Love

• Česko Láska (festivalový název) (více)

LÁSKA stojí mimo dobro a zlo. LÁSKA je genetická potřeba. LÁSKA je změněný stav vědomí. LÁSKA je tvrdá droga. LÁSKA je duševní choroba. LÁSKA je mocenská hra. LÁSKA přesahuje lidské já. LÁSKA je oslepující světlo. LÁSKA je sperma, tekutiny a slzy. LÁSKA je vzrušující příběh o chlapci, dívce a DALŠÍ DÍVCE. (Aerofilms)

Hanys_

Art porno. Fain. U Adele to fungovalo znamenitě, tady mi to definování lásky přišlo zdlouhavé a strašně onanistické. ()

DannyBoy80

Průměr no. Nicméně kamera a svícení je opět vynikající, další vizuální lahůdka. Příběh je vcelku jasný, velká láska, kdy o ní nebylo moc dobře pečováno a proto to dopadlo jak to dopadlo. Hlavní hrdina je snad po celou dobu naprosto napřesdržku, protože takového lůzra a zoufalce, aby člověk v reálném světě pohledal, to bylo až moc, aby byl člověk tak mimo i po roce, kdy se svazek rozpadl. Prošpikováno sexem až na půdu, ale takový je prostě někdy vztah dvou milujících lidí, ochotných i více experimentovat. Za mě chyběl silnější příběh, sex až tak nosný není, pokud se nejedná o porno :) ()

Battleman17

Tak tomu říkám pořádná nálož c*ckpornové zábavy! Tady mi už jen chybí k dokonalosti 4D kino s nekonečnou zásobou kapesníčků! ()

Ricky_CZ

2 hvězdy u kterých bych si (pakliže by šlo jen o porno) nebyl ani tak jistý. Momentálně vysoké hodnocení si vysvětluji projevováním respektu za odvahu. Sám o sobě ale snímek krom tolik zmiňovaného sexu nenabízí nic, než 2 nevyrovnané lidi a jednu naivní trubku... ()

mira007

Psychologickoumělecká story dvou zamilovaných lidí, kterým se tam nabourá třetí osoba. Hlavnímu hrdinovi splývají pojmy jako láska a sex, takže celá jednoduchá dějová linka se točí okolo tohoto problému. Obrazově hezky nasvícená akce s nesimulovaným sexem z tohoto díla dělá něco víc než jen nezapamatovatelný nízkorozpočtový film, ale žádné velké filmové umění to není. Tři hvězdy dávám za hádku v taxiku, kde jsem opravdu vyprsknul smíchy. ()

ArthasKarfa

Ale tak jo taková moderní láska, se vším tím svinstvem, co k životu dnes patří a o to by měl být ten vztah mezi dvěma lidmi hezčí, než dříve. Tady je to na mě až moc moderní a to mi je 22, každopádně to je velmi milý film, pln takového toho co Ti dva mají společné když jsou spolu. ()

Renfield

Zbytečně mnoho erotických scén, dokonce i na Gaspara Noého. Na pohled do Murphyho hlavy, pochopení vzpomínek na to, co už nemá, a svým současným pohledem to jistě vnímá lehce zidealizovaně, jich bohatě stačila polovina. Ono to o nich tolik není, takže většina kolikrát utne zajímavě rozjetou scénu a svým způsobem i zpomalí děj. Mám pocit, že se Noé snažil exhibovat až příliš, přičemž stále zůstává nohama na zemi. Nebo jinak, to co by chtěl, tam stejně mít nemůže... skoro. Navíc neprospívají ani jeho zpodobnění řekněme různých forem lásky, zamilovanosti, zkrátka toho stavu ve vztahu. Na příkladu Murphyho by se mu to dařilo, kdyby... Ale jo, natočeny jsou povětšinou "v celku" a zajímavě, přesto v tomto případě jeho klidnější verze kamery nezaujme tolik jako ta odlišná u starších filmů. Příliš nepomůžou ani herci, takže je to více na něm, malém Gasparovi a velkém Noem. Pátrání v odkazech v tomto případě bavilo, a že jich tu po zdech bytů je, není to jen 2001. 65% ()

kristynca

Kontroverzní? Prostě tam, co je normálně zatmívačka, je tady vidět (teď aby mi to POMO nevypípl) pohlavní styk, přirození a tělní tekutiny. A aby to nebylo jen regulérní porno, tak tam rejža ty zatmívačky prskne jen tak artově doprostřed hovoru. Ono je to na porno beztak dlouhý... Trochu jako četba 50SOG, kdy si skoro rvete vlasy a řvete: Už to proboha nedělejte a jděte třeba do kina... ()

