poster

Zázračné kouzlo

 • USA

  Strange Magic

 • Slovensko

  Zvláštne kúzlo

Animovaný / Muzikál / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Romantický / Rodinný

USA, 2015, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Klasický výplod současných animátorských studií, kdy je to strašně líbivé, jsou zde postavy, které jsou strašně ploché, příběh, který je mnohokrát omletý i když v tomhle případě malinko s nádechem originálního pojetí, ale přitom je to jen strašný kýč, který se snaží oslovit covery známých písniček, což je samo o sobě strašně prvoplánové. Tohle mě opravdu nedostalo.(8.6.2015)

 • ABLABLABLA
  **

  No original songs? Samé covery a mash-upy... ale tak strašně ohraných songů, že byste je nechtěli už slyšet ani v originále, natož jako cover. Osobně se považuju za velkého fandu animáků, ale tenhle byl vážně hrozný. Když už já dám animáků méně než 3*, tak to vážně musí být strašné. Bylo to především o písních a zamilovávání se, ale jak už jsem psala, to byly covery otřesných songů. Přišlo mi, že tvůrci zadali do google "song with world love in it" nebo "song about love" Nekecám.. tak se podívejte na soundtrack... Can't help falling in love, I'll never fall in love again, I Wanna dance with somebody who loves me, What doesn't kill you etc. Jediné velké pozitivum je, že se kráska-bojovnice, zamiluje do toho "zlého a ošklivého", ale co ta závěrečná scéna aka kaleidoskop?(31.7.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $70miliónovTržby USA $12,429,583Tržby Celosvetovo $13,299,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $2,133,126 //počet predaných kusov 54,346║ tak trošku nešťastný počin, ktorý sa chcel vydať vlastnou cestou a nakoniec nám ponúkol len o niečo temnejšiu variáciu na Cililing, mierna bizardnosť a muzikálová hravosť na milostnú notu v tomto prípade určite nie je to pravé pre tých najmenších pre ktorých je táto rozprávka určená, len úzka škála divákov si k tomuto mohla nájsť cestu a užiť, graficky na dosť slušnej úrovni, nakoľko je cítiť že zázemie to malo o trikového štúdia Georga Lucasa ILM, ten ako autor predlohy určite čakal asi väčší úspech, nuž všetko z jeho pera nemôže byť klenot, podobne dopadol aj Káčer Howard /60%/(24.10.2015)

 • MartinezZ
  odpad!

  Nedokoukáno, absolutní tragédie zrůdnost a příšernost. Nejen, že je to fakt neskutečně hnusné a osoba zodpovědná za ksichty postaviček by měla být skoro až zavřená, on je to MUZIKÁL! To vědět, nezavadil jsem o to okem. Furt se tam zpívají zmrvené covery starých šlágrů + další blábolačky bez melodie. Že ty ksichty a postavičky budou odporné sice bylo jasné už z fotek, ale tohle je fakt grc! To je celkově tak tragický, že se jednoznačně jedná o nejzrůdnější animák za hodně dlouhou dobu. Oproti tomuhle je zlatá i Kaena (přičemž ten hmyzák je tamní postavičce zlouna taky dost podobný).(15.8.2015)

 • tatanapope
  **

  Pohádka byla hezky graficky zpracovaná , ale děj bohužel velmi zaostával . Na mě to bylo extrémně přeláskované a ten neustalí zpěv v ději , to člověk občas litoval , že mu narostli i uši , nejblíž to má asi k pohádkám tipu barbie a je to spíš pro opravdu , ale opravdu malé holčičky ,líbilo se mi , že myšlenkou pohádky bylo , že né všechno pěkné je to pravé za to malé bezvýznamné + ,(27.11.2015)

 • - Pracovný názov filmu bol Primrose. (Hudakfilms)

 • - Pôvodne mali mať sestry Marianne a Dawn dlhé hnedé vlasy, ale štúdio kvôli obtiažnosti animácie muselo zmeniť vlasy na krátke a blond. (Hudakfilms)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace