Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kolodej1
  odpad!

  už z upoutávek mi přecházel mráz po zádech. Skutečnost pak byla ještě děsivější. Nucené pokusy o humor za každou cenu, bez ohledu na to, jestli je výsledkem jen trapno. Standardní otravnost smíchů je zde ještě umocněna tím, že se opravdu není čemu smát. Když si člověk uvědomí, že do takovéto žumpy jsou mimo jiné koncesionářské poplatky, je člověku spíš do pláče. Opravdu pak upřímně nechápu, jak je možné, že kdokoliv, kdo se na tomto dílku podílel nebo ho schvaloval do vysílání, neprohlédl, jak mimořádně špatné to je a že je to i jeho ostuda.(1.9.2015)

 • Tommassi3
  odpad!

  Sašo, Sašo, Sašo !! K čemu jsi se to zase uvrtal ?? Těžko soudit z jedné jako již tradičně zbytečně příliš seznamovací epizody, co se z téhle další franšízy - Po nečekaně povedeném Kanclu se s tím dalo samozřejmě počítat.. - vyklube, nicméně zatím je tahle otravně doslovná a předem k neúspěchu odsouzená kopie především pouze velmi těžkopádná a bolestivě nepřirozená, což jsem však od režiséra Kozla, totiž Zahrádky, přesně očekával.. Myslím, že skutečnost, že ten americký koncept ryze gaučového sitcomu není možný uplatnit bez zásadního ozvláštnění na český model a prostředí, dnes není zřejmá snad už jen několika málo tvůrcům, včetně těchto bohužel.. A tak celý seriál působí dojmem, že ho natáčeli v Ikee po několikatýdenní urputné studii hereckých kreací původních představitelů, což ve výsledku diváka musí nutně otrávit.. Snad vyjma tradičně velmi dobrého, leč dokonale nevyužitého, Davida Novotného, jemuž jednoduše sitcom sluší.. Ten kluk to prostě v sobě má, velmi zajímavá vizáž, přirozené herectví i vlohy pro neokoukanou komiku.. Proto zamrzí, jak to většina našich tvůrců slepě ignoruje..Ten kontrast s nesmírně divokým a zábavným nováckým Comebackem navíc Rudymu činí přímo medvědí službu.. Věčná škoda, že Američané, kteří na natáčení projektu dohlíželi a údajně si výsledek velmi chválili - Jak taky jinak !! - neporadili zvukaři nejspíš po sérii frontálních lobotomií, že ten přidaný smích se skutečně hodí jen do pasáží, které jsou k smíchu, i kdyby jen na papíře, protože smát se třeba tomu - Naprosto bez legrace !! - že Holubová odchází dveřmi, se mi nezdá zrovna dvakrát vhodné.. Tam by se mělo spíš otevírat šampaňské.. Dvacetiminutová epizoda, která trestuhodně poskytuje děj upřímně tak pro tříminutový skeč, jen znovu ukazuje na tu nekonečnou českou filmovou virózu spočívající v neschopnosti napsat skutečný scénář odpovídající délce natáčeného.. Obávám se, že tohohle Rudyho, stejně jako toho idiota z Ostravy, mít já rád opravdu nebudu, a to rozhodně bez ohledu na ten původní americký sitcom i velmi osvěžující charakterovou šablonu hlavního hrdiny coby sportovního žurnalisty.. A tak můžeme být snad jen vděční za to, že druhá epizoda už alespoň nabízí pointu..(1.9.2015)

 • zette
  *

  Nechapu, jak se u nas mohou tocit sitcomy, podle americkych a anglickych originalu, kdyz nase prostredi a humor je tolik odlisny. Ocividne to nefunguje a ani tech dvacet minut nejsou tvurci schopni naplnit davkou humoru, az na par malo zablesku. Rasilova jako herce nemusim, tady mu to ale prekvapive sedne, pokud to lze brat jako kompliment. Naopak ma oblibenkyne Schneiderova se vylozene trapi. Novotneho je zde skoda, Navratil by mohl dostat vice prostoru a Holubovou mohli taky nahradit mene okoukanou tvari. Serial visi nad propasti trapnosti.(23.9.2015)

 • lamunopo
  ****

  Po 3 dílech. Velmi dobrý. Originál neznám, ale tohle JE vtipný, samozřejmě to neni žádnej Shakespeare, to ani není účel, má to být komediální seriál a fakt je to sitcom. Možná omylem nebo náhodou se to jednou povedlo, ale tím lépe. Možná, že českého diváka budou trochu provokovat smíchy, které asi nebudou od diváků ve studiu.(16.9.2015)

 • ostravak30
  **

  Trvám si na svém, že Marta a Věra byl nejspíš nejlepší sitcom, který v Česku vznikl. Hned na druhém místě bych dal Comeback. Bohužel, tohle je jen další z řady neúspěšných pokusů. Sitcomy prostě Česko neumí. Je to jako kdybychom chtěli natáčet sci-fi nebo drsné akčňáky. To není naše parketa. Málo, zoufale málo je zde humoru a vtipných situací, gagů a dialogů, což je u sitcomu docela problém. Herecké obsazení přitom není špatné. Na druhé straně také razím názor, že kvalitní herec je sice u sitcomu podstatné položka, ale rozhodně méně podstatnější než kvalitní vtip. Pokud totiž to, co herec říká je opravdu směšné, klidně to může říkat i horší herec. V sitcomech to divák odpustí. Bohužel, tady se role obrátily a jak je vidno, nefunguje to.(26.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace