• Česko

Francie / Belgie, 2015, 130 min

Gaspar Noé

Gaspar Noé

Benoît Debie

Solidní porno, které je rušeno množství děje okolo, z něhož aspoň polovina je divná, nezáživná a zmatená.(6.1.2016)

Přemýšlím, jak vlastně tento film hodnotit: jestli jako čistě porno film, nebo jako "normální film". Protože, co si budem povídat, atraktivita tohoto filmu je postavena, především, na porno scénách. Po zhlédnutí mě taky napadla definice filmu jako ,,porno s hlubším smyslem". Takže, asi ,,zlatý střed" a dávám lepší průměr, tj. 3*. Ale stopáž by bohatě stačila na 120 minutách, protože pak už jsem si říkal, kdy to skončí?! No, rozhodně zajímavý snímek. V kinech muselo být hodně vlhko... :-D Holt LÁSKA je ráj, LÁSKA je peklo, LÁSKA je sex... ;-)(9.2.2019)

• Pete

Nazval bych to spíš Č**ák. A rozhodně to muselo být zábavnější natáčet, než se na to koukat.(28.3.2019)

• MartinTerran

Nevím, nevím jako porno fajn, ale jinak mě to vůbec nebavilo. Jestli to mělo nějakou skrytou intelektuální hloubku, tak jsem ji nezachytil a tudíž nejsem cílovka, takže lituji, ale pro mě to bylo jen nesourodé tlachání i ničem a trochu o lásce. Chaotické prostřihy bez časového udání mě trochu mátly což na hodnocení taky nepřidává. Hodnocení: 37/100.(9.5.2019)

Keby hned po odchode z kina mam ohodnotit film tak to skonci bud Odpadom alebo jednou hviezdicou. Ale nechala som to rozlezat a mojej rychlo vybudovanej nenavisti ku hlavnym hrdinom som nepodlahla. Velke uznanie za kameru, stih, svietenie a hratky s casom. Velke body dole za par neskutocne nepochopitelnych momentov a rozhodnuti hlavnych hrdinov. Ale takto za svitu noveho dna uznavam, ze stotoznenie prist nemoze a moja nenavist je povolena - chcena a ze vlastne je to v mnohych ohladoch skvely film. Jedna * dole za sexualne sceny ktorych uz bolo tolko ze nastavala nuda. A uz to nikdy viac nechcem vidiet!(20.9.2015)

Jaká představa tě nejvíc dostává??? LOVE je rozhodně film, který musíte vidět v kině. Jednoduše 3D porno romance, každej záběr je absolutní dokonalost. Velmi upřímně vylíčený, milostný vztah se vším všudy. Neskutečně výživná a estetická Aomi Muyock.(21.9.2015)

• Matrix007

Nekvalitní porno!!(22.9.2015)

Film s otevřenými až pornografickými scénami má dva problémy. Ještě před jeho uvedením vyvstává otázka, zda nechce být režisér za každou cenu kontroverzní a scény nejsou samoúčelné, a taky se na něj nalepí úchyláčci, co jsou celí žhaví, že jdou do kina na porno. To je jediná paralela s Trierovou Nymfomankou, jakoukoli další nevidím. Jako přípravu na Love jsem si pustil Enter the void a přesvědčil se, že Noé je režisér schopný a velmi originální. A protože jsem se nešel do kina na Love dívat na kontroverzi, ale na film, mohl jsem vidět jeho další úžasný počin, který má hlavu a patu, má příběh i myšlenku. Líbila se mi perfektně zapadající hudba, skromné záběry i skvěle vymyšlené dialogy. Otevřených scén je tu sice požehnaně a skryté není vůbec nic, ale jsem přesvědčený, že všechny slouží filmu, nejsou tu proto, aby šokovaly (na světě už ale bylo publikováno tolik „zvrácených“ děl, že šokující už dnes nemůže být snad nic…). Love je pro mě o zamilovanosti, nikoli o lásce a sexu, o tom, jak vášeň a touha poznávat přespříliš s sebou nese riziko tvrdého pádu. Napadá mě několik paralel se spoustou filmů, které měly podobné téma, ale nedostaly nálepku kontroverzní, což bude asi největší prokletí tohoto filmu, protože svrhává diskuzi pouze na otázku, zda je to umění, nebo porno. Za mě je to umění, které pouze nic neskrývá a je doprovázeno pár nezvykle otevřenými scénami.(28.9.2015)

"Nech sa deje čo sa deje, ochránime sa pred každým kto sa medzi nás postaví !" Nakoniec sa neochránili pred samými sebou a pred svojimi pokrivenými predstavami lásky, ktoré ich postupne prežrali na trosky závislé na drogách, obalili ich do zúfalstva a zobrali im zmysel života.. Taká škoda, ked začne človek budovať vlastné šťastie zo zlého konca..(5.12.2015)

