Reklama

Reklama

Dědictví

(seriál)
  • Dánsko Arvingerne (více)
Trailer
Drama
Dánsko, (2014–2017), 24 h 4 min (Minutáž: 52–59 min)

Hrají:

Trine Dyrholm, Jesper Christensen, Marie Bach Hansen, Carsten Bjørnlund, Mikkel Boe Følsgaard, Lene Maria Christensen, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(26)

Smrt ženské hlavy rodu vynáší na světlo zapomenutá tajemství a znovu zažehává boj o rodinné dědictví. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Axident 

všechny recenze uživatele

Civilně působící seriál. Stará paní, známá kontroverzní umělkyně, zemře, zanechá po sobě rozsáhlé historické sídlo a tři děti. Marnotratného syna, toho času pařícího v Thajsku, druhého syna, právníka, nemajícího s matkou nejlepší vztahy a ambiciózní, arogantní dceru. Den před smrtí ovšem usedlost odkáže písemně svému čvrtému potomkovi, místní mladé, chudé květinářce, která nemá o sourozenectví k místní slavné rodině ani tucha. Následné tahanice o majetek po matce vytáhnou na povrch mnohé zapomenuté hříchy a udělají už v tak nekonzistentní rodině velké dusno.... Taková dánská telenovela. S dobrým castingem a dobře zahranými charaktery. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Nenápadný, leč výtečný seriál. Námět je zdánlivě banální: několik sourozenců se střetne kolem svých dědických nároků po smrti poněkud extravagantní matky. Ovšem vyprávění je vedené mimořádně vynalézavě, přirozené zvraty přicházejí tam, kde je očekáváte, ale navíc jsou kořeněné nečekanými kličkami, jež ovšem stejně tak zapadají do logiky příběhu. Všechny postavy jsou napsány a zahrány plasticky a věrohodně, je přirozené se ztotožnit s jejich usilováním stejně jako s jejich odsouzením. ()

Reklama

kocik1 

všechny recenze uživatele

Ambivalentní charaktery, všichni mají svoje silná i slabá místa, první série výtečná, potom už to šlo pomalu dolů. I tak mě ale příběhy netradiční rodinky udržely u obrazovky až k poslednímu dílu 3. série a na jejich rozuzlení, ač bylo až příliš smířlivé, jsem byla opravdu zvědavá. Někde mezi 3 až 4 hvězdami. ()

Galerie (214)

Související novinky

Nový festival Serial Killer od 2. do 5. května v Brně!

Nový festival Serial Killer od 2. do 5. května v Brně!

20.04.2018

„Krev, pot a slzy na plátně a velkou párty s českými i zahraničními celebritami mimo plátno“ – touto neodolatelnou nabídkou oslovuje diváky nový festival Serial Killer. Pilotní ročník na několika…

Reklama

Reklama