poster

Dernier chaperon rouge, Le

 • anglický

  Last Red Hood, The

Krátkometrážní

Francie, 1996, 26 min

Režie:

Jan Kounen

Scénář:

Jan Kounen

Kamera:

Tecuo Nagata

Kostýmy:

Chattoune
(další profese)
 • Arbiter
  ****

  Kdo mi vysvětlí, že se Červená Karkulka zahrabala do povědomí tolika generací a neustále vybízí k novým (a většinou dost úchylným) zpracováním? Genius Loci celé Francie ovládlo podobu výletu tisíců Červených Karkulek ze středu země na povrch. Užívejte si krásu toho Tripu a pak mi povězte: Kdo není monstrum?(7.5.2012)

 • JohnnyD
  *****

  Dve červené čiapočky, pár monštier, úchylné rastliny, huby a zvieratá v lese, ich muzikálové výstupy a šialená výprava. Úchylné a bizarné; čo viac si priať.(12.4.2008)

 • Paldini
  *****

  Kouzelný trochu zvrhlý muzikál o Červené Karkulce. Sice ze začátku jsem se skoro zhrozil, že vidím další horor o šíleném chirurgovi, protože zrovna od takových filmů si potřebuji na delší dobu odpočinout. Naštěstí jsem se trochu uklidnil, když jsem viděl taneční rej všech těch zvířátek, hříbečků a dalších roztomilých bytostí. Nějaký ten menší, větší hororový a dokonce sci-fi šok ještě přijde, ale přijdou i nějaké ty romantické chvilky při laškování vlka s Karkulkou ;-), takže jsem se jako divák bavil velice velmi. A asi se stanu fanouškem Emmanuelle Béart.(10.7.2006)

 • xargos
  *****

  Poněkud jiná Červená Karkulka... ale chybí tu ten myslivec s flintou na vlka..:) Trochu horor, trochu sci-fi, trochu francouzské krásy, tance a hudby. Vše dohromady pastva pro oči i uši, vše jako perfektně sehraný orchestr. Verše jsou mistrovsky přebásněné do češtiny v té verzi, co mám. Šestadvacetiminutový skvost, který do poslední vteřiny nenechá odejít.(21.4.2014)

 • easaque
  ***

  vpravdě dekadentní muzikálová úchylárna, která nemá hlavu ani patu, ale zato jsou tam všichni tak veselí a hraví ... teda než přijde na řadu čarodějnice. Tohle dílko, které je určeno zejména pro artové fajnšmekry jsem si i s titulky našel na ulozto [ PŘÍBĚH: X /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 1 /// ART: 3 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](30.5.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace