Top Gear speciál: Napříč Itálií (TV pořad)

Top Gear: Perfect Road Trip 2

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2014, 95 min

Phil Churchward

Komentáře uživatelů k TV pořadu (23)

Trochu nudnější "DVD" z Top Gearu především díky slabému scénáři.(5.12.2014)

Pořád dobrý, nádherná Itálie, auta, humor...(12.12.2016)

Pro mě osobně lepší než jednička. Fakt jsem se nasmál. Tihle lidi jsou fakt hovada a já je za to miluju.(29.11.2014)

O stupeň slabší než předchozí díl, chtělo by to víc nových nápadů.(30.11.2014)

Je tam pokles. Nápadů ubylo, někdy to působí už moc uměle. Pořád je to dobrá show, ale chtělo by to něco neotřelého. 66%.(13.12.2014)

Oba Road Tripy mají hodně společného: pěkný káry, nádherná kamera (zvlášť záběry krajiny a města), absentující James May a jistá bezkoncepčnost. On je to taky asi kumšt natočit půldruhý hodiny jízdy autem aspoň trochu atraktivně. Clarksonovi s Hammondem se to celkem povedlo, ovšem přesto se neubránili hluchým místům a občas trochu nudě.(5.1.2015)

ačkoliv tyhle speciály nemají moc čím překvapit a jsou slabší než standardní epizody (z větší části díky tomu že v nich nikdy nejsou pánové pohormadě) jde pořád o mnohem větší zábavu než nabízí většina současné televizní produkce...80%(30.11.2014)

Zhruba na stejné úrovni jako jednička, jen je to delší a malinko vtipnější, ale jen o trochu. Hotel s jedním pokojem, další sázky mezi oběma aktéry, další luxusní auta (a tentokrát ještě mnohem lepší než v prvním dílu) a v neposlední řadě také ragú, špagety, závod na náměstí a závěrečný závod na ostrovy. Jen s tím nahraným a předem připravenám koncem to zase trochu nedopadlo, ale byl to velice vtipný konec, to se jim musí nechat. Tentokrát ale Jamese Maye přizvat mohli, v tomto díle totiž scházel víc než v tom předchozím a celý díl je další ukázkou toho, že pánům to prostě nejlépe funguje (fungovalo) v plném počtu, i když Hammond a Jeremy to spolu táhnou více než obstojně. Já se bavil velice, ale kamenem úrazu je opět přepálená délka a slaý scénář, legendárních momentů tam je ale i přesto hromada. Jen je škoda, že už se neuskuteční žádný Perfect Road Trip 3....75%.(6.5.2015)

Mě osobně se The Perfect Road Trip 2 líbil stejně jako ten první. Každý má svoje a já prostě nemůžu říct, že by byl některý z nich lepší. Zase jsem se skvěle zasmála, hlavně teda Richardovým boloňským špagetám. I když konec by mohl být trošku rozvinutější, byl přesně takový, jaký jsem ho čekala. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se příští rok objevil The Perfect Road Trip 3.(9.12.2014)

Bohužel, velká nuda. Hlavně proto, že je to jen zrecyklovaný předchozí díl bez jakéhokoli nového nápadu. Až na špagety, které sice pobavily, ale na celý film vážně nestačí.(16.3.2015)

• MarTiX.Z

Opravdu hrozný scénář. Prostě jsem jim nevěřil, že by něco takového dělali, kdyby nemuseli. A taky už po tomto nemám rád Clarksona.(3.12.2014)

70%(21.4.2018)

Kvalita sa nedá stále držať na 5*(11.12.2014)

• Stejšn

Hrozně nudný díl. Úplně o ničem. Jediná světlá chvíle byl duel Ferrari 355 vs Ferrari Testarossa.(27.1.2016)

Každý z trojice je skvelý a pritom ak niektorý z nich chýba, tak je diel citeľne slabší. Kamera a zábery štandardne vysoká úroveň, ale okrem pár scén som sa nejak veľmi nebavil. Bohužiaľ Perfect trip 1 bol lepší.(20.11.2014)

Mnohem lepší než o rok starší Top Gear speciál: Napříč Evropou. Začíná se opět v Benátkách a tentokrát se 2 skvostnými vozy McLaren. Když dělá nějaké speciály Jeremy Clarkson sám, jsou většinou parádní, ale když si tam vezme i Ričrda Hemeroida, tak je to jak s koulí na noze. Anebo to musí dělat všichni 3. ALE ten konec se starými kabriolety Alfa Romeo ještě na pobřeží po klikatých cestách v Nealolském zálivu a potom na ostrově Capri jen mžik ve Fordech Capri, pak je carabinieri zavřeli. To je paráda, kvůli tomu váhám dát všech 5 frček.(12.2.2016)

Bylo to ve stejném duchu jako Napříč Evropou, líbilo se mi to. Ať žijou boloňské špagety. Jak o tom celou dobu mluvil, taky bych si dala.(4.9.2017)

Bez chybná zábava, zpousta vtipů. Vtip za vtipem, prostě nejnevyčerpávající zábava.(2.2.2016)

Audiovizualne uchvatne, vsak scenar pokles od lonskeho "Perfect Road Trip" o dalsi stupen.(17.11.2014)

Asi opravdu nejslabší speciál posledních let. Ale stále na vysoké úrovni. Bavit se budete.(2.12.2014)

<< předchozí 1 2