poster

Top Gear speciál: Napříč Itálií (TV pořad)

 • Velká Británie

  Top Gear: Perfect Road Trip 2

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2014, 95 min

Režie:

Phil Churchward

Komentáře uživatelů k TV pořadu (24)

 • bouncer
  ***

  Trochu nudnější "DVD" z Top Gearu především díky slabému scénáři.(5.12.2014)

 • italka63
  ****

  Pořád dobrý, nádherná Itálie, auta, humor...(12.12.2016)

 • Mol
  *****

  Pro mě osobně lepší než jednička. Fakt jsem se nasmál. Tihle lidi jsou fakt hovada a já je za to miluju.(29.11.2014)

 • M.i.k.e
  ****

  ačkoliv tyhle speciály nemají moc čím překvapit a jsou slabší než standardní epizody (z větší části díky tomu že v nich nikdy nejsou pánové pohormadě) jde pořád o mnohem větší zábavu než nabízí většina současné televizní produkce...80%(30.11.2014)

 • Liqid
  ****

  O stupeň slabší než předchozí díl, chtělo by to víc nových nápadů.(30.11.2014)

 • ghatos
  ***

  Je tam pokles. Nápadů ubylo, někdy to působí už moc uměle. Pořád je to dobrá show, ale chtělo by to něco neotřelého. 66%.(13.12.2014)

 • filmmovier
  ****

  Zhruba na stejné úrovni jako jednička, jen je to delší a malinko vtipnější, ale jen o trochu. Hotel s jedním pokojem, další sázky mezi oběma aktéry, další luxusní auta (a tentokrát ještě mnohem lepší než v prvním dílu) a v neposlední řadě také ragú, špagety, závod na náměstí a závěrečný závod na ostrovy. Jen s tím nahraným a předem připravenám koncem to zase trochu nedopadlo, ale byl to velice vtipný konec, to se jim musí nechat. Tentokrát ale Jamese Maye přizvat mohli, v tomto díle totiž scházel víc než v tom předchozím a celý díl je další ukázkou toho, že pánům to prostě nejlépe funguje (fungovalo) v plném počtu, i když Hammond a Jeremy to spolu táhnou více než obstojně. Já se bavil velice, ale kamenem úrazu je opět přepálená délka a slaý scénář, legendárních momentů tam je ale i přesto hromada. Jen je škoda, že už se neuskuteční žádný Perfect Road Trip 3....75%.(6.5.2015)

 • ondrula
  ***

  Oba Road Tripy mají hodně společného: pěkný káry, nádherná kamera (zvlášť záběry krajiny a města), absentující James May a jistá bezkoncepčnost. On je to taky asi kumšt natočit půldruhý hodiny jízdy autem aspoň trochu atraktivně. Clarksonovi s Hammondem se to celkem povedlo, ovšem přesto se neubránili hluchým místům a občas trochu nudě.(5.1.2015)

 • Frantisek.Fu
  ****

  70%(21.4.2018)

 • IvcaSammet
  *****

  Mě osobně se The Perfect Road Trip 2 líbil stejně jako ten první. Každý má svoje a já prostě nemůžu říct, že by byl některý z nich lepší. Zase jsem se skvěle zasmála, hlavně teda Richardovým boloňským špagetám. I když konec by mohl být trošku rozvinutější, byl přesně takový, jaký jsem ho čekala. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se příští rok objevil The Perfect Road Trip 3.(9.12.2014)

 • alambert
  ***

  Bohužel, velká nuda. Hlavně proto, že je to jen zrecyklovaný předchozí díl bez jakéhokoli nového nápadu. Až na špagety, které sice pobavily, ale na celý film vážně nestačí.(16.3.2015)

 • MarTiX.Z
  **

  Opravdu hrozný scénář. Prostě jsem jim nevěřil, že by něco takového dělali, kdyby nemuseli. A taky už po tomto nemám rád Clarksona.(3.12.2014)

 • 3mates33
  ****

  Kvalita sa nedá stále držať na 5*(11.12.2014)

 • Stejšn
  **

  Hrozně nudný díl. Úplně o ničem. Jediná světlá chvíle byl duel Ferrari 355 vs Ferrari Testarossa.(27.1.2016)

 • subic
  ****

  Mnohem lepší než o rok starší Top Gear speciál: Napříč Evropou. Začíná se opět v Benátkách a tentokrát se 2 skvostnými vozy McLaren. Když dělá nějaké speciály Jeremy Clarkson sám, jsou většinou parádní, ale když si tam vezme i Ričrda Hemeroida, tak je to jak s koulí na noze. Anebo to musí dělat všichni 3. ALE ten konec se starými kabriolety Alfa Romeo ještě na pobřeží po klikatých cestách v Nealolském zálivu a potom na ostrově Capri jen mžik ve Fordech Capri, pak je carabinieri zavřeli. To je paráda, kvůli tomu váhám dát všech 5 frček.(12.2.2016)

 • Renie42
  ****

  Bylo to ve stejném duchu jako Napříč Evropou, líbilo se mi to. Ať žijou boloňské špagety. Jak o tom celou dobu mluvil, taky bych si dala.(4.9.2017)

 • NeMiQ
  ***

  Každý z trojice je skvelý a pritom ak niektorý z nich chýba, tak je diel citeľne slabší. Kamera a zábery štandardne vysoká úroveň, ale okrem pár scén som sa nejak veľmi nebavil. Bohužiaľ Perfect trip 1 bol lepší.(20.11.2014)

 • Gardis
  *****

  Bez chybná zábava, zpousta vtipů. Vtip za vtipem, prostě nejnevyčerpávající zábava.(2.2.2016)

 • ostravak30
  ***

  Opakoval bych se, protože napíšu podobné hodnocení jako u jejich výletu Napříč Evropou. Za prvé, chybí mi J. May. Dále Clarkson stále neumí prohrávat a vždy musí být po jeho. A Hammond se stále chová jako malé dítě, které když nedostane Boloňské špagety, bude s nimi otravovat tak dlouho, dokud už to není ani vtipné ani zajímavé, ale otravné...neskutečně otravné. Každopádně Itálie je krásná a i auta jsou tentokrát lepší. Líbí se mi zničení Ferrari v prachu a potu Clarksona a Hammonda. Jinak je to opět takové nemastné neslané. Úsměvné momenty střídají ty trapnější....(2.2.2016)

 • adamix
  ***

  Absencia kapitána Šneka výrazná, ústredné duo ako obyčajne komické, ale úlohy pôsobia miernou nudou, keďže každá z nich je v podstate o tom istom - dôjsť s nabúchaným fárom do cieľa prvý. Špeciály v divočinách sadnú lepšie ako dvojdielna séria pretekov po starobylých kulisách Talianska. Čo sa týka tejto show tak je to ojedinelé sklamanie. Stigov spackaný závod ale vyvolal úsmev na perách :).(16.6.2020)

<< předchozí 1 2