Tiger House

Willie Nel

Kostýmy:

Tracey Berg
  • Mamlas

Rodinka - jeden normální syn, jedna matka kráva, jeden otec hajzl, jedna dívka jako náhodná návštěva. Invazoři - dva profíci, jeden debil, jeden útlocitný trouba (šéf). Probíhá standardní HI, která vůbec nic nového či zajímavého nepřináší. Celý film se prakticky nic neděje kromě posledních cca 10 minut mírné akce. Velká nuda. (15%)(23.6.2020)

Utíkej, holka, utíkej, honí tě zaměstnanec plynáren! Aj, chybka, mně se to nerýmuje. Nevadí. Kayla Scodelario zde není za supergirl, ale vcelku uvěřitelně čelí bandě násilníků, kteří vtrhnou do domu jejího přítele. Film má spád, Kayla má kvalitní vagínu, vidíte, již nesmíme být vulvaanální, jinak ty, ty, ty, neboli Du, Du, Du...dudy. Ich habe ein Angst, akorát nevím, jak se řekne německy "o tu holku". Já se bál, co vám mám povídat. To byl napínavý kus. Kdo nemá moc nakoukané ty invaze do domů, to pravé domácí žvýkání, tak musí být spokojený. Debutující režisér Thomas Daley předvedl poměrně syrový styl, i když byla režijní nezkušenost občas znát, bylo to příjemně neobroušené. Film má umírněnou stopáž, nečeká se tedy na příchod bandy záškodníků moc dlouho. Pořád se něco dělo, hrdinka sympatická, chvíli schovaná pod postelí, chvíli zase na půdě. Prostě nervák jak má být. A závěrečný zvrat nechybí. Nedá se odhadnout. Neimponoval mně akorát britský přízvuk herců a hlavní hrdinka i ostatní postavy se přece jen vždy neřídili přísnou logikou. Film ji někdy až moc rád vypouštěl. Ve výsledku se jedná o zdařilý debut, který ve svém subžánru nabízí kvalitní pokoukáníčko. Škoda, že Kayla hraje v takových blbostech, jakými jsou Bludišťáci v análu. Má na lepší. 80%(26.9.2015)

Ale tak nebylo zase tak zle i když slepota padouchů byla opravdu pozoruhodná. První třetinu filmu, kterou dívka strávila pod postelí nebyla sice nikterak nervydrásající, ale děvče si reputaci snažilo napravit později a tak zůstanu trošičku milosrdný :-) No raději trošičku víc a uděluji tři chatrné minihvězdičky a podotýkám, že hodnocení uděluji s totálně odpojenou soudností a logikou. Film berte jako hru na honěnou, kdy raněná srnka nakope bandu hladových vlků do prde*e! :-)(21.1.2016)

• kaylin

Do domu se nakýbluje holka vašeho syna, což by se mohlo jevit jako nepříjemné, ale on je mnohem větší problém to, že se do domu nakýbluje i skupina grázlů a holka se schová pod postel. Od té chvíle už je to očekávaná nuda, kde se opakuje tolik scén, které jste viděli jinde, že vás to začne rychle nudit.(21.9.2015)

Jo. Možná už tohle byla natočeno stokrát, ale tento filmek si mě získal. Krom nádherné a tady fakt šikovné Kayi, to všechno šlape. Nešetří se na detailech, šetří se na prostředí, které perfektně sedí. Mně se to hrozně líbilo. Minimalismus v té nejlepší podobě. Spousta sympatických obličejů a dobře natočené.(16.9.2019)