Velká hudební show z Hudebního divadla v Karlíně připomene zlaté hity třech dekád. 12. ročník cyklu Královny popu bude pokračovat v osvědčeném konceptu "pocta hitmakerům", díky němuž program nabídne nejznámější a nejoblíbenější skladby české i zahraniční produkce 60. – 90. let.
Zachován bude rovněž koncept zajímavých a originálních hudebních spojení, duetů i premiérových vystoupení. Show bude tentokrát věnována tvůrcům a hudebním stylům, jejichž tvorba ovlivnila životy několika generací a proto nese název POCTA LEGENDÁM. Sestava vystupujících umělců zahrnuje několik generací a předpokládá zájem nejširšího spektra diváků. Účast osobností nastupující generace může vzbudit pozornost mladšího publika. Polovina hvězd na show vystoupí vůbec poprvé. (Česká televize)

KM Phoenix odpad!

Odpudivý mix špatného ochotnictví, otřesných pěveckých výkonů, nevtipného Gondíka a toho nejhoršího ze všech estrádních tradic. Kdybych mohl tak se tomu vyhnu, ale ne všechny věci člověk vidí vlastní volbou. ()

Mylouch

Natočit přesvědčivou koncertní prezentaci zpěváků dá práci, což tvůrci během natáčení ještě netušili a na pozici dramaturga asi zaskočila slečna z báru. 1-2* ()

SOLOM.

To zas takhle naše milá a hlavně placená ČT1 neměla co dávat v sobotu večer…Letmé zamávání zemřelým celebritám (Muk, Svoboda, Bartošová…) a jde se zpívat. Janis Sidovský si musel „plácat po koulích“ jak se mu podařilo vymyslet krásný projekt – no vymyslet, spíš zorganizovat a přesto to místy vypadalo poněkud trapně – zvlášť když si nešlo nevšimnout, že jisté osoby tutově zpívaly na playback – nicméně výběr písní byl slušný, horší už to bylo s výběrem, kdo některé "zazpívá“. Někdo se s tím popasoval dobře, někdo se jen pěkně ohákl, no a u některých jsem si říkal, odkud je sakra vyhrabali… ()

• Na koncertu měla původně vystoupit také zpěvačka Lenka Filipová, která se nakonec pro nemoc omluvila. (Frameline)