UFC 182: Jones vs. Cormier

(pořad)
Sportovní
USA, 2015, 179 min

Show se uskutečnila 3. ledna 2015 ve MGM Grand Garden Arena (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Héctor Lombard vs. Josh Burkman
2) Kyoji Horiguchi vs. Louis Gaudinot
3) Brad Tavares vs. Nate Marquardt
4) Donald Cerrone vs. Myles Jury
5) Jon Jones (c) vs. Daniel Cormier (UFC Light Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(6) Lombard vs. Burkman 4,5* Jako jo, pěknej fight, ale místy trochu utahanej a chtělo to to zakončení před limitem........... (11) Horiguchi vs. Gaudinot 3,5* Svižnej strikovej zápas, ale něco mi to prostě chybělo. ........... (15)Tavares vs. Marquardt 4* Taky pěknej svižnej strikovej zápas, ale zas chybělo ukončení před limitem. ............ (4) Cerrone vs. (8) Jury 4,5* Parádní zápas se spoustou pokusů na zemi, jen tomu opět chyběl te závěr. (c) Jones vs. (2) Cormier 5* No musím říci, že jsem čekal větší masáž od Cormiera, ale i tak pěkný souboj dosti vyhrocených předeher :D ............ Tak máme za sebou první letošní velký turnaj a já jsem celkem spokojen. Škoda, že žádný z hlavních eventů nekončil před limitem. Aspoň v těch předzápasech nějaký padly. Jordanovi jsem fandil tak mě aspoň to dost potěšilo :) 80% ()

• První porážka v kariéře Mylese Juryho. (The Viper)
  • První prohra Daniela Cormiera v jeho MMa kariéře. (The Viper)
  • Daniel Cormier okusil kromě porážky také poprvé ve své kariéře, jaké to je být na zemi sražen soupeřem, když poprvé dostal   takedown. (The Viper)