poster

Toy Story: Prehistorický (TV film)

 • USA

  Toy Story That Time Forgot

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 22 min

Režie:

Steve Purcell

Scénář:

Steve Purcell

Kamera:

Erik Smitt
 • kaylin
  ****

  Tahle animovaná série mě prostě vždycky dostane. Je v tom ta krása dětského věku, věku, kdy si hrajeme s hračkami, které jsou pro nás něco víc, než jen drahé věci. Jsou to naši společníci. A tady je to opět krásně ukázáno, navíc je to místy opravdu vtipné a překvapivě tomu ani tentokrát nechybí celkem originální nápad.(4.11.2015)

 • maddy
  ****

  Klasický Toy Story, čo v prípade tejto série znamená klasicky dobrý. Nič nové, len štandardný príbeh o dobrých a zlých hračkách (akurát tento krát namiesto Woodyho a Buzza Lightyeara zohráva úlohu dinosaurica Trixie) a ani s Vianocami to nemá nič spoločne (aj keď sa to prezentuje ako Vianočný príspevok), no tvorcovia sú stále natoľko šikovní, že aj počas tých dvadsiatich minút dokáže byť That Time Forgot hravý, vtipný a nápaditý. Kto má rád Toy Story tak ho to určite nesklame. Lepší kraťas ako minuloročný halloweensky Toy Story of Terror.(18.12.2014)

 • Kubwajs
  *****

  Před dalším Toy Story s názvem 4 ,jsme se dočkali několika krátkometrážních filmů s názvem Strašidelný příběh a Prehistoricky. V těchto několika krátkých příbězích je vidět ,že příběh hraček rozhodně nekončí a rozhodně tvůrci filmu nabídnou v dalším pokračování nádherný příběh ,který nebude mít konkurenci. Je neuvěřitelné s jakou brilantností dokážou tvůrci utvářet příběh a emotivně hrát na citovou stránku jak dětí tak dospělých. Nemůžu se už dočkat pokračování(3.6.2018)

 • xmatysekx
  *****

  Další krátký film tentokrát představuje mou ne úplně oblíbenou hračku. Ukazuje ale na jejím příkladu mixování hraček jednoho a druhého dítěte, které je pro hračky vždy skvělým osvěžením stejně jako pro mě tenhle snímek. Nutno podotknout že i přes tak krátkou stopáž se podařilo tvůrcům dostat do díla nenásilně několik důležitých poselství!(24.12.2018)

 • D.Moore
  ****

  Nápady, hravost, vtip... Pixar. Na rozdíl od Havajských prázdnin navíc tenhle kraťas nepřipomíná obyčejnou vystřiženou scénu, ale je hezky samostatný, s úplně novým příběhem a řadou nových postav (vánoční kočičí andílek na stromek je nejlepší), a řekl bych, že se na něj může podívat i člověk, který (z nepředstavitelných důvodů) o Toy Story neví vůbec nic.(28.12.2014)