Polda (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2014, 24 min

Petr Pekař

Petr Pekař

Opět nepochopím hodnocení některých slovem odpad. Co je pak pro vás takový film jako Babovřesky? Myslím si, že studentské filmy, takhle povedené si zaslouží lepší hodnocení. Ano má chyby, právě proto, že je to studentský film a mladí filmaři se pořád učí, ale i přes několik chyb se jedná v studentském formátu o kvalitní a vydařený snímek. Lepší než řada českých celovečeráků. FAMO už dlouho ukazuje, že na rozdíl od FAMU, vychovává kvalitní filmaře.(24.8.2015)

Na český studentský materiál to je perfektní práce. U takových filmů je potřeba ocenit i ty základní věci, které u normálního filmu už považujeme za samozřejmost. A tady funguje všechno- vhodná hudba do každé scény, fungující kamera, grafika, tvoření napětí. Jasně, příběh je trochu přitažený za vlasy, ale k těmhle filmečkům je potřeba přistupovat trochu s rezervou. Tak třeba si i Petr Pekař začne plnit svůj filmový sen. Palec nahoru.(10.2.2019)

By ma zaujímalo, kde sa stala chyba? Vonku ani stopa po daždi, ale chlap zanechával stopy, akoby sa práve vrátil z Woodstocku...P.S. Pane Kavane, behanie vám moc nejde, ale za to záverečné pohodové ikkyo vám to odpustím ;-)(28.11.2014)

Film jsem viděl na kladenské Klapce a přestože nevyhrál, jako jediný na mě zapůsobil dojmem něčeho, čemu k regulérnímu filmu, na který byste si zašli do kina, chybí jen delší stopáž (a nic jiného). Dokážu si představit, že bych tomuto režisérovi svěřil nějakou českou každodenní detektivku, co jsou aktuálně v televizi.(1.11.2015)

Zfilmovanej motivační citát. Takovej ten, u kterýho si řeknete "no jako jo, dobrý, je to pravda" a za pět minut o něm nevíte.(16.9.2016)