• Austrálie

• Nový Zéland

Thriller

USA, 2016, 89 min

• kaylin

Nikoli úplně nezajímaví herci a ne až tak nezajímavý příběh, alespoň v anotaci. Mladí jdou na party, kde podivný boss a dealer v podání Pierce Brosnana prodává speciální drogou, která jim umožní naplnit všechny jejich touhy. Čekal jsem něco odvážného, ale dostal jsem něco tupě konzervativního. Škoda, ale tohle ne.(5.7.2016)

• Corpsegrinder

Myslim že letos už nenajdete film kterej má tak nesympatickej výběr herců a zároveň je nudnej jak kráva. Nesnášim tuhle zbohatlickou mládež, o to víc ve filmu s tak blbým námětem.(2.7.2016)

(obsahuje spoilery) Američani a jejich (ne)schopnost dělat deep filmy podobného typu nejsou pro svět žádnou novinkou, musím uznat, že obzvlášť Pierce Brosnan a jeho zosobnění Boha už bylo trošku moc (a Pierce navíc do nebe volající klišé na upoutání diváků), ale na to jak velké sousto si ukousli, to ve finále nebylo až tak tragicky zpracovaný. Tvůrci se možná i trochu inspirovali Kingsmanem, když na konci konečně prozradili, proč vlastně posledních x minut koukáte, na co koukáte. Možná kdyby Pierce nezosobňoval Boha, ale přímo Urge, a více ho do filmu zapojili, mohli by dosáhnout lepšího výsledku.(11.7.2016)

• Wacoslav1

Pierce mám rád, ale do téhle hovadiny plné rádoby myšlenky a přesahu lézt neměl. Ta 1* je čistě za něj.20%(21.9.2016)