poster

Údolí králů

 • Velká Británie

  Valley of the Kings

Akční / Dobrodružný / Mysteriózní

Velká Británie, 1964

Režie:

Frederic Goode

Hrají:

Ray Barrett

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Mariin
  *****

  Za socialismu dávali v českých kinech. Bylo mi asi 10 let a moc se mi to líbilo, přál bych si vidět znovu. Asi moje první seznámení s Egyptem. Zatím po tomto dobrodužném filmu pro děti marně pátrám. Našel jsem jen nezajímavý dobový plakát z ČSSR...(5.5.2015)

 • dopitak
  *****

  Perfektní záležitost. Napínačka, ačkoliv určená dětem, neztratila by se ani jako celovečerák pro dospělé. Interiéry jsou naprosto úchvatné. Film je prý údajně ztracený i v archívu BFI a dochoval se v třídílné verzi z původně šestidílného seriálu (anglický originál a německý dabing, německé titulky), podle imdb má 101 minut. Jasný tip pro odpolední filmový klub ČT, původní dabing by měl být povinností.(16.10.2016)

 • Rakosnicek77
  *****

  Tak to stálo opravdu za to, vidět tenhle dobrodružný snímek zase po tolika letech. Dobrodružství dvou sourozenců, kteří navštívili své rodiče archeology, při vykopávkách v Egypském údolí králů, jsem viděl jako kluk, ještě v tehdejším školním představení :-) Proradný kamarád Jeff jim tehdá pěkně zatápěl a já to všechno považoval za vrchol napětí a dobrodružství.(10.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace