Míla (TV seriál)

• Francie

Milo

Animovaný / Rodinný

Francie, 2003, 6 min

Moderní, komunikativní, porozumění plná zaječí francouzská rodinka, ze které mívám chuť si nepříčetně zaječet. Mám prostě slabost pro seriály, ve kterých dětem ve školce umře dikobraz, který je od pohledu zcela evidentně ježek, děti ho svorně zahrabou, doma si v náručí rodičů popláčou a pak s nimi namalují pár veselých vzpomínek na dikobraza:) Co je pak Mílovi platné, že podle titulní písně má "klíč od kouzelné brány", když se ničeho takového jako odemykání netušených možností světa fantazie děj vůbec netýká. 50%(2.3.2015)

Králík Míla a jeho dokonalá rodinka opakují dětem to, co už bylo mnohokrát řečeno rodiči - ale vlastně proč ne, alespoň to není úplně nablblé jako většina animáků pro mrňata. 4* za chytlavou úvodní písničku a krátké jednoduché příhody.(15.12.2014)

• Master19

Jestli nechcete mít z dětí afektované ufňukánky, tomuhle se zdaleka vyhněte.(16.1.2015)

• MikeCool

TV-seriál. Některé animované seriály vysílané na ČT :D jsou dle mého už trošku přes čáru. Jsou to takové rychlokvašky. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 30% (1*) |(18.3.2016)