• Česko

Francie / Belgie, 2015, 130 min

Gaspar Noé

Gaspar Noé

Benoît Debie

Solidní porno, které je rušeno množství děje okolo, z něhož aspoň polovina je divná, nezáživná a zmatená.(6.1.2016)

• KNTRFKT

"Chlapče, čím chceš v životě být?" Zeptal se Noé svého syna Gaspara. "Chci být astronautem a kovbojem!" Odpověděl pyšně malý Gaspar. Starý Noé se rozpřáhl a jednu klukovi natáhnul: "Nebudeš ani jedno z toho, svět je příliš krutý, musíš si vybrat něco podřadnější jako je kuchař, bachař, nebo při troše štěstí budeš dělat osvětlovače v pornu. Což v praxi znamená, že se budeš koukat na to, jak to ostatní dělaj." No a vida, Gaspar Noé to po těch letech dokázal, čímž jistě potěšil svého otce a udělal radost celé rodině. Úplně vidim, jak si sám vyleštil konzoli nad myšlenkou, jak bude děsně hlubokomyslné, když se ten vocas udělá přímo na čočku kamery, to byl nápad!(6.12.2015)

Za cenu naduzivani samoucelnych pornografickych aktu se tu fakticky dari kondenzovat chemii lasky.(11.12.2015)

• Arsenal83

Ďalší trápny pokus tváriť sa na umenie zobrazením zbytočných sexuálnych eskapád ľudí, ktorí v skutočnosti nie sú šťastní. Skrachovaní režiséri bez fantázie sa nemajú čoho chytiť, tak okamžite siahnu po čo najkontroverznejšej verzii. Lacné a primitívne a ľutujem tých, ktorí ešte za to zaplatili. No ešte viac tých, ktorí sa vyžívajú v tom, aké umelecké dielo to zase videli.(29.12.2015)

• Gore

Gaspar Noé, který mě příšerně nudil, dokonce vyloženě sr*l. Je vidět, že Zvrácený byla jediná výjimka, ničím dalším mě Noé už nedostal, a tímhle už vůbec ne. Porno, hrající si na art, "herci", hrající vypatlaní č*ráky a pi*ky, kteří je neuměli ani pořádně zahrát. Navíc koukat celý film na plochý kozy a hnusný nepřirozený péro, mě moc zábavný, umělecký ani vzrušivý nepřipadá. Spíš si režisér honil své ego, ale tentokrát se jeho onanie minula účinkem.(11.1.2016)

mnoho povyku pro nic(13.2.2016)

Co je nejlepší věc v tvém životě? Láska. A po ní? Sex. A teď ty dvě věci zkombinuj.(25.10.2016)

Takové lehčí porno pro ženy 😀(2.6.2019)

• maret

Prostě a jednoduše...Ne!(19.9.2015)

• jasanka

Chvíli porno, chvíli filosofie. Za mě to nefunguje, protože většinou pokud má člověk náladu na jedno, tak na to druhé už ne.(2.1.2016)

• cmuchalprvni

Pro mě totální zklamání! Neskutečně mě film nudil sentimentálními řečičkami, sexuálními scénami i debilními hlavními hrdiny! Zlatá Trierova Nymfomanka!(29.3.2016)

• F.W.Colqhoun

Žít se ženou je jako sdílet lože s CIA. Hlavní hrdina se chce stát filmařem a dělat filmy z krve, slz a spermatu, z esence života, tvrdí. Své apartmá zdobí plakáty Zrození národa, Salo, Taxikář. Jeho snem je pravdivě vylíčit sentimentální sexualitu, proč jsme ještě něco takového ve filmu nikdy neviděli? Bullshit. Gaspar Noé mě svým hezky nasvíceným péčkem připravil o dvě hodiny života (obvykle mi stačí 20 minut - a bez keců), takže je to osobní. Polovinu filmu jsem tedy sbíral důkazy Gasparovy perverze a exhibicionismu (ano, dojde i na prezentaci JEHO ptáka, děkuji mockrát), druhou polovinu doklady slabomyslnosti. Myslí si, že je Bertolucci a ono hovno. Scénář filmu, okrouhaný o obrazově celkem zvládnuté trojky, ejakulace, blowjoby, nůžky atd. atd. atd. představuje dvaasedmdesátkrát vylouhovaný Brucknerův / Polanskiho Bitter Moon. Jelikož je ale napsán angličtinou osmé třídy ZŠ (péčko jak známo lze pohodlně sledovat bez titulků) a je opentlen strašně prázdnými monology / dialogy, možná si toho vůbec nevšimnete a tomu nefér srovnání se narozdíl ode mě vyhnete. Už dlouho jsem se u filmu plného nahoty tak strašně nenudil. Nebojte, na pravdu o sentimentální sexualitě nedojde, to by bylo teprve zaděláno na tu správnou nepřístupnost!, zato na Gasparův oblíbený sport, píchačku v podchodu (zeptejte se Moniky Bellucci), ano.(18.2.2018)

