• cariada

Omylem jsem si dal jeden díl, řekl si ,že to teda zkusím. Už podle ukázek jsem z toho měl husinu a vzhledem k tomu ,že znám originál (mám ho dokonce v oblíbených seriálech), jsem se toho děsil. A moje tušení se potvrdilo, tohle se opravdu nedá. To postrádá to nejdůležitější u sitcomů a to je humor. Tady se všichni jen pitvoří a čekají na umělý smích. Kdyby radši čt koupila originál, který už v tv neběžel pěkných pár let.(25.9.2015)

Dost mě zklamalo zdejší hodnoceni. Ne tak často se mi zde na čsfd stane, že bych měla úplně opačný názor než zadané komentáře. Připadá mi v tomto případě, že pár lidí zadalo odpad a další už takzvaně "ser..u" na tu velkou hromadu. Podle mě je to zcela regulérní sitcom. Pokud někomu vadí smích implantovaný do děje, ten je sitcomu vlastní, pokud jste viděli jakýkoli jiný sitcom. Naopak bych řekla, že ho není tolik jako v těch amerických. Děj zobrazuje věrně to, co známým i z vlastního života, není tam uměle vytvářený nepravděpodobný humor závislý na dvoj smyslech nebo obhroublostech, což velmi cením. Asi jsem cílová skupina narozdíl od zdejších kritiků. Já totiž jsem matka několika dětí a řadu těch situací jsem zažila. Rozhodně si tento seriál nezaslouží odpad!!!!(17.11.2015)

• honajz

Originálem nepolíben jsem se fakt snažil tomu dát šanci. Saša Rašilov se snaží, ale mezi ním a Schneiderovou chybí jakákoliv chemie - ona jako herečka mi přijde hodně strojená a bez talentu pro komično. Což tady hraje velkou roli. Ale ani výběr ostatních herců není nijak oslnivý, a přece jen Holubové je všude už tolik jako herců Dejvického divadla v jiných českých filmech a seriálech. Dva tři vtipy ušly, ale jinak slabota.(1.9.2015)

• jfaba

Rudyho má každý rád. Já ale nejsem každý! Viděl jsem první, a pro mě poslední díl, a stačilo. Kdyby se z televize neozýval smích, tak se u nás doma nikdo nesmál. A ani nevím čemu se ten předtočený smích smál. K čemu jste se to propůjčili, vážení umělci? Ano mám někde napsáno, že seriály hodnotím až po posledním díle, ale... On to byl poslední díl. Čím nás to krmíte, naše televize? Potřebujete abychom nepřemýšleli, že?(12.9.2015)

• insurgentes

Někde jsem četl, že na natáčení jsou pravidelně přítomní US poradci (kdo zažil totáč, tak ví, že slovo "poradce" v sobě nese dost mrazivý přídech), kteří prý buzerují režiséra a producenty (ne ani tak herce samotné, ty zas buzerují ti zbuzerovaní), a cílem toho všeho je, aby se herci neodchylovali od textu ani o čárečku. Takže - formát je trapný asi tak, jak může být trapný americký sitcom. K tomu je potřeba si vylít hlavu colou, zalepit si střevní systém hambáčema s hranolkama a vytřít si prdel americkou vlajkou, aby to tak nějak moh člověk enžojovat. Ale tam, kde by to ještě trošililinku mohlo zajet do přijatelný polohy (a tím myslím do český polohy, když tam kurva hrajou český herci), tam to nenapravitelně ztroskotává na tom, že se právě herci nesmí odchýlit od toho naprogramovaně americky vtipnýho textu, a mnoho příležitostí ke vtipnosti, kterých by jinak herci jako je Schneiderová a Rašilov určitě dokázali využít, tady leží ladem. Vždycky mi bylo záhadou, jak je možné, že právě ten nejméně kulturní národ světa je největším vývozcem kultury, a k téhle záhadě se po tomto počinu přidává ještě další údiv nad tím, že oni ta svoje hovna nejen s gustem vyvážejí, ale ještě jsou přesvědčení o tom, že se jedná o nejryzejší dokonalost, na které už není co zlepšit, a jejíž jakákoliv modifikace musí jít na újmu kvality. Soudruzi z jů es ej, dotáhli jste tu dekadenci do opravdu slušných rozměrů, blahopřeju.(17.9.2015)