Reklama

Reklama

Katt Williams: Za všechny prachy

(pořad)
  • USA Katt Williams: Priceless: Afterlife (více)
Stand-up / Komedie
USA, 2014, 58 min

Obsahy(1)

Komik Katt Williams rozjíždí bouřlivé stand-up vystoupení, v němž se vyjadřuje k různým tématům: Jak lákavé jsou kalifornské konopné lékárny? Jak se Amerika vyrovnává s tragédiemi? Jak se zbavit rasismu? To vše a mnohé další v HBO speciálu. Poté, co Katt Williams oznámil svůj odchod ze světa stand-up comedy, si spousta jeho fanoušků kladla stejnou otázku: "Vrátí se ještě někdy k tomuto populárnímu žánru?" Čtrnáct let poté, co se na HBO objevil ve svém prvním speciálu, zní odpověď rozhodně: "Ano!" Neskonale vtipný a energický bavič, rapper a herec Katt Williams se vrací na HBO ve svém druhém stand-up comedy speciálu, jehož režie se tentokrát ujal uznávaný filmový tvůrce Spike Lee. V šedesátiminutovém pořadu, jehož natáčení probíhalo na stadionu Citizens Bank Arena v kalifornském Ontariu, jedné z pětadvaceti zastávek Williamsova celonárodního turné s názvem Growth Spurt, se komik vyjadřuje svým jedinečným, bouřlivým stylem k řadě běžných i tabuizovaných témat. (HBO Europe)

(více)

Recenze (2)

Joll 

všechny recenze uživatele

Zoufale nevtipný, asi mi nesedí černošskej humor, zvlášť tenhle, kterej se zasekl tak 15 let zpátky...To už snad není ani vtipný. Důležitý je u svého projevu hodně řvát, být hodně sprostej a neustále nějak poskakovat, za každým slovem říct Bitch, Pussy a shiiit a musí se to každýmu černochovi neskonale líbit, hlavně musí být nástup v kožichu s obrovským trůnem a vůbec nástup jako u rockový kapely..... Myslel jsem, že tyhle časy jsou už pryč, ale jemu to asi zapomněl někdo říct. Jestli máte rádi komiky jako Morana, C.K. Luise, nebo Gervaise, uděláte asi líp když si je pustíte znovu, určitě se pobavíte daleko líp. Skoro se divím, že nedávám odpad ...? ()

APLSMLS 

všechny recenze uživatele

Vynikající kousek! Shlédnuto na HBO Go, hned jsem dostal chuť si po nějakém čase zopáknout jeho další speciály. Katt má svůj styl, má to KOULE a má to NÁZOR, kterej neni debilní. Existuje pár vtipnějších komiků, ale jeho inteligence a kaskáderské kousky (kdy si po jednom musí jít vyměnit kalhoty :D) to vynahrazují. Malý plus, že si jede pimpin i co se vyzdobení stage týká (na rozdíl od typické osamělé stoličky), malé mínus za ty kvanta potu, ve kterých se od prvních minut utápí. Vyšlo v době jeho velkých problémů se zákonem - je fajn vidět, že není všechno jak se zdá, a může se k tomu vyjádřit i on sám. ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama