Reklama

Reklama

Toy Story: Prehistorický

(TV film)
  • USA Toy Story That Time Forgot

VOD (1)

Když se po Vánocích ocitnou hrdinové Příběhu hraček na neprobádaném území, narazí na tu nejúžasnější sadu akčních postaviček všech dob, které to však nemají v hlavě úplně v pořádku. A tak je na Trixie, aby své kamarády bezpečně vrátila zpátky do Bonnieina pokoje. (HBO Europe)

Recenze (35)

maddy 

všechny recenze uživatele

Klasický Toy Story, čo v prípade tejto série znamená klasicky dobrý. Nič nové, len štandardný príbeh o dobrých a zlých hračkách (akurát tento krát namiesto Woodyho a Buzza Lightyeara zohráva úlohu dinosaurica Trixie) a ani s Vianocami to nemá nič spoločne (aj keď sa to prezentuje ako Vianočný príspevok), no tvorcovia sú stále natoľko šikovní, že aj počas tých dvadsiatich minút dokáže byť That Time Forgot hravý, vtipný a nápaditý. Kto má rád Toy Story tak ho to určite nesklame. Lepší kraťas ako minuloročný halloweensky Toy Story of Terror. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Nápady, hravost, vtip... Pixar. Na rozdíl od Havajských prázdnin navíc tenhle kraťas nepřipomíná obyčejnou vystřiženou scénu, ale je hezky samostatný, s úplně novým příběhem a řadou nových postav (vánoční kočičí andílek na stromek je nejlepší), a řekl bych, že se na něj může podívat i člověk, který (z nepředstavitelných důvodů) o Toy Story neví vůbec nic. ()

Reklama

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Na malém prostoru velká paráda. Jak v poslední dekádě velkým animákům dochází dech, tak Toy Story jako vlajková loď Pixaru jakoby znala nějaké magické zaklínadlo a každým dalším pokračováním se jen vybrušuje a zraje. Třetí díl je z mého pohledu asi vrchol moderních mainstreamových animáků a tenhle nenápadný vánoční bonus jen potvrzuje, že hračky ještě zdaleka neusínají na vavřínech. Zase je to svižné, nápadité, hravé a umí to zcela srozumitelně mluvit k tomu malému harantovi uvnitř každého z nás. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tahle animovaná série mě prostě vždycky dostane. Je v tom ta krása dětského věku, věku, kdy si hrajeme s hračkami, které jsou pro nás něco víc, než jen drahé věci. Jsou to naši společníci. A tady je to opět krásně ukázáno, navíc je to místy opravdu vtipné a překvapivě tomu ani tentokrát nechybí celkem originální nápad. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

Opakovaný vtip není vtipem... Ale opakovaná pointa Příběhu hraček funguje překvapivě pořád stejně dobře. Animace parádní a příběh standardně zábavný. Tu pátou hvězdičku nedám jen proto, že tvůrci jedou na jistotu a nic moc nového (v rámci své série) nepřinášejí. Btw: Závěrečný plot twist s kočičkou se povedl! ()

Galerie (20)

Zajímavosti (2)

  • Přestože má tento speciál pouze 22 minut, jeho vývoj a tvorba trvaly tři roky. (KGBelik)

Reklama

Reklama