Pojď se mnou

Blackway

Go with Me

Thriller

USA, 2015, 90 min

Studené jak psí čumák a to ve všech ohledech. Atmosféře to sice prospívalo, ale postavy byly díky chybějícím emocím docela limitované. I tak se ale jedná o příjemnou jednohubku, která i přes ploché výkony všech zúčastněných potěší svým obsazením a přímočarým dějem, kdy jde vlastně jen o to najít Liottu a vyřídit si to s ním. Na jednou vidět a zapomenout je to ok. 55%(25.6.2016)

• venison

Mám ráda Julii Stiles a mám ráda thrillery, tak jsem trošku doufala, že by mohlo jít o celkem koukatelný komorní thriller.. Když se k tomu přidá ještě navíc pan herec jakým je Anthony Hopkins, tak by to rozhodně nemuselo dopadnout zle.. Tolik mé očekávání.. Realita byla však jiná.. Prostředí hlubokých lesů a syrových chlapů z pily u mne hned na začátku zabodovalo.. Ray Liotta jako pomatený mačo by mi taky seděl.. Bohužel si celou severskou atmosféru pokazil naprosto nesmyslný příběh, který od začátku neměl hlavu ani patu.. Novou holku stalkuje týpek, kterého odmítla.. Ten týpek je něco jako místní hlava mafie.. No a ta holka popadne dědu nad hrobem a nějakého koktavého outsidera a jdou mu to rozmluvit.. Bacha SPOILER.. Nějak se to celé zamotá, takže ho nakonec zabijou.. A pak si jdou v klídku zase po svém, protože tak to asi na divokém severu chodí.. WTF ???(12.12.2016)

• kaylin

Daniel Alfredson se jal natočit severský thriller v America, a i přes zajímavé herecké obsazení, mu to prostě nevyšlo. Severské pojetí je znát v tom, jak je zaměřeno na postavy a na pomalé tempo, americký styl pak zase v tom, jak se to místy snaží být divácky přístupné. Nakonec je z toho hybrid, který se snaží tvářit zajímavěji, než jakým ve skutečnosti je.(28.6.2016)

Pomalo plynuci priemer z chladneho zapadakova, kde napadnuta zena spolu s dvoma spolocnikmi hladaju miestneho vyvrhela cislo jedna, z ktoreho je cele okolie "poondiate". Nic extra, ale pacila sa mi hudba, surove prostredie a Julia Stiles. Moja davna oblubenkyna este z 10tich veci. I na nej, ako i na nas ostanych, sa prejavuje vek. :) 45%(26.6.2016)

Na pár minút som mal pocit, že by to mohlo byť Hopkinsove GRAN TORINO, bol k tomu aj solídny režisér a atmosférická scenéria, no to by sa film nemohol zaseknúť na jednoduchej úrovni Seagalových videobéčok. Navyše s postavami a emóciami po celý čas až zbytočne chladnými, nevýraznými. Nieže by to bolo zlé; ale na to, aby to bolo fakt dobré, (mi) tam niečo citeľne chýbalo.(17.6.2016)