V pasti

Francie / Kanada, 2016, 91 min

Christina Hodson

Yves Bélanger
  • kaylin

Skoro to na začátku vypadá, že by to mohl být napínavý thriller. Ale opravdu jen skoro. Pak už film semele jeho vlastní scénář, který je tak nějak prostě stupidní a hlavně nudný. Naomi Watts se může snažit, jak chce, ale z tohohle prostě nic víc nevykřeše. Snad její nahota trochu diváka vytrhne, ale pak dlouho nic. A pak už je konec.(1.3.2017)

SPOILER: Bijáky, který se tvářej nadpřirozeně a pak se v nich aspoň většina záhad reálně vysvětlí, mám vcelku v oblibě. KONEC SPOILERU. Tentokrát vyšlo i pár lekaček, finále bylo napínavější než jsem vůbec čekal (pravda, moc jsem nečekal) a atmosféra měla i silnější momenty. Většina diváků, co bude od projekce dle hodnocení očekávat při nejlepšim průměr určitě zklamaná nebude. Za mě neurážející žánrová jednohubka - za solidní řemeslo a sympatickou Naomi Watts třetí hvězda.(6.7.2017)

Ze začátku se to tvářilo jako úplná hovadina,a stydim se za to že sem tu zápletku vůbec nečekal,asi sem to nesledoval dost soustředěnej.Po půlce filmu začla atmosféra houstnout,člověk si vzpomněl na všechny podobný thrilery z přelonu osmdesátejch a devadesátejch roků minulýho milénia.V tý době měl tenhle žánr žeń.Nakonec napínavý,se solidní Naomi Watts.60%.(14.5.2017)

• dubinak

Tak tohle byla pohroma. Film se sice snaží být šokantní, nečekaný a hraje na spoustu různých žánrových strun, ale ta zápletka a obecně celý děj obsahoval tolik lapsů, že to snad není možný. Nečekala bych, že v tak podprůměrném počinu bude hrát zrovna Naomi a na to, že mě Charlie Heaton oslovil ve Stranger Things, tady mě naopak dost štval. Pár atmosferických míst to mělo, abych na to neházela jen špínu, ale ty nedokázaly vyvážit tu okolní nezajímavost a nelogický děj.(30.3.2017)

Mě to bavilo, a až na pár infarktových lekaček - které obecně nesnáším - a nelogických věcí (resp. věcí, které mi moc nedávaly smysl), tomu nemám moc co vytknout. Naomi Watts jsem zatím neviděl ve vyloženě špatném filmu a ani zde tomu nebylo jinak - byť jsem si při sledování nerad uvědomil, jak moc už zestárla a jak je na ní blížící se padesátka znát. Na filmu mě rovněž potěšil herecký výskyt současné největší dětské herecké hvězdy Hollywoodu, Jacobe Tremblaye - zatím jsem s tím maličkým viděl 3 filmy a ve všech byl vážně skvělý. Celkově jsem si tohle kino hodně užil, líbila se mi napínavá atmosféra, vydatně podpořená skvělou hudbou, a potěšilo mě i závěrečné rozuzlení - skončilo to přesně tak, jak jsem si přál.(14.1.2017)

• Naomi Watts