Míň je víc (TV pořad)

Česko, 2015, 26 min

Pavel Hejnal

Účinkují:

Jan Smetana, Petr Svoboda

Ups...! Tak takéto percentá som naozaj nečakal, obzvlášť keď ide o český súťažný program. Veď "tieto" súťažné formáty Vám Čechom tíško závidím, máte lepších moderátorov (vyhýbajúc sa trápnostiam = na SK Bičan - i keď niekedy trafí totálnu haluz - kde nechápem a niekedy mi ide bránica roztrhnúť) česť výnimkám a predsa len tomu dávate punc väčšej vážnosti, nakoľko ide o program kde musíte mať ako-také všeobecné znalosti. Jan Smetana je docela sympaťák a ja si tiež pred večernými správami rád odľahčím hlavu.(25.3.2015)

U televize je člověk hrozně chytrej, ale když tam stojí, tak je dutej jak bambus a je rád, že si pamatuje svoje jméno - mluvím z vlastní zkušenosti. Pro komentář od Bajdy - dovolím si nesouhlasit ve všem, protože hosté jsou civilní osoby z lidu, ne všichni jsou zajímaví, vy snad ano? Pravidla jsou jasná, jen se musí párkrát zopakovat, napětí u televize lze cítit těžko, protože tam nestojíte, když ano, máte srdce v krku, protože čekáte, jestli ta čárka sjede nebo nesjede níž abyste mohl trumfnout protihráče a výhra? Pane, o tu tady ale vůbec nejde! Jde o tu zábavu a v první řadě - nejvíc kritizují ti, co nemají ani odvahu si před tu kameru stoupnout :)(6.1.2015)

Není to tak hrozny, jak by se mohlo zdát podle zdejšího hodnocení. Já sice nejsem takový znalec, jako ti, co sem pisou dlouhý komentáře úvah nad osvětlením, náladou režiséra a myslí si, že jsou zdrojem veskere filmove geniality..Já raději hodnotim podle toho, jestli se bavím nebo ne. Tyhle "odborne" kecy nechám na ostatní. Za me 3*.(27.1.2015)

• wwwFINKcz

aneb jak prostě proje ...t peníze (koncesionářů), které si ČT nevydělala systémově, prací, vlastními promyšlenými nápady a osobní angažovaností. Ono to totiž nebolí utratit prachy, který nejsou z mý kapsy. U kterejch jsem absolutně nemusel přemejšlet, jak je vydělat. No a koupit tak zoufalej formát a ještě ho postavit náhradou za taxík, to je prostě absolutní, totální, nekompetence dramaturgie. Hodnocení 28% mluví samo za sebe. Existuje vůbec někdo, kdo přemejšlel, zkontroloval, testoval dramaturgickou koncepci? CO divácká odezva? Kdo to proboha sedí v tý ČT? Nic proti sporťákovi, je to hodnej kluk, ale ať zústane u sportu. Kdo má na ten neskutečně afektovanej projev koukat? Ten afekt je vážně naprosto nesnesitelnej. A ve finále, aby trvalo 30 minut cojávím nějakých 6 otázek, na který stejně NIKOHO ABSOLUTNĚ nezajímá odpověd??! Marginální, zcela nezajímavé otázky, které lautr nikoho o ničem relevantním nepoučí. Nemají žádný obsah, hodnotu důležitou k zapamatování, vybízející k soutěživosti v rámci majority v národě (až na pár inťošů, co si na tom ujíždí, ale těch je skutečně promile!!! ) Bože můj, kdy už ten konzum a pomatenost hodnot, žebříčku (ne)kvalit skončí??!!! Fakt je mi do breku, jaký je to v tomhle konzumním, pasivním světě zoufalství.(9.4.2015)

• torciollo

Kombinace směšné výhry a velmi nízké pravděpodobnosti ji vyhrát mi nepřijde úplně nejlepší. Navíc na to, že díl má jen nějakých 25 minut, tak se táhne jak týden před výplatou. Hluchá místa mezi otázkami musí "nějak" vyplňovat moderátor, což je nadlidský úkol, tak z toho vychází, jak vychází. Přitom koncept není špatnej...(17.1.2015)

• Jan Smetana

• - Natáčely se 4 díly denně. (Pierre)