• maniacxl

Porno o ničem,a o umění tu nemůže být řeč už vůbec!Myslím si,že tohle do (normálního)kina nepatří.Čekal jsem trochu odvážnější záběry,ale tohle je prachobyčejný porno.Nejsem žádnej puritán,ale co je moc,to je moc.Vůbec to nepatří do kategorie "drama,erotický"Vy jste úplní blázni.ODPAD!(10.12.2015)

film, který je silně orientován na mužské publikum, nejenom díky pornografii, ale i příběhu a tématu vztahů a běžného života, boužel bez hlubšího smyslů...(10.1.2016)

• tucnakova

zoufale zoufalecký celý(16.1.2016)

Psychologickoumělecká story dvou zamilovaných lidí, kterým se tam nabourá třetí osoba. Hlavnímu hrdinovi splývají pojmy jako láska a sex, takže celá jednoduchá dějová linka se točí okolo tohoto problému. Obrazově hezky nasvícená akce s nesimulovaným sexem z tohoto díla dělá něco víc než jen nezapamatovatelný nízkorozpočtový film, ale žádné velké filmové umění to není. Tři hvězdy dávám za hádku v taxiku, kde jsem opravdu vyprsknul smíchy.(24.2.2016)

Po zhlédnutí tohoto snímku a přečtení několika místních komentářů k němu mě napadá jediné - Jak TOHLE někdo může přirovnávat k pornu? Viděli jste vůbec někdy nějaké porno? Film se nesnaží být perverzní ani kontroverzní. Jen naturalisticky vypráví o všech těch tenkých hranicích a o tom, jak destruktivní vztahy umí být. Jeden můj oblíbený filmový tvůrce kdysi řekl, že teprve až lidé přestanou k filmu přistupovat jako ke knize, dokážou ocenit jeho kouzlo. A ona opravdu není potřeba, aby byl film ucelený, čitelný a s dechberoucí a komplikovanou zápletkou, aby mohl být dobrý. U Love to platí dvojnásob.(9.4.2016)

• jprmusic

Dvouhodinová příšernost o tom, jak jeden ukňouranej nounejm, vypadající jak Justin T., klátí chlupatý francouzsky (který pro změnu vypadají většinou jako jeho mámy), hraje si na umělce a pronáší se stejným výrazem jednu zoufalou moudrost za druhou. Hudba téměř nesnesitelná a režisérův záměr (s výjimkou: jak povýšit porno na umění) jsem nepochopil. No Jo no .....(25.6.2016)

• PrincessB

Erotické scény fajn, jinak stojí film za pytel (pun intended)(11.6.2017)

Uff...tak takovou jízdu jsem vážně nečekal. Po dvou letech to otřáslo mou TOP 10 a to tak, že ji musím obměnit. Na rychloposuv je to takový opatrný, ne moc vynalézavý péčko, ale pokud si dáte tu práci a uvolíte se na to koukat přes 2 hodiny, uvidíte příběh moderní, opravdové, hluboké, upřímné, bohužel zpackané lásky a vášně. Uvidíte dokonalou studii chování mladého muže se všemi jeho přednostmi (progresivní myšlení například) i nedostatky (naprostá lehkovážnost). Hodlám tady vršit superlativy na všechno a na všechny, přitom stačí vážně napsat: tenhle film je jako život sám v jedné z jeho nejkrásnějších fází. Pokud ji máte teprve před sebou, nebo pokud už ji máte za sebou (a to je určitě smutnější, nicméně pro pochopení LOVE asi ten lepší případ), tak otevřete oči, obměkčete svoje srdce a nechte do něj proudit všechnu tu lásku. Ve filmech jste ji v této podobě patrně ještě neviděli, přesně takhle si ji ale pamatujete, přesně takto, když se to všechno hezky sejde, vypadá. LOVE mě vážně dostalo, jméno Gaspar Noé už nezapomenu.(30.9.2017)

Zmatek v duši kompenzovaný tělesnými prožitky. Po určitou dobu je to vždy příjemné. Probuzení do reality ale bolí.(28.10.2018)

4,5*. Tomuto filmu nechybělo vážně témeř nic :) úžasný zažitek. Tak krásně realistické, prostý sex z každodenního života. Bylo to, jako by ani nehráli. Velmi hezká dvojice, hl. hrdina dobře vybavený hehe :)) Scény krásně metaforicky vyjadřující, vystihující jejich život.(23.9.2015)

Myslím si, že to mohlo býtmnohem lepší, než je. Erotické záběry se mi vesměs dost líbily. Kdyby takhle bylo točené porno, tak ho možná budu mít i ráda. Byla z toho cítit vášeň, chtíč. Myslím si, že to mohlo mnohým lidem otevřít oči v jejich osobním sexuálním životě. Možná, že takovouhle vášeň mnoho lidí ve svém životě nikdy nezažilo. Také se mi líbilo, že Elektra měla krásné ženské tělo, nebyla vychrtlá a vlastně se mi i hodně líbilo, že byla zarostlá. Byla tak nějak míň nahá a víc přirozená, nedokonalá. Nicméně samotný děj byl dost chabý, hlavní hrdina totální debil, který mi pak už hodně lezl na nervy. A taky příliš dlouhé, 50%(17.10.2015)

• ProfiDivak

"A čo ak sú toto všetko len sračky?" (Úprimne?:)(10.11.2015)