Nic, co by tu este predtym nebolo. Polovicu sexualnych scen by som vyhodila, lebo kvoli nim sa film stal az neznesitelne dlhym. Film, na ktory sa coskoro pravdepodobne zabudne, aj ked vlastne vobec nie je zly, len jednoducho nepriniesol nic nove na tuto temu. Osobitnu hviezdicku davam za vizualnu stranku a hudbu.(6.11.2015)

Soft porno s příběhem, proč ne.(6.6.2016)

• KKain

Love je přesně ten film, který bych čekal na festivalu otrlého diváka v Aeru...(24.1.2017)

Súhlasim s ,,POMO-m,, bolo to rozsekané chronologicky, ale neprišlo mi to až tak neprehľadné, keďže, vo filme boli prevažne na platne dokopy traja herci.. Ja si to dovolím o jednu hviezdičku nadhodnotiť a to nie kvôli samotnému deju, lebo ten bol v podstate dosť jednoduchý, ba dokonca trošku plytký, ale kvôli samotnej atmosfére, ktorá ma miestami mrazila... celé to na mňa pôsobilo dosť poeticky, melancholicky..miestami až depresívne.... a spolu s tými porno scénami v takomto rozsahu (myslím, že 60 % záberov je sex, ktorý je zahratý celkom realisticky) je to jedinečný film pre mňa. Čiže celkovo je to podľa mňa zaujímavý experiment zo strany Noého, aj keď určite nie šitý pre každého.(11.11.2015)

• pushover

Další zbytečnej film narcisisty Noého. Ani to porno už mu nejde :((14.2.2016)

Au..tak tohle zcela rozervalo moji melancholickou duši..velice smutné, naturalistické a nestydatě erotické..Koukat na Love je docela emocionálně vyčerpávající, ale věřím, že přesně tak to progresivní režisér Gaspar Noé chtěl..zkrátka žádný odpočinkový film pro dobrou náladu..a mně tenhle film rezonuje hlavou už zatraceně dlouho, což je pro mě subjektivní známka kvality. Love Actually...French Love Actually.(20.6.2018)

Velice povedené milostné drama o jednom bouřlivém vztahu. Bez pozlátka, pěkně syrově. Mám rád evropskou kinematografii, je taková opravdovější. Gaspar Noé je kapitola sama o sobě. A taky se tu dost souloží. A vše je detailně vidět.(27.9.2015)

Verzi s 3D výstřiky jsme naštěstí neviděli, to v BIO | OKO nevedou (ale mají místo toho živý standup z promítačky!). Díky tomu se nám lépe dařilo představovat si, že sledujeme pure art film. Přítelkyně mi u toho laskala ušní lalůček, takže jsem si za sto dvacet korun rozhodně přišel na své. Love je vizuálně a zvukově působivá sexuální romance s kilometry stopáže pohlavního aktu, kouření, lízání a prstění, ale také opakujících se vnitřních promluv hlavního aktéra a jeho iritujícího fňukání nad tím, jak strašně miluje svoji bývalou holku, kterou soustavně podváděl, „protože si nemohl pomoct“. Zkrátit minimálně o třetinu a byl by to asi skvělý film, takhle se ovšem cca od poloviny táhne jako ejakulát.(19.10.2015)

• godycz

byl ten vystrik CGI ?(10.12.2015)