Shark Lake

Shark Lake

Thriller / Akční / Krimi / Drama / Horor

USA, 2015, 92 min

• Rominator

Clint Gray (Dolph Lundgren) si odseděl svůj pětiletý trest ve vězení a snaží se získat zpátky svoji dceru Carly Gray, ale dožene ho jeho minulost a musí dokončit nedodělanou práci... Lundgren má ve filmu pouze dva kratší souboje (v kuchyni a na lodi) a závěrečné finále se žralokem. Přišlo mi, že Dolph je zde pouze kvůli prodeji DVD, protože taková Sara Malakul Lane (Meredith Hernandez) je v záběru kamery mnohem častěji. Kaskadér Tony Messenger má v titulcích kredit jako Clint Gray Double.(15.11.2015)

• Wacoslav1

Tak jsem si otevřel víno, colu postavil před sebe misku voňavých a křupavých krekrů s příchutí uzené šunky a pustil se do tohoto veledíla. Tak co to tu máme? Máme tu drsňáka Dolpha snažícího se dojímavě získat zpět svou dceru a aby to nebyla úplná nuda, tak na místním jezeře se jenom tak mimochodem vyskytuje žralok jakýho svět neviděl a to doslova. Občas se zjeví a někomu ukousne hnátu, nebo ho rovnou vykydlí hotovson Ferguson, ale je dokonale neviditelnej (asi už holt na něj nebyli prachy) když se samotný digitální monstrum zjeví na scéně tak je to průser epických rozměrů, ale aspoň mu dá Dolph co proto. Takže bych lhal kdybych napsal, že jsem se místy i nepobavil. Po pravdě po tom extrémně odstrašujícím traileru jsem to čekal o dost horší.40%(7.10.2015)

• kaylin

Tak tohle bylo celkem zklamání. Tedy ani ne tak po příběhové stránce, to měl film celkem i nějaký ten dobrý nápad, ale spíše po stránce provedení, které bylo místy opravdu otřesné. Takhle to vypadá, když se digitální triky používají až moc. Film mi nezachránil ani Dolph Lundgren, který mi ke štěstí často stačí.(8.10.2015)

• hladass

Dolph Lundgren je frajer... Poté, co si odseděl 5 let za nelegální prodej exotických zvířat se vrací do rodného městečka, aby se pokusil obnovit pouto se svou malou dcerou, kterou během jeho nucené dovolené adoptovala místní hysterická a nesmírně uřvaná policistka... A co čert nechtěl, zrovna v tu dobu začnou na v místním jezeře řádit nejdříve neviditelní a poté brutálně digitální žraloci, kteří Dolphovi před pěti lety unikli... Jo, není to zrovna jednoduchý návrat, ale to by nebyl Dolph, kdyby se nezvládl sblížit se svou dcerou, přesvědčit hysterickou policistku o svých nejčistších úmyslech, nechat zatknout překupníka se zvířaty a na férovku si to ve vodě rozdat se žralokem... Ano, Dolph je frajer, ale to je tak jediná pozitivní věc, kterou lze o této nudné blbosti říct...(31.8.2016)

• castor

Tohle má s filmařinou společné asi jako smažák s gastronomií. V jezeře klidného městečka se jen tak mimochodem objeví žralok, tu a tam někoho hryzne, jenže divák (alespoň v první polovině) u toho nesmí za žádnou cenu mrknout, jinak žraloka vůbec nestihne. Prošlá digitální nuda v prášku přichází a u podobně laděných příběhů holt záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos!(1.9.2019)