• ostravak30

Trvám si na svém, že Marta a Věra byl nejspíš nejlepší sitcom, který v Česku vznikl. Hned na druhém místě bych dal Comeback. Bohužel, tohle je jen další z řady neúspěšných pokusů. Sitcomy prostě Česko neumí. Je to jako kdybychom chtěli natáčet sci-fi nebo drsné akčňáky. To není naše parketa. Málo, zoufale málo je zde humoru a vtipných situací, gagů a dialogů, což je u sitcomu docela problém. Herecké obsazení přitom není špatné. Na druhé straně také razím názor, že kvalitní herec je sice u sitcomu podstatné položka, ale rozhodně méně podstatnější než kvalitní vtip. Pokud totiž to, co herec říká je opravdu směšné, klidně to může říkat i horší herec. V sitcomech to divák odpustí. Bohužel, tady se role obrátily a jak je vidno, nefunguje to.(26.11.2015)

• ghoston

Dal jsem jen 10 minut, jen kvůli Jitce Schneiderové. Na jedné straně ČT ruší takové nadějné projekty jako Ententýky a na druhé straně nám předkládá takové sitkomové blitky, jako je tahle. Za tenhle počin bych vyhnal Dvořáka na Sibiř (a za Ententýky ještě dál)!!! Mohl by si někdo konečně vyndat hlavu ze zadku a rozhlédnout se, jestli je toto opravdu to, co se má točit?(25.10.2015)

• Gemini

A přesně takhle se vyhazují koncesionářské poplatky z okna! Koupit licenci na léta mrtvý americký sitcom o rodině složené ze sociálně postižených ubožáků, překopat ho do české mutace, sehnat zvučná herecká jména, a pak nechat diváky poslouchat to ubíjející šustění papíru prokládané nahraným smíchem, to chce opravdu silný žaludek, zvlášť když jste "veřejnoprávní". Zlaté primácké Přešlapy, které byly otrockou kopií Cold Feet, a kterých se shodou okolností také herecky účastnili David Novotný a Jitka Schneiderová. A je to ještě horší o tu radost, když jsem viděl obsazení, ve kterém byl se jmenovanou (pro moji generaci zcela zásadní) dámou spárován Saša Rašilov, a tudíž se mohla a měla opakovat chemie ze (pro moji generaci zcela zásadních) Samotářů - byť tedy asi filtrovaná poněkud jinak než v Samotářích:) Těchhle dvanáct epizod opravdu bolelo. A můžeme se hádat jen o to, v jakém momentu nejvíc. Za mě asi při líčení toho, co že je nejdůležitější v rybičkové pomazánce, a jaké úžasné obzory se člověku otevřou, když navštíví supermarket. A to jsem měl v reálném životě smůlu přímo poznat tragéda, který si prostě neohřál připravené jídlo v mikrovlnce proto, že on takové věci nikdy neměl zapotřebí, tak se přece nebude ponižovat tím, že by něco takového udělal. A to byl cca ve věku Oldřicha Novotného... 20%(14.11.2015)

Dost mě zklamalo zdejší hodnoceni. Ne tak často se mi zde na čsfd stane, že bych měla úplně opačný názor než zadané komentáře. Připadá mi v tomto případě, že pár lidí zadalo odpad a další už takzvaně "ser..u" na tu velkou hromadu. Podle mě je to zcela regulérní sitcom. Pokud někomu vadí smích implantovaný do děje, ten je sitcomu vlastní, pokud jste viděli jakýkoli jiný sitcom. Naopak bych řekla, že ho není tolik jako v těch amerických. Děj zobrazuje věrně to, co známým i z vlastního života, není tam uměle vytvářený nepravděpodobný humor závislý na dvoj smyslech nebo obhroublostech, což velmi cením. Asi jsem cílová skupina narozdíl od zdejších kritiků. Já totiž jsem matka několika dětí a řadu těch situací jsem zažila. Rozhodně si tento seriál nezaslouží odpad!!!!(17.11.2015)

• milka

Z Rudyho se již po pilotu vyklubalo čisté zlo, jež diváky ošklivým způsobem připomene ty nejodpudivější pokusy o tuzemský sitcom v čele s Nováky či Helenou. Tvůrci se nechali slyšet, že jim při natáčení malinko pomáhali i producenti původního seriálu. Ti ovšem asi byli před natáčením uvázáni a zavřeni do sklepa, nebo je štáb České televize nadopoval hodně silnými drogami. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, jak by mohli být schválit tak neskutečně laciný a nevtipný sitcom, který zaspal dobu nejméně o třicet let. Komediální tvorba Česká televize jakoby se kvalitativně propadla několik let nazpátek.(2.10.2015)