Mitch (Michael Doneger) má svých problémů dost. Jako by nestačilo, že normálně jen tak tak vyjde s penězi, přijde ještě navíc o práci. Jedné věci ale dost má - sexu, na kterém je závislý. Jenže jednou si na baru splete prostitutku Viktorii (Lyndsy Fonseca) s dívkou, kterou mu našla mobilní aplikace pro jednorázovky. Slovo dá slovo a Mitch dostane skvělý nápad na článek, který by mu mohl zajistit novou práci. Jenže nejprve musí Viktorii přemluvit, aby o ní mohl psát... (V.Silver)

POMO

Pretty Woman pro dnešní generaci, ze které se nestal kinohit, protože není hvězdně obsazena. Pričemž bych na jejím obsazení neměnil zhola nic. Ústřední dvojka sympatická (ona navíc nehorázně hezká), bohémský táta Bruce Campbell vtipný. Konverzační vztahovka se svěžími a trefnými dialogy, která si nebere servítky ale udržuje si decentnost. Ve stylu Judda Apatowa vkusně míchajíc komedii, drama i jemnou romantiku. Příjemné překvapení. ()

pepo

Novodobá Pretty Woman so superhot Lyndsy Fonseca. Príjemné prekvapenie z neznámych vôd a dôkaz, že romantická komédia nie je úplne mŕtvy žáner. Je to milé (aj napriek téme), svižné aj zábavné. Veľmi ma to potešilo. 8/10 ()

TedGeorge

Pokud hledate Zlaty gral neznamych filmovych romantik, tak jste ho prave nasli. Tohle bylo strasne dobry a 59 % na CSFD je velikanska ostuda. ()

JohnnyD

Krotká, korektná romanca, ktorá s výnimkou línie so cyberbullyingom je zaspatá kdesi v 80tych resp. 90tych rokoch. Sympatické postavy, no scenár je strašne šablónovitý. Ale inak príjemné. ()

IQ Tiqe

Nenásilná komedie i romance. Je to trochu výcuc Pretty Woman, no a co, koukatelný to je, člověk nic moc nečeká, čili je ve výsledku spokojen, protože tohle je možná naivní, ale určitě ne trapný nebo stupidní. Navíc je Lyndsy kost a na relax mi to stačilo. ()

silentname

"The Escort" je perfekntý príklad filmu, ktorý môže človek jednoducho ohodnotiť slovom - "OKEY." Začiatok síce trošku ťahal film dole a mal som obavy, či si ho reálne aspoň trošku užijem, ale nakoniec to nebolo najhoršie. Najmä to ale plynie z faktu, že hrdinovia sú celkom sympatickí a aj relatívne neopozeraní. Možno s výnimkou Bruca Campbella. A funguje to celkom v pohode. Na úvod je tam podľa mňa strašne moc seriálových a filmových referencií a aj po tom to vo filme ešte pokračuje, a plus Mitch je trošku divný, ale potom sa to relatívne dvihne a dokonca to má aj solídny príbeh, dobrú komédiu a aj dobrú chémiu medzi našimi hrdinami. V závere si to neodpustí klasické americké klišé, ale to už je proste USA a ich spôsob filmárčiny. Nemyslím si, že by tento film niekoho nadchol ale mňa ani neurazil a užil som si ho raz. Neviem či by som si ho pozrel znovu, ale to už nie je dôležité. Hodnotenie: C+ ()

SOLOM.

Já sice moc na romantické komedie nejsem, ale existuje pár takových, na které se i bez donucení podívám klidně znovu a The Escort bude jednou z nich. Netekly mi u toho proudy slz, ani jsem z toho nebyl naměkko, ale samotný příběh špatný není. A to hlavně díky slušným hereckým výkonům ústřední dvojice. Sexuální aplikace – kurva to musím mít v mobilu i já…Děvčata z eskortu jsou některá celkem pěkná a Lyndsy Fonseca je sakra pěkná ženská, škoda, že tu nebylo i trochu té nahoty, ale u některých klientů jsem se i docela zasmál. Ta omáčka okolo byla místy trošku nudnější, ale taková linka s otcem a sestrou dokázala pobavit taky -  Bruce Campbell je „king“ a jen škoda, že nedostal více prostoru. Já tenhle film řadím mezi solidní lehce nadprůměrné kousky. Takže 60% je si myslím tak akorát. A asi se budu muset porozhlédnout po více filmech, ve kterých se objevila Lyndsy Fonseca, páč tohle děvče mě tak nějak dokázalo uhranout i přes monitor počítače… ()

eraserhead666

Ta úvodní scéna je fakt komická. A i později dojde k několika zábavným a úderným vtipům. Nejvíc si ale z filmu budu pamatovat Rumer Willis. Ta je úžasná. 3.5* ()

ScarPoul

Sranda ako mi film sadol. Pritom sa nejedná o žiadnu výraznú žánrovú pochúťku, ani o niečo o čom sa bude siahodlho rozprávať. The Escort nie je film čo zmení žáner a už vôbec nie film pri ktorom vás nadchne samotná myšlienka niečoho romantického ak nie ste správne naladený. Veľké plus je ale scenár Cohena a Donegera. Ten mi príde ako keby odžitý. Drží sa svojich pevných koľají, pritom ale dokáže veľmi krásne opísať nuansy zaľúbenia, toho prečo človeka ľúbime a tiež to vie spraviť veľmi ľudským spôsobom. To že potom Slocombe ide na istotu a síce bez výraznejšieho rukopisu prezentuje scény viac ako výnimočným spôsobom, len poteší. Film totiž nemá ani jedno klišé, má sympatickú Lyndsy Fonsecu( tá kráska z prvého Kick-ass), a Brucea Campbella - nenechaj si utiecť lásku medzi prstami, lebo to budeš ľutovať celý život. Viem o čom hovorím. Daj si trávu.... Pre mňa po dlhom čase úprimný, nenútený a krásny indie film, ktorý nadhodnocujem, ale viem prečo. ()

