poster

Sushi z East Side

 • USA

  East Side Sushi

Drama

USA, 2014, 100 min

Režie:

Anthony Lucero

Scénář:

Anthony Lucero

Hudba:

Alex Mandel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  odpad!

  Pokial varíte a máte radi sushi, tento film je pre vás. Pokial máte radi filmy, kde si šklbete kotlety lebo sa tam nič nedeje, je to pre vás. Inak ruky preč, aj paličky. ODPAD!(13.4.2020)

 • yaneczech
  ***

  První půle filmu připomíná průměrný studentský film, dokonce jsem ho podezříval, že oním opravdu je. Poměrně primitivní obrazové vyprávění dospívá k vrcholu prvoplánovitosti v momentě, kdy Juana voyersky kouká za výlohou sushi baru a mlsně se jakoby olízne, aby přeci ten tupý divák pochopil, že na to má chuť. Film je také z velké části vystavěn na stereotypech – otec je staromódní připrclík, který zná jen mexickou kuchyni a to je přece to nejlepší na světě. Samozřejmě až po stánku s ovocem, protože provozovat ušmudlanej stánek, kde prodáváte za dolar ušmudlanej igeliťák nakrájenýho ovoce je přece vrchol společenské prestiže. A když se bavíme o hlavní zápletce, je to vlastně parafráze na shaolinské filmy – v "chrámu" ji nechtějí, musí dělat podřadné práce a po zničujícím tréninku po večerech v soukromí jim to všem natře. A starý mačo, zaprděný japonský kápo ji nakonec pozve na skleničku a nechá ji sáhnout na svýho lososa. Ale jinak je to poměrně klidný a občas i zábavný film. Teda když od něj nic nečekáte. :)(24.6.2017)

 • LIVINGDEAD
  **

  Škaredá herečka s knírem, v hlavní roli. Já si to ani nevšiml, protože je herečka hnusná už z dálky, ale ségra na mne zvolala, když Juanu líčili na tu soutěž sushi: "koukej, jakého má kníra!". Hold HD TV ukáže všechno :-)(17.6.2017)

 • M4RT1NEK
  ***

  Zajímavý příběh po kterém vím, že jsem ještě nejedl kvalitní sushi a musím to napravit! V komentářích hodně zlého na herečku, nebyla zase tak škaredá, sic bych ji tipoval více na indku, než mexičanku, ale to je osobní pohled. Jinak je to další typický americký happy end. Ještě mi tam chyběla nějaká nešťastná láska (ale to už přeháním :-) )!(27.3.2018)

 • pafka
  ***

  MIle vypraveni o divce, ktera si sla za svym snem - byt kucharkou v japonske restauraci a byt v tom sakra dobra. A tim si taky zajistit rodinu a slusny prijem, coz se zkraje vubec nedari. Takovy klasicka sablona, ktera je televizne zfilmovana a bohuzel s herci, kteri jsou toporni jak vrba jiva v minus deseti. A tam to skripe spolecne s prachobycejnym scenarem. Mily film, ktery neurazi, ale nezanecha po hodinach zadne stopy ve vasi pameti.(11.11.2017)