Mr. Church

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Kostýmy:

Karyn Wagner

Pokud si odmyslím nepravděpodobný, zcela filmový příběh, tak mě Mr. Church rozplakal. Ale běda pokud začnete logicky přemýšlet, najednou do sebe nic nezapadá, jednotlivé scény jsou jen nespojené dramatické kousky, které mají jediný úkol. Dojmout. Takže příště raději už ne. 6/10 Citový slepenec.(25.10.2016)

Vážně jsem myslel, že mě Eddie Murphy už nepřekvapí. Naštěstí překvapil, a mile, včetně ostatních herců a režie 75%(28.10.2016)

Vítej Eddie mezi herce, já to tvrdil že prdět a grgat nemusíš.(5.11.2016)

Celkem milý film, ale bohužel absolutně bez emocí, v náznacích a nedotáhlé. A narozdíl od jiných si nemyslím, že držet jeden výraz ve xichtě (a la Gosling) je nějaké velké herectví.(16.12.2016)

emocionální ždímačka, ale fungovala skvěle.....Eddie mě dostal jako nikdy, za mě určitě jeho nejlepší role...a Britt Robertson?? neuvěřitelně zranitelná, eterická, věřili jste jí každý záhyb tváře, každé gesto.. (mimochodem připadá to jen mě, nebo je fakt strašlivě podobná Julii Roberts za mlada?) určitě pět hvězdiček..(1.1.2017)

Jooo, to je tak, když po první minutě tušíte, že uvidíte krásnej film a pak .... shlédnete opravdu, opravdu KRÁSNEJ film(12.2.2017)

velmi krásný a velmi emotivní příběh,oči mám jak angorák.....nádhera,tento filmve vás zanechá pozitivní stopu at chcete nebo ne!A rozhodně nezapomenete o čem fil byl.(14.2.2017)

Nejlepsi vazna role Murphyho, ktera hodne chytne za srdce a Robertson mu nadherne sukunduje. Smutny, ale nadherny(5.4.2017)

pohodový nedělní doják s dobrým příběhem byl jsem spokojen(7.4.2017)

Nebylo to uplně špatné, ale zase až tak velký dojem to na mě neudělalo. Rozhodně souhlasím s tím, že uvadající kariéra Eddieho Murphyho potřebuje více takových rolí a jsem rád, že se na plátno nevrátil zase v nějaké tupé rodinné komedii.(24.4.2017)

Příjemný a milý snímek. Eddie Murphy mi dokázal, že umí hrát i ve filmech, kde na sebe lidi jen neječí a jsou afektovaní.(29.4.2017)

Je to jeden z tých čarovných filmov pri ktorých (a nehanbím sa za to) musím plakať. Smutný, zároveň však krásny a hodnotný. Navyše Eddie je v tejto roli úžasný. Takúto postavu si už dlho zaslúžil. Užíva si to a ja som si to užil tiež. 88%(8.5.2017)

Bylo pěkné zjistit, že Eddie má i jiné role než komické, i když i v těch mu to jde. Po celý film se mě držela zvídavost ohledně pana Churche. Celou dobu jsem se chtěl o něm dozvědět více a dřív než jsem to zjistil, utvářel jsem si vlastní teorie o tom, kam večer chodí, kde bydlí a kdo s ním a důvod jeho nočních příchodů domů. Film vás nutí o tom přemýšlet a bažit po odpovědi. Film, který se dá vřele doporučit ke sledování.(29.5.2017)

75 %(6.7.2017)

Dojemné, silné, s oskarovým Eddiem Murphym a úžasnými Britt Robertsona Nataschou McElhone. I cynické nátury musí při některých okamžicích pustit slzu. A kdo by přeci jen odolal, je tu jazz.(19.9.2017)

Velmi příjemný film s Murphym. Některé detaily jsem nepobral, jak se teda živil, když tam dělal zdarma a peníze došly po půl roce a v klubu hrál taky zdarma, ale jinam zdařilá produkce ...(12.10.2017)

Naprosté překvapení. Malý rozpočet není viditelný, naopak reálie 80. let jsou přesné...(9.8.2018)

Po pretrpení začiatočného menštruačného cyklu sa to rozbehne na milú dramu s neuveritelne prvoplánovým scriptíkom. Od začiatku do konca je do oči bijúce, že script písala ženská. Nevadí, bolo to moc milé, Britt je kočka a spolu s Eddiem hrali na výbornú...(3.10.2018)

On když se ten Eddie přestane pitvořit tak by ještě mohl být hercem(29.7.2019)

Snímek, který po dlouhé době ukázal, že Eddie Murphy umí hrát, a to i role vážnější. Snímek jako takový zajímavý a kvalitní rozhodně je, avšak i když by se předem dalo očekávat, že nebude mít přímo veselý průběh, nese se zármutek, stres a zádumčivost naprosto celým filmem, kompletním dějstvím. A to je možná na škodu. Přeci jen, když se narodí dítě, když se jde na ples, když se jí báječná snídaně, oběd, večeře,.. to vše mělo působit radostně. Avšak právě ona vážná linka trvá a trvá a trvá. Divák je tak zavalen tíživou atmosférou a marně hledá možnost na chvíli si od ní odpočinout.(18.10.2019)

1 2 3 4 5 6 následující >>