• Siegmund

Když jsem tady na ČSFD viděl to nelichotivé hodnocení, rozhodl jsem se, že se na jeden díl podívám. Vydržel jsem se dívat asi 3 minuty. Podle mě se na tento sprask dívat nedá. Už jen to, že je do děje vkomponovaný smích, je úděsné. Chápu , že i herci musejí z něčeho žít a nějak přijít k penězům, přesto je moc smutné, že se na této hrůze podílela taková herecká esa jako Eva Holubová, Oldřich Navrátil nebo Pavel Zedníček.(20.10.2015)

• zdepapepa

Jsem docela na vahách, jak tento seriál mám hodnotit. U originálu mám lepší tři hvězdy z pěti. Jak se ale mám odprostit od tohoto hodnocení, když v případě Rudyho se jedná o ABSOLUTNĚ STEJNOU věc? Kontroloval jsem si po zhlédnutí RMKR pilotní díl ELR, který by v době premiéry Rudyho u nás už byl plnoletý a byly tam navlas stejné scény, text postav, jen jména má Rudy lehce počeštěná. Trochu jsem si vzpomněl na to, co jsem slyšel o Heleně a.k.a. Roseanne. A tak se musím ptát - Cožpak žijeme za totalitního režimu nebo snad v Bělorusku nebo náhodou v Rusku, aby nám byla servírována podobná bezduchá předělávka bez kapky originality? Nemůžeme se pokusit o něco originálního (a rozhodně se v historii česk(oslovensk)é televize najdou kvalitní sitcomy) nebo alespoň nechat originál originálem, byť už českými televizemi trochu provařeným? Čili zatím nechám tento seriál bez hodnocení, vrátím se k němu později a tak by podle mého měli učinit i všichni ostatní. Vždyť je absurdní hodnotit (ať už kladně vychvalovat nebo záporně zatracovat) seriál po jedné epizodě stejně jako by bylo absurdní hodnotit film pouze z prvních cca deseti minut.(31.8.2015)

• mh.mail

10% - Nebudu tady psát to, co už tu napsalo spoustu jiných. Jen se zamyslím nad jednou věcí, které jsem si na sitcomech všimnul, a to typického vnitřního uspořádání bytu: dveře vedoucí z venku přímo do obývacího pokoje a pak schody do patra. A tento model převzali i pro českou verzi, ačkoliv osobně neznám dům, který by neměl předsíň. A to, jak může vypadat typicky český sitcom, který je navíc k popukání zábavný, jsme mohli vidět v Takové normální rodince, i když i tam byly ony pověstné schody, ale přece jenom i pro české domy typická předsíň, ale především se tam vyskytoval humor v množství setsakramentsky větším než malém a to se tam taky řešily takové „světové“ problémy, jako jak připravit tříčtvrteční sunar, jak si schovávat peníze před manželkou, jak provdat tetičku apod. Jednoduše a prostě, jak už to tady někdo napsal - základem je kvalitní scénář. Kde ten chybí, ani smrt nebere.(27.11.2015)

Dost mě zklamalo zdejší hodnoceni. Ne tak často se mi zde na čsfd stane, že bych měla úplně opačný názor než zadané komentáře. Připadá mi v tomto případě, že pár lidí zadalo odpad a další už takzvaně "ser..u" na tu velkou hromadu. Podle mě je to zcela regulérní sitcom. Pokud někomu vadí smích implantovaný do děje, ten je sitcomu vlastní, pokud jste viděli jakýkoli jiný sitcom. Naopak bych řekla, že ho není tolik jako v těch amerických. Děj zobrazuje věrně to, co známým i z vlastního života, není tam uměle vytvářený nepravděpodobný humor závislý na dvoj smyslech nebo obhroublostech, což velmi cením. Asi jsem cílová skupina narozdíl od zdejších kritiků. Já totiž jsem matka několika dětí a řadu těch situací jsem zažila. Rozhodně si tento seriál nezaslouží odpad!!!!(17.11.2015)

• jfaba

Rudyho má každý rád. Já ale nejsem každý! Viděl jsem první, a pro mě poslední díl, a stačilo. Kdyby se z televize neozýval smích, tak se u nás doma nikdo nesmál. A ani nevím čemu se ten předtočený smích smál. K čemu jste se to propůjčili, vážení umělci? Ano mám někde napsáno, že seriály hodnotím až po posledním díle, ale... On to byl poslední díl. Čím nás to krmíte, naše televize? Potřebujete abychom nepřemýšleli, že?(12.9.2015)