A Kind of Murder

Předloha:

Patricia Highsmith (kniha)

Susan Boyd

Chris Seager

Hutná atmosféra se této kriminálce rozhodně upřít nedá, bohužel je to takové velké čekání na ještě větší nic. Chtělo to líp vypointovat, pak by to byl hodně nadprůměrný kus. 65%(20.12.2016)

• sochoking

Tomuto nerozumiem... Výborný casting, skvelá muzika, kamera, exteriéry, ale monokel Marsanovi nakreslia pastelkami!(25.12.2016)

• Tuax

Hm, sice slušné obsazení, které mě přilákalo zajímavý vizuál a taková skoro noirová výprava a atmosféra. Jenže obsah byl děsný. Jednání postav a ty dialogy, to bylo hodně mimo. Hlavní postava by za mě byla tímto nominována s klidem na Zlatou malinu. Nevadí, že lhal, ale to jak lhal, to bylo až komicky přihlouplé. Přišlo mi to až nelidské, tím ja ta postava byla pojmuta. Závěr filmu už se pak ani nedal brát vážně. Tohle byl pořádný filmový úlet a od jedné hvězdy to zachránila jen ta výprava, která se mi líbila.(8.1.2017)

Technicky dost v pohodě, ale je to takový bloumání od ničeho k ničemu, byť snadno snesitelný. Říkám si, že film tohoto typu může mít jednoduchou zápletku za předpokladu, že je vynahrazena zajímavými postavami. Nebo naopak. Ale pokud nemá ani jedno, je to špatně. Ve finále je člověku vlastně jedno, jestli je manžel vinen nebo nevinen, protože v každém případě je to idiot dělající zásadně nesmyslná rozhodnutí a osudy takový postavy jsou mi u zádele. A jelikož jsem si tenhle film sehnal vlastně jen kvůli Haley Bennett, tak snad ještě víc zamrzí fakt, že její postava je trestuhodně nevyužitá.(29.12.2016)

Mám Patricka Wilsona hodně rád a jsem rád, že jsem ho pro sebe snímkem "Watchmen" objevil, ale i když se ve filmu "A Kind of Murder" snaží, co to dá, i když nám kamera odhaluje jen to, co nás navnadí, tak nakonec se snímek skutečně ukazuje jako prázdný, jako takový, který nakonec nemá to, co by na vás vyskočilo a porazilo vás. Škoda, jinak je to dobře stylizované i zahrané.(9.3.2017)

• mickyreed

Jak je psáno, tak je dáno ... tenhle film totálně zabil scénář. Nuda, nelogičnost a v neposlední řadě předvídatelnost.(7.3.2017)

Neviem čo tu všetci máte ale pre mňa pohodovo plynulá krimi a myslim si že by sa to mohlo stať aj v real. živote.(31.12.2016)

Celkem oddychovka, u které nemusíte namáhat mozeček :)(3.1.2017)

• Hapretor

Zabavilo. Ale nepřekvapilo. Zahráno dobře. Jen občas nudně. Možná ještě zkrátit stopáž.(14.1.2017)

môžeš byť úsešný bohatý architekt a stále môžeš byť EQ retard. "- Kto priniesol tie kvety? - Ellie." ... xD(22.12.2016)

• Saxos

Atmosféra, prostředí, hudba, herci za čtyři. Napětí, akce, příběh absolutní nula.(11.1.2017)

Obrovska ale obrovska skoda... Takova super atmosvera, nadherne prostredi, interiery exteriery, solidni herecke vykony, a k tomu taaaaaaakkkk nudny pribeh (spis teda nepribeh)(19.4.2017)