Bukk

Přiznejme si to. Jít na tomhle a vidět to se skupinkou dalších, dejme tomu, odvážlivců mohlo dopadnout mnohem hůř. V podstatě je to takový veřejný sledování porna a říkat tomu nějak jinak by bylo zavádějící. Pár řečiček okolo, ale jinak teda nic moc. A tak tedy něco takového vůbec hodnotit, toť otázka. Těsně před tím jsem někde četla, že tam jsou prý hezky zakomponované hry se světlem. No ještě že mi to bylo sděleno, jinak nevím, co zajímavějšího by se za ty 2 hodiny mohlo odehrát. ()

Brejlil

Matty to vyjádřil asi nejpřesněji. Hrdina je naprosto nezajímavý, sebestředný egoista. Hrdinka není o mnoho lepší. K různým pochybným interpretacím vyzývá jméno hrdinova synka (Gaspar) a galerista Noé v podání samotného režiséra. Otázka, prohlédne-li hrdina, vlastně není nijak nosná a odpovědi se stejně nedočkáme. Sexuální scény jsou nasnímány s vkusem a dobře se na ně dívá. Čekal jsem ovšem větší dávku Noého vizuálních vychytávek, takhle zbyl jen otravující střih přes černou. Vyniká ovšem soundtrack, výběr hudby je fascinující a mnoha scénám dodává na intenzitě. A pak scéna na jedné party, ve které hrdina vysvětluje své pojetí filmu. Škoda, že Noé ukázal, že tudy cesta asi nevede. ()

tomashrabek

Technicky tomu filmu nie je čo vytknúť – super kamera, super svetlá, super strih, super soundtrack. Ale akonáhle tam niekto otvorí držku, tak sa to nedá vydržať. Dialógy sú absolútne mimo misu a samotný dej je tak plytký a banálny, že tých 130 minút ubehne omnoho pomalšie než u iných filmov. A čo je to teda tá láska? Narcis Gaspar Noé má jasno, proste píchačka. ()

Gore odpad!

Gaspar Noé, který mě příšerně nudil, dokonce vyloženě sr*l. Je vidět, že Zvrácený byla jediná výjimka, ničím dalším mě Noé už nedostal, a tímhle už vůbec ne. Porno, hrající si na art, "herci", hrající vypatlaní č*ráky a pi*ky, kteří je neuměli ani pořádně zahrát. Navíc koukat celý film na plochý kozy a hnusný nepřirozený péro, mě moc zábavný, umělecký ani vzrušivý nepřipadá. Spíš si režisér honil své ego, ale tentokrát se jeho onanie minula účinkem. ()

bolan

Gaspar Noé má svoje výkyvy. Dokáže udělat skvělý film i totální blbost. Mě tohle hodně bavilo. Jediný co bych vytknul je hlavní hrdina, který je velký nesympoš, což poměrně silně vyvažuje jeho holka Aomi Muyock. Škoda, že jí neukázali žiletky, nejsme v sedmdesátkách. ()

edie sedgwic

Nic, co by tu este predtym nebolo. Polovicu sexualnych scen by som vyhodila, lebo kvoli nim sa film stal az neznesitelne dlhym. Film, na ktory sa coskoro pravdepodobne zabudne, aj ked vlastne vobec nie je zly, len jednoducho nepriniesol nic nove na tuto temu. Osobitnu hviezdicku davam za vizualnu stranku a hudbu. ()

Be2Can 2020 je v plnom prúde

Be2Can 2020 je v plnom prúde

26.11.2020

Prehliadka toho najlepšieho z prestížnych filmových festivalov z Berlína, Benátok a Cannes pokračuje odvážnym experimentom provokatéra Gaspara Noého, dvojicou francúzskych filmov s oscarovou Juliette… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz