Toy Story: Prehistorický (TV film)

Toy Story That Time Forgot

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 22 min

Steve Purcell

Steve Purcell

Erik Smitt

Klasický Toy Story, čo v prípade tejto série znamená klasicky dobrý. Nič nové, len štandardný príbeh o dobrých a zlých hračkách (akurát tento krát namiesto Woodyho a Buzza Lightyeara zohráva úlohu dinosaurica Trixie) a ani s Vianocami to nemá nič spoločne (aj keď sa to prezentuje ako Vianočný príspevok), no tvorcovia sú stále natoľko šikovní, že aj počas tých dvadsiatich minút dokáže byť That Time Forgot hravý, vtipný a nápaditý. Kto má rád Toy Story tak ho to určite nesklame. Lepší kraťas ako minuloročný halloweensky Toy Story of Terror.(18.12.2014)

Tahle animovaná série mě prostě vždycky dostane. Je v tom ta krása dětského věku, věku, kdy si hrajeme s hračkami, které jsou pro nás něco víc, než jen drahé věci. Jsou to naši společníci. A tady je to opět krásně ukázáno, navíc je to místy opravdu vtipné a překvapivě tomu ani tentokrát nechybí celkem originální nápad.(4.11.2015)

Před dalším Toy Story s názvem 4 ,jsme se dočkali několika krátkometrážních filmů s názvem Strašidelný příběh a Prehistoricky. V těchto několika krátkých příbězích je vidět ,že příběh hraček rozhodně nekončí a rozhodně tvůrci filmu nabídnou v dalším pokračování nádherný příběh ,který nebude mít konkurenci. Je neuvěřitelné s jakou brilantností dokážou tvůrci utvářet příběh a emotivně hrát na citovou stránku jak dětí tak dospělých. Nemůžu se už dočkat pokračování(3.6.2018)

Nápady, hravost, vtip... Pixar. Na rozdíl od Havajských prázdnin navíc tenhle kraťas nepřipomíná obyčejnou vystřiženou scénu, ale je hezky samostatný, s úplně novým příběhem a řadou nových postav (vánoční kočičí andílek na stromek je nejlepší), a řekl bych, že se na něj může podívat i člověk, který (z nepředstavitelných důvodů) o Toy Story neví vůbec nic.(28.12.2014)

Na malém prostoru velká paráda. Jak v poslední dekádě velkým animákům dochází dech, tak Toy Story jako vlajková loď Pixaru jakoby znala nějaké magické zaklínadlo a každým dalším pokračováním se jen vybrušuje a zraje. Třetí díl je z mého pohledu asi vrchol moderních mainstreamových animáků a tenhle nenápadný vánoční bonus jen potvrzuje, že hračky ještě zdaleka neusínají na vavřínech. Zase je to svižné, nápadité, hravé a umí to zcela srozumitelně mluvit k tomu malému harantovi uvnitř každého z nás.(29.11.2015)