Shark Lake

Trailer 1

Clint Gray, který po smrti ženy vychovává svou malou dceru, utíká před policií, protože kšeftuje s netradičními zvířaty. S dodávkou končí v jezeře, z auta se do vody dostane žralok bělohlavý, který podle odborníků přežije i ve sladkovodním prostředí. Po pěti letech se Clint vrací z vězení a žralok o sobě dává vědět. Na svědomí už má pár lidských životů, policie si myslí, že jde o medvěda. Jedině policistka Merredith, která se postarala o Clintovu dceru, je přesvědčena, že jde o jiné zvíře. Další smrt turisty ukáže na žraloka, a tak je potřeba ho zahubit. Žralok, kterého před lety do jezera vypustil Clint, ale patří podnikateli, který chce po Clintovi zpět peníze nebo toho žraloka. Clint se vydává na lov, do lodě se mu ale tajně schová jeho malá dcera. Policistka si myslí, že ji Clint unesl, a tak vydává na Clinta zatykač. Když spolu všichni tři skončí na lodi, Merredith pozná, že Clint není kriminálník a že má dceru opravdu rád. Jenže do cesty se staví žraločí smečka. Žraločí samice se totiž do jezera dostala v době, kdy čekala potomky. Teď jsou v jezeře tři žraloci a plující loď s posádkou je pro ně příliš zajímavým povyražením... (TV Prima)

Trailer 1

Rominator

Clint Gray (Dolph Lundgren) si odseděl svůj pětiletý trest ve vězení a snaží se získat zpátky svoji dceru Carly Gray, ale dožene ho jeho minulost a musí dokončit nedodělanou práci... Lundgren má ve filmu pouze dva kratší souboje (v kuchyni a na lodi) a závěrečné finále se žralokem. Přišlo mi, že Dolph je zde pouze kvůli prodeji DVD, protože taková Sara Malakul Lane (Meredith Hernandez) je v záběru kamery mnohem častěji. Kaskadér Tony Messenger má v titulcích kredit jako Clint Gray Double. ()

Wacoslav1

Tak jsem si otevřel víno, colu postavil před sebe misku voňavých a křupavých krekrů s příchutí uzené šunky a pustil se do tohoto veledíla. Tak co to tu máme? Máme tu drsňáka Dolpha snažícího se dojímavě získat zpět svou dceru a aby to nebyla úplná nuda, tak na místním jezeře se jenom tak mimochodem vyskytuje žralok jakýho svět neviděl a to doslova. Občas se zjeví a někomu ukousne hnátu, nebo ho rovnou vykydlí hotovson Ferguson, ale je dokonale neviditelnej (asi už holt na něj nebyli prachy) když se samotný digitální monstrum zjeví na scéně tak je to průser epických rozměrů, ale aspoň mu dá Dolph co proto. Takže bych lhal kdybych napsal, že jsem se místy i nepobavil. Po pravdě po tom extrémně odstrašujícím traileru jsem to čekal o dost horší.40% ()

castor

Tohle má s filmařinou společné asi jako smažák s gastronomií. V jezeře klidného městečka se jen tak mimochodem objeví žralok, tu a tam někoho hryzne, jenže divák (alespoň v první polovině) u toho nesmí za žádnou cenu mrknout, jinak žraloka vůbec nestihne. Prošlá digitální nuda v prášku přichází a u podobně laděných příběhů holt záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos! ()

tron

Shark Lake je taký nijaký film. Pozrite si ho len ak sa extrémne nudíte, inak je to ozaj strata času. Neuspokojí tak fanúšikov žraločích hororov (pretože to horor de facto vôbec nie je a žralok je odsunutý na výrazne vedľajšiu koľaj), ako ani fanúšikov akčných filmov (pretože hoci je tu Dolph Lundgren, čistej akcie je tu strašne málo a je absolútne nezaujímavá). Zaslúženejšiu iba 1* nedám len z toho dôvodu, že sa bojím, že by si ma potom Dolph Lundgren našiel a dal mi na búdku. A faktom je, že som videl aj ešte o dosť horšie filmy, hoci uznávam, že sa tomu ťažko verí. ()

mzss1

|58%| Poslední dobou stojí béčka za vyližprdel. Ale že by tohle byl až takový brak? U mě rozhodně ne. Záleží ovšem také na úhlu pohledu. Pár scén tu bylo opravdu komických. Rozhodně nejsem ten typ diváka, abych prohlašoval dristy typu: „Jéé, to je sračka, ale zabavilo mě to, tak dám 4 hvězdy.“ Prostě to bylo snad i nadlehčené a díky nízkému rozpočtu na výrobu se dá pochopit, že to nebude nějak seriózní. Krom toho, útočení žraloků apod.záležitosti je už přece dost omletá látka. Takže co se týče vyvraždovaček ze strany žraloků, natočeno to není nejhůře, až tak to moc nezaujme, ikdyž tu máme krev, nějaké ty ukousnuté končetiny atd. Samozřejmě jak už jsem zminoval, mnoho scén je ujetých, ale v dobrém slova smyslu, aspon jsem se upřímně pobavil. Třeba ukousnutí nohy jedné z dvojic dívek, které obě ječeli, střílející polda do vody na žraloky, které sežrali jeho kolegy, finální zápas, kdy se Dolph pere se žralokem. Co se týče příběhu, tak s tím nemám problém, je to všechno moc obyčejné a ne moc záživné, ale mou pozornost si to udrželo. Dolph mě zde docela baví, drsnější roli má, ze začátku zneškodní dva protivníky a tak. Tohle béčko asi nemohlo dopadnout lépe, pecka to není, ale mě to docela zabavilo. Na zabití večera ideální. ()