Lacike

Ani pôvodná Pretty Woman ma nikdy nenadchla, takže aj táto moderná variácia išla mimo mňa. Fakt nechápem prečo by som mal fandiť kurve, aby sa dala dokopy s nejakým normálnym chlapom. Naviac mi film pripadal tak nejak amatérsky natočený. Zaujal ma len sympaťák Bruce Campbell. Ten nesklame v žiadnej sračke. 4/10. ()

MoiJe

Celu dobu som len cakala, ze sa sam stane gigolom a svojim konickom tak vyriesi svoju financnu situaciu. A ono prd. Sleduje sa to ale celkom prijemne, nie je to vylozene nuda, i ked je to dej-nedej. ()

kaylin

Romantická komedie, která je spíše uváděná jako komedie, ale nakonec je to přece jen více romantika, která má dvě výhody. Je o sexu a závislosti na něm, a pak je zde Bruce Campbell, který mě zase bavil a který měl dostat o něco více prostoru, než nakonec dostal. Lyndsy Fonseca je hezká, ale to mi u ní nestačilo. ()

Aljak

Veľa námetov a scenárov v snahe o komediálny zámer by malo určite väčší úspech v podobe drámy. To samozrejme platí aj pre The Escort, ktorý stavia na zaujímavom námete s dvojicou pozoruhodných postáv a ich dosť podobných závislostiach. Stačilo do toho hodiť nejakú poriadnejšiu zápletku s dramatickým pôsobením a nejakými zlomami v deji, a mohol byť z toho parádny film. Žiaľ, takto to bola viacmenej len ďalšia šablóna so schémou ako väčšina romantických filmov. Aj keď aj určite aj tu bolo niekoľko silnejších momentov a scén, no ako celok žiaľ nepresvedčilo. Škoda-preškoda. ()

Martin741

Zeby Pretty woman 3 ? Klasicka Pretty Woman bola z roku 1990, potom o 9 rokov neskor sa ta ista dvojka Gere - a Julca pokusili natocit Runaway Bride, coz bol pokus o Pretty Woman 2. No a tu neznamy reziser Will Slocombe sa snazi natocit Pretty Woman 3 - presladenu romantarnu s happy endom. Sladke romanticke komedie nemam rad uz od Roka Hadsna - to bolo tak presladene az to bolo odporne a urobilo sa mi z toho zle : 10 % ()

bourec

Přiznávám,že je to x-tá variace na romantický filmečky,a i přesto,že neholduju nějak moc podobnýmu žánru,tak mě to celkem bavilo.Hlavně chemie mezi tou ústřední dvojicí šlapala slušně, no a Lindsy ,to je luxusní kočička,takže za mě dobrý.60%. ()

viperDavid

Moc hezky se na to koukalo. Takové nevinné divadílko s hodně sexy Lyndsy. Michael Doneger mi celou dobu připomínal Dylana O'Briena, ale na tom až tak moc nezáleží. Prostě pěkná podívaná i přes ten tuctový konec ()

Bobik9

Film The Escort má rating sotva PG 13, to je na celém filmu nejvíc zarážející. Hrozně mě mrzí, že tomu dávám 2*, ale nemohu víc. Bohužel. Lyndsy Fonseca, Michael Doneger a Bruce Campbell jsou strašně sympatičtí a moc se mi jako herci líbili. Proto je pro mě těžší ten film hodnotit negativně, ale musím. Za prvé, je opravdu těžké fandit ženské děvce, která se za to naprosto nestydí a naopak si to užívá a vychloubá se tím. A je i těžké fandit mužské děvce. Potom dialogy, kde se baví o pohlavních nemocích a klinikách, které je vyšetřují, mě fakt nepobavily. Tohle byla jejich společná věc, díky které se do sebe zamilovali, no bravo. Pár vtípků tam bylo, to ano. Muzika tam byla příjemná, to ano. Všechno by bylo naprosto v pořádku, kdyby scénář nebyl totální sra*ka! ()

hroubek

Velmi příjemná oddychovka. Ten pocit, když nic nečekáte a nakonec dostane fakt dobrý film, který chcete doporučovat dál. Zápletka je trochu jako z Pretty Woman říznuta Donem Jonem, ale to není vůbec žádný problém, ba naopak. Film je sám osobě dost sympatický, nevtíravý a celkem i nabitý pozitivní energii. Režisér Will Slocombe odvedl velmi slušnou práci, přesto si troufám tvrdit, že největší podíl na kvalitě filmu je ve scénáři a v obsazení. Bez dobrého obsazení by film, nebyl ani z půlky tak dobrý jak je. Michael Doneger krásně zahrál sympatického loosera, kterému ty jeho starosti věříte. Lyndsy Fonseca je krásná, a tahle role jí moc sedla a zvládla jí na výbornou. Velmi mile potěšil Bruce Campbell, které ho nikdy není dost. The Escort je příjemná oddychová komedie, která se mě dost líbila a já se těším až jí někdy uvidím znovu. ()