• Česko

Francie / Belgie, 2015, 130 min

Gaspar Noé

Gaspar Noé

Benoît Debie

Solidní porno, které je rušeno množství děje okolo, z něhož aspoň polovina je divná, nezáživná a zmatená.(6.1.2016)

• flouny8

Existuje mnoho o moc lepších porn, kde člověk nemusí poslouchat debilní kecy.(9.1.2016)

• Alkakajda

Samej bobr, Brazzers by to udělali lépe :-).(15.1.2016)

zaciatok som mal pocit ze pozeram tvrde porno no cim dalej plynul dej tym dalej som menej vnimal sex. Zaujimavy pocin ktory urcite stoji za pozretie.(19.1.2016)

• NagatoPein

Nuda ako film a nuda ako porno. Vážne nie, vďaka.(26.1.2016)

• kecal

Dal bych i dvě, ale za to že mě Gaspar Noé donutil dívat se na tu hnusnou transku, tak nasrat!(6.2.2016)

To, co Vám u normálního porna vždycky chybělo, tu je, a to příběh a vykreslení charakterů.. takže dobrý, líp se do toho jejich souložení můžete vcítit.. :))(21.2.2016)

• Shitonit

Děkuji. Děkuji za natolik odpudivé komentáře, že nebudu ztrácet čas vytvářenímsivlastníhonázoru. Děkuji zejména kolegovi Verbalovi, chvíli jsem byl na pochybách a chtěl jsem si to pustit. Ale dokáže-li někdo vnutit odpor před sledováním, je to právě kolega Verbal, já mu tímto děkuji, čtením jeho komentáře jsem se fakt pobavil, zachránil mi stotřicet minut života a já bych mu za to klidně dal pět hvězd :-)(12.4.2016)

Originální zachycení čistého citu. Retrospektivní příběh o jednotlivých fázích milostného vztahu. Víc než o lásce je však film o lítosti, o neschopnosti změnit minulost. Netradiční přechody mezi jednotlivými záběry dodávají filmu lehký artový podtext, který si jistě zaslouží. Film se očividně snaží diváka šokovat nahotou. Kdybychom vystříhali všechny záběry 15+, zbylo by nám zhruba 7 minut depresivního monologu hlavní postavy, protože když už byly v záběru alespoň dvě osoby, mohli jste se vsadit, že do 5 sekund na to vlítnou. Proto se nabízí otázka, čím by bylo Love bez nahoty, respektive- kolik z celkového efektu skutečně dělají dialogy o citech a smyslu života. O tom bychom se mohli dlouho dohadovat, nicméně pokud vám nevadí trocha undergroundu, stojí za to se na Love podívat. (80%)(13.4.2016)

Für mich - 60%, - /zbytečně natahované a to jakože hodně, děj absolutně o ničem a ten psychologicko - melancholickej styl mi teda vůbec nesedl/, + /zato odvaha Gasparovi nechybí - tolik otevřeného sexu aby člověk dneska ve filmu pohledal/, hodnocení - nijaké, divné, za každou cenu šokující a navíc mi to moc nesedlo(14.5.2016)

• roflmao

Bože.. Ono to má přes 2 hodiny.. Ještě, že jsem měl možnost to přeskakovat, jinak bych se asi poblil. 0% píčovina.(18.5.2016)

O čom je film Láska ? Prekvapivo o láske. Prečo prekvapivo ? Nuž od Gaspara Noe-ho by človek čakal všeličo. :) Osobne som bola veľmi príjemne prekvapená. Ďalší krásny film na štýl Život Adele (avšak ešte o čosi "odvážnejší"), plný emócii a SKUTOČNEJ lásky, ktorá sa na nič nehrá. Osobne musím povedať- krásny zážitok vidieť to na plátne v kine a ešte krajší zážitok sledovať, ako cca 10 ľudí počas filmu kino opustilo :) Nuž, Slovač je asi príliš úzkoprsá, alebo nie všetci sú na toľko otvorení, aby si priznali, aká láska vlastne je :) Za mňa krásnych 5 hviezdničiek.(24.9.2016)

Slabší Gaspar. Enter the Void byl daleko více psychedelický trip kde jste navíc měli pocit že film je alespoň trochu ucelený a dává nějaký smysl. Zde jsem našel jen "výňatky" z každodenního života/mrdota který má holt někdo více na hovno někdo méně, (jaký si to uděláš.... :), toť vše. Paradoxně nejvíc mě překvapil pestrý soundtrack v čele s Floydama. Protože natočil "lepší" (experimentálnější) snímky a snad se ještě něčeho převratného dočkáme, dávám protekčně slabý 3...(23.9.2017)

To není porno.To je láska.(28.6.2018)

• themiracle

Erotika zpracovaná celkem dobře - nepůsobí to úplně jako porno i když lehká erotika to určitě není. Příbehově ale nic moc. Nějak mě to neoslovilo. Je to tak na 1,5*, což zaokrouhluji na dvě za Pink Floyd :-).(28.1.2019)

• panfilmu

Solidní porno !!!!!! za to pět hvězdiček, jinak, ale dost psycho. O emocích a sexuálních avantýrách, porno má výhodu stupidního děje, hodně akce a nic k zamyšlení. Drama má výhodu zápletky a hlubšího obsahu, někdy. Tenhle paskvil, mezi eroťákem, pornem a dramatem, ve mě nezanechává hlubšího odkazu ani význam. Co se ale týče dost názorních erotických scén (porna) je u mě film, rozhodně na špičce, bez předsudků, v tomto ohledu se film hodně povedl.(7.5.2019)

1 4 7 9 10 11 12 následující >>