním na konci jela, ach, moje romantické srdíčko samou láskou skákalo dojetím :D No ne, opravdu pěkný nenáročný film. Moc se mi líbil, líbilo se mi herecké obsazení, to jak film nijak netlačil na pilu, prostě fakt dobrý.(17.6.2016)

Trochu vážnější romance, respektive romance s humorem, který není vlezlý ale je takový příjemný, navíc vlastně celou dobu založený na tom, že zemřel jeden člověk a jeho manželka s ještě jedním chlapíkem o něm chtějí něco napsat. A ta on s ní tráví v podstatě každou chvíli, aby se ukázalo, že o ten životopis možná ani tolik nejde. Jason Sudeikis pro mě zase jednou hodně snesitelný.(23.2.2016)